Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar soltysior

12 lutego 2020, 10:57

FAKTY Z SOŁTYSIOREM: To, że masz ból dupy o swoją niską średnią nie oznacza że wszyscy z wysokomi średnimi to tylko maszynki do zakuwania.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (26)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (26)
Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 14 lutego 2020, 18:44

@polandszczalka: Informacja, że w 6 podstawówce, gimnazjum i liceum są pytania zamknięte =/= Informacja, że w 6 podstawówce, gimnazjum i liceum są TYLKO pytania zamknięte

Avatar xXkuba22Xx

14 lutego 2020, 22:10

@polandszczalka: weź pod uwagę strzelanie i ściąganie

Avatar xMacius

14 lutego 2020, 16:08

Ale inteligencja wpływa na to jak dobrze się uczysz. Więc analogicznie ktoś, kto jest bardziej inteligetny może się lepiej wyuczyć na dany temat i uzyskać lepszą średnią.

Avatar EarthHero

14 lutego 2020, 21:46

@xMacius:
Brawa dla tego pana, dobrze powiedziane.

Avatar Daniello55

Edytowano - 14 lutego 2020, 21:42

To czego moja mama nie rozumie
Kiedyś oczywiście były inne czasy i moja mama poszła na fryzjera i później market targ i cukiernia (takie czasy zwykłych ludzi którzy nie mają ojca prawnika A mama też bogata nie jest)
Teraz myśli że jak masz lepsze oceny to znaczy że jesteś inteligentny w 3 dupy xd

Avatar Broski

14 lutego 2020, 19:31

Ech, kolejna wersja szablonu ze Spidermanem przy prezentacji, ileż można.

Avatar DeadShoot

14 lutego 2020, 16:22

Szablonik

Avatar soltysior

14 lutego 2020, 18:09

@DeadShoot: zrób screena, obetnij watermark, zamalun tekst na biało

Avatar Hiholatek

14 lutego 2020, 17:51

Ja bym trochę zmieniła ,,To, że będziesz miał wyższą średnią od kogoś, nie oznacza, że powinieneś być dla niego dupkiem. Każdemu należy się szacunek, a inteligencja nie jest wyznacznikiem tego czy jesteśmy lepsi czy gorsi".

Avatar Frein

14 lutego 2020, 17:49

WIĘCEJ ZABAWNYCH FAKTÓW ZE SKALMAREM!

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

14 lutego 2020, 17:05

Kojarzycie może taki stereotyp kujona, którego wszycy biją? Jesli tak to akurat w gimnazjum miałam takiego typa, aczkolwiek kujonem nie był (ale wyglądał jak kujon i go bili). On zawsze wyśmiewał się ze mnie że ma średnia większą ode mnie, a w gimnajzum moja średnia była większa od jego (niewiele, ale jednak)

Avatar Tawreos

14 lutego 2020, 16:19

W 3 gimnazjum miałem jedną z najniższych średnich w klasie i najlepsze wyniki z egzaminu

Avatar
Konto usunięte

12 lutego 2020, 10:41

Nie inteligentniejszym, a mądrzejszym, bo ma się większą wiedzę, która dobrze zapamiętana przyda się na np. maturze

Avatar Yoda_MLG

12 lutego 2020, 10:47

na maturze przyda się kombinowanie i lektury

Avatar Denom

12 lutego 2020, 11:13

@Yoda_MLG: *płacz na rozszerzonej biologi, na której trzeba wszystko pamiętać*

Avatar MonioMonio

Edytowano - 12 lutego 2020, 09:59

Czyli jestem wyjątkiem, bo mam i wysoką średnią i umiem myśleć (choć to 2. zależy)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Typowy NPC

Nieuczciwa ocena

Lekko nie będzie

Nie znoszę kleszczy

A jednak zrobili to w ten sposób

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka