Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar FalconPL

Edytowano - 30 września 2013, 13:57

Ehhh... Tak ja myślałem nie lubicie szkoły bo co ? bo nie lubicie się uczyć ?? Ja tez i co ? ucze się.. choć nie lubie ale pomyślcie o nagrodach bo za trzy 5 dostałem gta 5 :)

Avatar pater256

30 września 2013, 21:06

@FalconPL: jak ja bym dostawał za trzy 5 to bym miał chyba wszystkie najnowsze gry :)

Avatar FalconPL

Edytowano - 1 października 2013, 13:14

@pater256: Jak będe miał świadectwo z paskiem to mi nowy telefon wraz z ps4 przyfrunie o tak :-) nie chćę się chwalić...;)

Avatar xxxxxx21

15 grudnia 2014, 20:45

@FalconPL: ło boże, a za cztery 6?

Avatar
Voldek

10 grudnia 2017, 21:21

@FalconPL: brawo

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 20 kwietnia 2021, 19:34

@FalconPL: Mi mama za 5 daje op**rdol :/

Avatar DarthDrakkeinen

12 marca 2016, 09:09

w szkole przydaje sie tylko biblioteka

Avatar daniel13122003

Edytowano - 1 stycznia 2014, 18:08

po co się uczyć skoro gdy się ożenisz to twoja żona będzie za ciebie wiedziała te rzeczy których się uczymy w szkole a jeśli nie będzie wiedziała to sie nie żenić :D:D

Avatar
Konto usunięte

30 września 2013, 22:49

Ameryke odkryles

Avatar pater256

30 września 2013, 21:09

A więc wychodząc z tego założenia nie warto uczyć się przedmiotów z przyszłością i tym samym nie można tworzyć... ***ISTYCH MIECZÓW ŚWIETLNYCH W PRZYSZŁOŚCI I INNYCH RÓWNIE ***ISTYCH RZECZY!!!

Avatar frefux

30 września 2013, 20:02

Fajnie to usłyszeć od dzieci, jak tak bardzo się nie chcecie uczyć to tego nie róbcie, a potem płaczcie że jesteście niedorozwiniętymi tępakami.

Avatar
Konto usunięte

30 września 2013, 19:14

moim zdaniem uczymy sie po to zeby pozniej nauczyc nasze dzieci tego samego bezuzytecznego czegos

Avatar deltes

30 września 2013, 18:47

Hmnn.. na przykład kanapka ?

Avatar shark2199

30 września 2013, 14:54

ZALEŻY JAKI KU*WA KIERUNEK TEGO JE#ANEGO ŻYCIA SOBIE OBIERZESZ DO CHOLERY!

Avatar Pikachu

30 września 2013, 15:23

@shark2199: Tu nie chodzi o zawód jaki wybierasz, ale ogólnie o życie. W codziennym życiu ułamki raczej mi się nie przydadzą.

Avatar Seahawk

30 września 2013, 16:35

@Pikachu: Jest tego za dużo. I obrazków i komentarzy. Uczyć się gimby, a nie na necie siedzieć i narzekać na szkołę. Trzeba uczyć się wszystkiego, bo jest wymagana choćby minimalna wiedza w zakresie każdej dziedziny.

Avatar Pikachu

30 września 2013, 17:44

@Seahawk: Po pierwsze ja już skończyłam liceum, więc nie wyzywaj mnie od gimbów, bo pewnie sam nim jesteś. Po drugie powiedz mi do czego w CODZIENNYM życiu wymagana jest umiejętność obliczania obwodu koła?

Avatar SockPuppet

30 września 2013, 16:22

Biorąc pod uwagę, że należało napisać "90% rzeczy NIE PRZYDA się w przyszłym życiu", zakładam, że autor obrazka urwał się z lekcji akurat, gdy uczono pozostałych 10%.

Avatar TheGrumpy

30 września 2013, 14:02

To prawda więc wszyscy won do szkoły.

Avatar ooloo

30 września 2013, 07:19

Inteligentne osoby wykorzystają wiedze ze szkoły, a reszta niech sobie myśli że 90% tej wiedzy jest nie przydatna.

Avatar Stasiek121

30 września 2013, 13:41

@ooloo: Napisz kiedy mi się przyda odnalezienie iksa i kiedy będę musiał potęgować ułamki ?

Avatar husky14

28 września 2013, 16:31

zostanie WF XD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar tomasz521
Dodane przez: tomasz521

Można, tylko trzeba wstawać rano

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Ikony

Lekko nie będzie

Rel

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka