Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Martyna_09

17 czerwca 2020, 16:55

Avatar Kaladin

22 czerwca 2017, 17:31

Fejk

Avatar Mnich1

29 września 2013, 22:37

Nawet nie tyle co było ale to jest kłamstwo. Nie ma żadnych dowodów na to że historia ta się wydarzyła.

Avatar DeadExtreme

18 czerwca 2014, 17:50

@Mnich1: Ale też nie ma dowodów, że to nie prawda

Avatar Mnich1

18 czerwca 2014, 21:26

@DeadExtreme: ZAWSZE szuka się dowodów ZA czymś. Po co mam udawać że krasnoludki NIE istnieją w mojej szafie ? To ktoś ma mi udowodnić że one tam są, a ja dopiero temu zaprzeczę. Nigdy na odwrót.

Avatar DeadExtreme

19 czerwca 2014, 09:36

@Mnich1: Tak wiem. Ale nie ma pewności czy to była prawda czy kłamstwo . Więc nie można stwierdzić czy taka sytuacja miala miejsce .

Avatar Mnich1

19 czerwca 2014, 11:17

@DeadExtreme: No ale zwykle zakłada się że reportaż jest prawdziwy gdy potwierdza się go faktami. Artykuły powinny zawierać zdjęcia z wydarzenia, nazwiska, miejsce wydarzenia. A nie suche "fakty" ktoś zamordował go z miecza laserowego ! To fakt ! Bo pisze to ja !

Avatar oluniek902

1 marca 2014, 20:18

a może jakieś dowody ?

Avatar
Konto usunięte

23 listopada 2013, 18:41

czat

Avatar kolkav5

2 października 2013, 18:25

Byyyyłooo

Avatar Polska_z4smazka

30 września 2013, 08:08

niue tyle co było, czy też była prawdziwa historia ta, ale to nie ironia losu. jak ty np. z 20-30 lat temu pobiłeś staruszkę to teraz jak cię sądzi w sądzie inna staruszka to to też jest ironia losu?

Avatar Marvos

29 września 2013, 21:20

Historia lubi koła zataczać...BYŁO!

Avatar Bjornie

29 września 2013, 19:40

Było!

Avatar Mardoman24

29 września 2013, 19:40

Było!

Avatar Galex

29 września 2013, 19:25

Taka mała ironia można rzec

Avatar gangsterek

29 września 2013, 19:04

j

Avatar MaxiorPL

29 września 2013, 19:06

@gangsterek: Dużo nam mówi ten twój komentarz...

Avatar
Konto usunięte

29 września 2013, 21:17

@MaxiorPL: Ależ tak! j oznacza skrót jednego z najgłębszych przemyśleń ludzkości! Kiedyś widziałem podobną sprawę, a osoba to pisząca odpowiedziała, że była tak głęboko zawzięta tą wiadomością, że uznała po napisaniu jednej literki, że napisała całe zdanie. W tym przypadku tak jednak zapewne nie było, a to po prostu kretyn XD

Avatar fil341

18 marca 2014, 20:56

@MaxiorPL: to po prostu kandydat do rekordu guinessa w kategorii : najwięcej łapek w dół/ najwięcej kom. typu "ale debil"

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To by wystarczyło

Szybki jak błyskawica

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Równi i równiejsi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka