A Ty w jaką karciankę grasz?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Pozdrawiam świetliki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Papierowa szkoła posting
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 lutego 2020, 09:10
Dobieranie dwóch kart w Yugioh dzięki karcie Pot of Greed.
Odpisz
14 lutego 2020, 14:37
@Broski: shard of greed tho, pot jest chyba na banie cały czas
Odpisz
14 lutego 2020, 17:24
@XDemon666: no jest.
Odpisz
14 lutego 2020, 19:23
@XDemon666: Ja sobie gram bez banlisty.
Odpisz
14 lutego 2020, 21:18
@Broski: U mnie w TCG klubie obowiązuje banlista. Niefajnie, bo miałem deck z Eclipse Wyvern
Odpisz
14 lutego 2020, 13:14
Heartstone. Prawowita gra
Odpisz
14 lutego 2020, 08:47
A potem okazuje się że dostałeś/aś/oś dwa razy czyste niebo.
Odpisz
14 lutego 2020, 09:46
@Eliteq_PL: ja pakuje tylko jedno właśnie żeby takiej sytuacji nie było
Odpisz
12 lutego 2020, 12:01
Branie kart w Uno często się opłaca.
Odpisz
Edytowano - 12 lutego 2020, 08:58
Nie umiem grać ani w jedno ani w drugie. Ale zaufam memowi
Odpisz
14 lutego 2020, 09:39
@Urzad_od_spraw_niczego: uno jest proste, polega na tym by pozbyć się wszystkich kart jak najszybciej
Odpisz
12 lutego 2020, 07:36
Ah yes Gwent
Odpisz
12 lutego 2020, 07:11
Karta zagłady
Odpisz