memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
27 listopada 2020, 12:55
Zobaczymy cwaniaczku
Odpisz
1 września 2020, 20:14
Ja nikogo nie mam
21 lutego 2020, 11:54
Swego czasu było tak z Darcusem, kiedy jeszcze pełnił funkcję (rzekomego) czołowego pronaukowca na stronie, czyli w 2017 roku. Mógł napisać "Bóg nie ma sensu, bo jak byłem ostatnio na spacerze to kaczka i długopis". A dostałby z 30 zielonych :P Ach, te stare czasy...
20 lutego 2020, 22:35
*głupota *
20 lutego 2020, 23:03
@Pan_Olek: prawie
20 lutego 2020, 16:03
ja tam mam zawsze strzałki w bok
20 lutego 2020, 15:20
Mikrofalówka
15 lutego 2020, 16:20
Ja tak mam z czerwonymi
15 lutego 2020, 16:22
@Henzej: same
15 lutego 2020, 16:24
@Henzej: a mnie tutaj raczej nikt nie zna
15 lutego 2020, 16:26
@TheSevy: Więc nikt Ci nie daje dużo czerwonych Na mnie się na przykład ludzie typu AnImE tO gÓfNo przyczepili i mnie wdółstrzałkują
15 lutego 2020, 16:58
Ngnl gituwa anime
Edytowano - 16 lutego 2020, 13:48
@Henzej: A ja nie mam w ogóle z niczym no i jest zaj**iście być noname
20 lutego 2020, 12:01
15 lutego 2020, 16:39
w sumie tak jest na niektórych grupach dla rysowników. zawsze się znajdzie co komentuje prawie wszystko
20 lutego 2020, 11:31
@siemak: wszędzie ktoś się do czegoś przyczepi
20 lutego 2020, 10:30
Tak.
20 lutego 2020, 08:11
Ja pod dosyć dużą częścią komentarzy mam 0 zielonych i 0 czerwonych
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież27 listopada 2020, 12:55
Zobaczymy cwaniaczku
Odpisz
1 września 2020, 20:14
Ja nikogo nie mam
Odpisz
21 lutego 2020, 11:54
Swego czasu było tak z Darcusem, kiedy jeszcze pełnił funkcję (rzekomego) czołowego pronaukowca na stronie, czyli w 2017 roku.
Mógł napisać "Bóg nie ma sensu, bo jak byłem ostatnio na spacerze to kaczka i długopis".
A dostałby z 30 zielonych :P
Ach, te stare czasy...
Odpisz
20 lutego 2020, 22:35
*głupota *
Odpisz
20 lutego 2020, 23:03
@Pan_Olek: prawie
Odpisz
20 lutego 2020, 16:03
ja tam mam zawsze strzałki w bok
Odpisz
20 lutego 2020, 15:20
Mikrofalówka
Odpisz
15 lutego 2020, 16:20
Ja tak mam z czerwonymi
Odpisz
15 lutego 2020, 16:22
@Henzej: same
Odpisz
15 lutego 2020, 16:22
@Henzej: same
Odpisz
15 lutego 2020, 16:24
@Henzej: a mnie tutaj raczej nikt nie zna
Odpisz
15 lutego 2020, 16:26
@TheSevy: Więc nikt Ci nie daje dużo czerwonych
Na mnie się na przykład ludzie typu
AnImE tO gÓfNo przyczepili i mnie wdółstrzałkują
Odpisz
15 lutego 2020, 16:58
Ngnl gituwa anime
Odpisz
Edytowano - 16 lutego 2020, 13:48
@Henzej: A ja nie mam w ogóle z niczym no i jest zaj**iście być noname
Odpisz
20 lutego 2020, 12:01
Odpisz
15 lutego 2020, 16:39
w sumie tak jest na niektórych grupach dla rysowników.
zawsze się znajdzie co komentuje prawie wszystko
Odpisz
20 lutego 2020, 11:31
@siemak: wszędzie ktoś się do czegoś przyczepi
Odpisz
20 lutego 2020, 10:30
Tak.
Odpisz
20 lutego 2020, 08:11
Ja pod dosyć dużą częścią komentarzy mam 0 zielonych i 0 czerwonych
Odpisz