Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Rel
Można, tylko trzeba wstawać rano
Niezniszczalne
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 lutego 2018, 13:54
jestess kiutess
Odpisz
31 lipca 2019, 00:37
@Lolum: twoja wymowa to solidne Lo na Lolum
Odpisz
16 sierpnia 2014, 10:51
lepsze BDJQP
Odpisz
31 lipca 2019, 00:36
@Tymek590: tymuś nie
Odpisz
31 lipca 2019, 00:37
@ten_koles: TYMUŚ TAK
Odpisz
27 września 2015, 19:29
Jestes Kutes
Odpisz
6 lipca 2014, 09:24
@amekninja555 niby stawiam LOLface
Odpisz
28 września 2013, 12:13
Jesteskutes. Niestety nie jestem na tym poziomie nauczania angielskiego, żebym mógł to dobrze przeczytać. ;_;
Odpisz
6 października 2013, 10:50
@amekninja555: ja też :/
Odpisz
6 października 2013, 11:19
i ja niech wszyscy się zjednoczą!
Odpisz
6 października 2013, 11:20
@Payroman: dobry pomysł
Odpisz
6 października 2013, 11:36
@Payroman: Chcesz powiedzieć "Alleluja, zjednoczmy się"?
Odpisz
6 października 2013, 11:42
@amekninja555: Tak!
Odpisz
6 października 2013, 13:52
@Payroman: Alleluja, zjednoczmy się! Pierwszy! :P
Odpisz
Edytowano - 11 października 2013, 20:12
@amekninja555: przeczytałem tak samo jak amekninja ale chyba chodziło o jesteś kut*s
Odpisz
11 października 2013, 21:17
Mówisz do mnie o mnie. ;-; I to jeszcze beznadziejnie się zrymowało! D:
Odpisz
Edytowano - 12 października 2013, 08:31
@amekninja555: nie do ciebie autor chyba chciał żebyśmy jak czytali to wyszło nam jesteś kut*s
Odpisz
12 października 2013, 10:47
Ale odpisałeś do mnie, więc to jest jakbyś mówił do mnie. ;-;
Odpisz
5 lipca 2014, 11:36
@amekninja555: to jest po polsku tylko to trolface pisze tu jestes ku*asem xD
Odpisz
5 lipca 2014, 20:09
@sergi2121: No cóż... Tak czy tak, nie powinno się tego czytać "Jesteś k*tas". ;d
Odpisz
2 maja 2014, 11:35
ale ja nie jestem ku*asem xD
Odpisz
6 października 2013, 17:40
wyszło mi ''jesteskuetes xD
Odpisz
2 października 2013, 21:52
Przeczytaj to: Tea who you yea bunny.
Odpisz
6 października 2013, 12:25
@Flyingseeker: ti whu ju jea bany
o to ci chodzi ? ? ? bo chyba nie skumałem ...
Odpisz
6 października 2013, 12:28
@hubert1204t: ty***u ***ny to o to mu chodzi
Odpisz
6 października 2013, 13:12
@hubert1204t: "who" czyta się "hu" nie "whu".
Chodzi o to, że fonetycznie słowa to ti hu ju je bany.
Odpisz
6 października 2013, 12:07
Jesteś *** x/x
Odpisz
6 października 2013, 11:20
Tea who you yeah bunny.
Odpisz
6 października 2013, 10:15
Two tea to room two
Odpisz
6 października 2013, 11:18
@Rav239: tam taram tam
Odpisz