Ironia losu - Robert Downey Jr
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Szybki jak błyskawica
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Równi i równiejsi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 czerwca 2020, 16:55
Odpisz
22 czerwca 2017, 17:31
Fejk
Odpisz
29 września 2013, 22:37
Nawet nie tyle co było ale to jest kłamstwo. Nie ma żadnych dowodów na to że historia ta się wydarzyła.
Odpisz
18 czerwca 2014, 17:50
@Mnich1: Ale też nie ma dowodów, że to nie prawda
Odpisz
18 czerwca 2014, 21:26
@DeadExtreme: ZAWSZE szuka się dowodów ZA czymś. Po co mam udawać że krasnoludki NIE istnieją w mojej szafie ? To ktoś ma mi udowodnić że one tam są, a ja dopiero temu zaprzeczę. Nigdy na odwrót.
Odpisz
19 czerwca 2014, 09:36
@Mnich1: Tak wiem. Ale nie ma pewności czy to była prawda czy kłamstwo . Więc nie można stwierdzić czy taka sytuacja miala miejsce .
Odpisz
19 czerwca 2014, 11:17
@DeadExtreme: No ale zwykle zakłada się że reportaż jest prawdziwy gdy potwierdza się go faktami. Artykuły powinny zawierać zdjęcia z wydarzenia, nazwiska, miejsce wydarzenia. A nie suche "fakty" ktoś zamordował go z miecza laserowego ! To fakt ! Bo pisze to ja !
Odpisz
1 marca 2014, 20:18
a może jakieś dowody ?
Odpisz
23 listopada 2013, 18:41
czat
Odpisz
2 października 2013, 18:25
Byyyyłooo
Odpisz
30 września 2013, 08:08
niue tyle co było, czy też była prawdziwa historia ta, ale to nie ironia losu. jak ty np. z 20-30 lat temu pobiłeś staruszkę to teraz jak cię sądzi w sądzie inna staruszka to to też jest ironia losu?
Odpisz
29 września 2013, 21:20
Historia lubi koła zataczać...BYŁO!
Odpisz
29 września 2013, 19:55
było! http://www.obrazki.jeja.pl/43259,coz-za-ironia-losu.html
Odpisz
29 września 2013, 19:40
Było!
Odpisz
29 września 2013, 19:40
Było!
Odpisz
29 września 2013, 19:25
Taka mała ironia można rzec
Odpisz
29 września 2013, 19:04
j
Odpisz
29 września 2013, 19:06
@gangsterek: Dużo nam mówi ten twój komentarz...
Odpisz
29 września 2013, 21:17
@MaxiorPL: Ależ tak! j oznacza skrót jednego z najgłębszych przemyśleń ludzkości! Kiedyś widziałem podobną sprawę, a osoba to pisząca odpowiedziała, że była tak głęboko zawzięta tą wiadomością, że uznała po napisaniu jednej literki, że napisała całe zdanie. W tym przypadku tak jednak zapewne nie było, a to po prostu kretyn XD
Odpisz
18 marca 2014, 20:56
@MaxiorPL: to po prostu kandydat do rekordu guinessa w kategorii : najwięcej łapek w dół/ najwięcej kom. typu "ale debil"
Odpisz