No chyba, że w Waszej szkole jest zakaz korzystania z telefonów
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Angielskie śmieszki
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Lekko nie będzie
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 lutego 2020, 20:55
Szkoła nie ma prawa zakazać korzystania z telefonów na przerwach.
Odpisz
20 lutego 2020, 21:49
@Ameron: a u mnie zakazali
Odpisz
21 lutego 2020, 00:31
@Caset: U mnie tak samo, w moim mieście wszystkie podstawówki i przynajmniej dwie średnie szkoły zakazały
Odpisz
21 lutego 2020, 12:25
@Caset: jakie są kary?
Odpisz
21 lutego 2020, 12:38
@Ameron: zbranie telefonu do odbioru w sekretariacie przez rodzica
Odpisz
Edytowano - 21 lutego 2020, 13:22
@Ameron: Dużo minusowych punktów czyli w praktyce dwa razy złapanie z telefonem i już nie masz 5 na koniec roku z zachowania nie ważne co zrobisz
I do tego każą ci wyłączyć telefon i schować do plecaka w klasie bo inaczej jeszcze punkty za niewykonywanie poleceń nauczyciela
A jeśli na lekcji używasz to odłożenie telefonu na biurko nauczyciela do końca lekcji (oczywiście wyłączonego)
Odpisz
21 lutego 2020, 15:16
@Caset: to nieźle macie w tych szkołach.
Odpisz
21 lutego 2020, 15:36
@Ameron: no a do jakiej ty chodzisz? W sensie podstawowa, średnia, studia?
Odpisz
21 lutego 2020, 15:49
@Caset: technikum, ale w podstawówce i gimnazjum takiego rygoru nie było XD
Odpisz
21 lutego 2020, 15:52
@Ameron: no z tego co wiem to jak pójde dalej a to już za niecałe półtora roku (7 klasa sp) to nie powinno być takiego zakazu. Jeden rok u mnie nie było jak połączyli gimnazjum z podstawówką w zeszłym roku. To był jedyny rok bez zakazu
Odpisz
26 września 2024, 07:33
@Ameron: u mnie raz zakazali ale nie byli w stanie tego zakazu wyegzekwować
Odpisz
1 października 2024, 19:22
@PanPiekarnik: Na papierze wszystko sobie mogą pisać.
Odpisz
21 lutego 2020, 17:26
u mnie można tylko na tych dłuższych przerwach, a to przez dupków z mojej klasy co biegają po szkole z telefonem i gapią się na niego, ja przynajmniej siedziałem na jakimś krześle czy coś
Odpisz
20 lutego 2020, 17:10
w mojej jest dlatego idę do kabiny zamykam się na zamek i oglądam memy
tak jest najlepiej
Odpisz
Edytowano - 20 lutego 2020, 17:49
@DRAGON_POLSKA: w mojej to nawet drzwi się nie domykają bo futryna jest tak zdeformowana a drzwi są dziurawe i w ogóle to jest istna tragedia co się dzieje w mojej szkole
Odpisz
20 lutego 2020, 18:20
@mafiax2006: My mamy 2 działające męskie kible na 8
Odpisz
21 lutego 2020, 08:52
@mafiax2006: oj panie u mnie to klamki powyrywane i krany są przekrzywione i te małe dzieci to pytają sie czy euro wejdzie do automatu a przecież u nas automat przyjmuje złoty a jak nauczyciel powie no tam jest taka kartka i mówi co przyjmuje a te dzieci i tak mówią ale i tak włoże euro i przez 2 tygodnie automat był zablokowany a i jeszcze u nas była taka sytuacja w kiblu że ten koleś rozwalił umywalke i tam musieli odciąć dopływ wody w tej umywalce
Odpisz
21 lutego 2020, 09:01
@Nikodem8378: A, u mnie kible to 1/3 wszystkiego, zwykle nie chodzę tam ale jak muszę, to klamki są obklejone gumami, umywalki pozatykane i woda się wylewa, dzieci wbiegają, walą w kible i krzyczą a potem uciekają... Wstyd
Odpisz
20 lutego 2020, 17:02
Jest
Odpisz
20 lutego 2020, 16:59
W mojej nie mozna telefonow uzywac na przerwie
Odpisz
20 lutego 2020, 16:55
Co do tytułu u mnie nie można
Odpisz
17 lutego 2020, 11:55
Nie
Odpisz
17 lutego 2020, 11:58
@Ignisus: Tak
Odpisz
17 lutego 2020, 12:00
@Przemek572: Zdania ekspertów są podzielone
Odpisz
17 lutego 2020, 12:03
@starmagedon:
Odpisz
17 lutego 2020, 12:09
@Przemek572: W wszystkich szkołach jakie znam, znam dużo, wszędzie taki sam rozkład
Odpisz
Edytowano - 17 lutego 2020, 12:11
@Ignisus: We wszystkich szkołach jakie znam, rozkład przerw różni się przynajmniej o 5min.
Odpisz
17 lutego 2020, 12:42
@Ignisus: byłem w 3, zawsze inny
Odpisz
17 lutego 2020, 13:12
@polski_skoczek: Ja byłem w 4 i też w każdej inny, a u mojej siostry jest jeszcze inny od pozostałych
Odpisz
17 lutego 2020, 13:20
@Landark: W Polsce jest kilka tysięcy szkół, więc każda szkoła ma inną szkołę z tym samym rozkładem
Odpisz
17 lutego 2020, 12:49
Je**ć mam ferie
Odpisz