Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
I po kłopocie
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To się nie może nie udać
Chciał tylko pomóc
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 lutego 2020, 21:30
Dorośli to dzieci którzy swój wiek mają powyżej 18 roku życia
Odpisz
18 lutego 2020, 18:58
Raczej z możliwością zdobywania pieniędzy
Odpisz
18 lutego 2020, 14:02
To gdzie moje pieniądze?
Odpisz
18 lutego 2020, 11:51
Sytuacja w Polsce:
Odpisz
17 lutego 2020, 00:38
Jestem już dorosły, co prawda dość młodym dorosłym i chce wnieść skargę czuję się dalej dzieckiem ale kasy nie mam :(
Odpisz
18 lutego 2020, 11:49
@moth12334: :(
Odpisz
18 lutego 2020, 08:07
Dzieci to dorośli bez pieniędzy z większą ilością czasu
Odpisz
18 lutego 2020, 09:43
@Axyui: Z czasem różnie bywa
Odpisz
18 lutego 2020, 08:51
Ludzie to ludzie
Odpisz
18 lutego 2020, 09:22
@Wspanialy_ia: Smakują tak samo....
Odpisz
18 lutego 2020, 09:12
Nie każdy dorosły ma pieniądze
Odpisz
17 lutego 2020, 07:02
I z pracą
Odpisz
16 lutego 2020, 23:21
I z możliwością cimcirimciania
Odpisz
16 lutego 2020, 23:24
@Sergiusz1234: w teorii cimcirimci można będąc dzieckiem
Odpisz
16 lutego 2020, 23:26
@stalamed:
Odpisz
16 lutego 2020, 23:27
@stalamed:
Odpisz
16 lutego 2020, 23:28
@stalamed: A jest te białe? Plus dziecko nie jest mentalnie gotowe
Odpisz
16 lutego 2020, 23:39
@stalamed:
Odpisz
Edytowano - 17 lutego 2020, 00:11
@stalamed: Wieżyczka: Aktywna!
Wieżyczka: Aktywna!
Wieżyczka: Aktywna!
Wieżyczka: Aktywna!
Wieżyczka: Aktywna!
Wieżyczka: Aktywna!
Wieżyczka: Aktywna!
Wieżyczka: Aktywna!
Wieżyczka: Aktywna!
Wieżyczka: Aktywna!
Wieżyczka: Aktywna!
Wieżyczka: Aktywna!
Wieżyczka: Aktywna!
Wieżyczka: Aktywna!
Odpisz
17 lutego 2020, 00:13
@AlMalina: Ooo a co ta za słodziak z całą armią wieżyczek
Odpisz
17 lutego 2020, 00:14
@BigAnimeTiddies: Kto jest tym słodziakiem?
Odpisz
17 lutego 2020, 00:16
@BigAnimeTiddies: Ty
Odpisz
17 lutego 2020, 00:18
@BigAnimeTiddies: To ma być odpowiedź do mnie czy do ciebie? Bo jeśli do mnie to niestety ale słodziakiem za bardzo nie jestem
Odpisz
17 lutego 2020, 00:26
@AlMalina: Powaliło mi się Chodzi o użytkownika AlMalina
Odpisz
16 lutego 2020, 23:39
Tak to sobie tłumacz
Odpisz
16 lutego 2020, 23:31
Zgorzkniałe
Odpisz
16 lutego 2020, 23:26
Czasem bez pieniędzy.
Odpisz