memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
23 lutego 2020, 19:52
Amatorzy... Long live the first order!
Odpisz
Edytowano - 23 lutego 2020, 19:57
@nirqm: No cześć... Mówiłeś coś?
23 lutego 2020, 19:58
@Majnix: mówiłeś coś?
@nirqm: Imperium z legend > Nowy Porządek Change My Mind
23 lutego 2020, 19:59
@Szikaka_: nie zmieni twojego zdania bo to prawda ale starkiller i tak był najpotężniejszą super bronią w kanonie
Edytowano - 23 lutego 2020, 20:02
@nirqm: W kanonie może tak, ale Yuuzhan Vongowie mieli chyba statki wielkości układów planetarnych, także ten tego. Edit: Sory nie doczytałem.
23 lutego 2020, 20:04
@Szikaka_: racja
23 lutego 2020, 20:07
@nirqm: są jeszcze te malutkie Gwiazdy Śmierci poprzyczepiane do statków Imperatora w IX części.
23 lutego 2020, 21:47
@Grzechoooo: co z tego że Darth Nihilus môgł unicestwić całą galaktykę pod niewolnictwem swego głodu jakby Visas go nie powstrzymała
Edytowano - 24 lutego 2020, 00:38
@nirqm: Stare Imperium też jest kanoniczne ponieważ w IX były jednostki nazywane po Sithach i jeden z nich nazywał się Revan
31 lipca 2020, 15:52
@Nuzjn: Ale najpotęrzniejsza superbroń ze Star Warsow To Shawken Device. W teorii mogło zniszczyć wszechświat.
7 listopada 2020, 11:24
@ultron64: Ucz mnie mistrzu Ucz mnie co to jest
7 listopada 2020, 12:28
@Kebasa_z_mema: Potem.
3 grudnia 2020, 19:24
@ultron64: teraz
3 grudnia 2020, 19:33
@ultron64: Spóźniłeś się mistrzu... Teraz... Wiem już wszystko
Edytowano - 23 lutego 2020, 22:37
No otóż nie do końca. Najpotężniejszą bronią jest eksplozja wywołana kontaktem materii z antymaterią
Edytowano - 24 lutego 2020, 00:23
@Kolodziej_1: To nie jest broń
24 lutego 2020, 06:51
@Nuzjn: No i tu się mylisz ponieważ stworzenie bomby na bazie antymaterii jest możliwe. Teoretycznie wybuch takiej bomby byłby większy od zdetonowanego już Tsara
24 lutego 2020, 06:57
@Kolodziej_1: ale mówisz o eksplozji a nie o bombie
24 lutego 2020, 08:09
@Nuzjn: -_- Eksplozja jest wywoływana przez bombę.
24 lutego 2020, 12:58
@Kolodziej_1: nie zawsze
Edytowano - 24 lutego 2020, 16:00
@Nuzjn: Ok. Niech będzie. Chodziło mi o bombę. Jesteś usatysfakcjonowany, czy dalej będziesz ciągnął zbyteczną dyskusję?
7 listopada 2020, 11:25
@Kolodziej_1: Zapomniałeś chłopie że jest jeszcze teoretyczna możliwość stworzenia Bomby Czarnej Dziury
30 sierpnia 2020, 22:06
Kurde, dawno w ninjago nie bylo broni głównych bohaterów że już zapomniałem o nich
25 lutego 2020, 17:37
Popopopotęga
24 lutego 2020, 20:30
To była potęrzna broń...
24 lutego 2020, 18:39
It's hydrogen boom boom time!
24 lutego 2020, 15:17
24 lutego 2020, 07:44
O żesz ty. Nostalgia uderzyła. Kiedyś to było
23 lutego 2020, 22:49
Otóż nie
24 lutego 2020, 00:23
@Maksiking33220: nie był taki mocny
18 lutego 2020, 11:45
18 lutego 2020, 12:14
18 lutego 2020, 13:12
18 lutego 2020, 13:55
@Tamer09: not from ninja...
23 lutego 2020, 20:39
jednej rzeczy nie trzyma, ma tylko 1 z 2 szurikenów
23 lutego 2020, 21:00
@FluttershyIsNOTaDoormat: drugi ma schowany
23 lutego 2020, 21:52
@kazekage895: ale nie trzyma, no chyba, że zaciśniętymi lego posladami
18 lutego 2020, 16:27
Mam kosę
18 lutego 2020, 20:05
@Szczur00: mam wszystkie 4 ale nigdy nie zdobyłem broni ostatecznej
23 lutego 2020, 19:07
@Nuzjn: Uważaj tylko aby nie trzymać ich jednocześnie
23 lutego 2020, 21:09
@Nuzjn: Megabroni nigdy nie było w formie klockowej, więc nic dziwnego że jej nie masz.
Edytowano - 23 lutego 2020, 21:44
@PanMisiek: można było wytworzyć (Cole miał taką pałkę ze wzorkiem miecza Kaia a z innej serii była góra)
23 lutego 2020, 20:40
23 lutego 2020, 19:55
Otóż nie tym razem
Edytowano - 23 lutego 2020, 19:28
Kosa i nunczako. Jedyne złote bronie które można było zrobić samemu
23 lutego 2020, 19:45
@kazekage895: czemu
23 lutego 2020, 19:48
@kazekage895: bo są zrobione z trzech elementów które każdy może znaleźć w swoje kolekcji
23 lutego 2020, 19:41
Ahh yes
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież23 lutego 2020, 19:52
Amatorzy... Long live the first order!
Odpisz
Edytowano - 23 lutego 2020, 19:57
@nirqm: No cześć... Mówiłeś coś?
Odpisz
23 lutego 2020, 19:58
@Majnix: mówiłeś coś?
Odpisz
23 lutego 2020, 19:58
@nirqm: Imperium z legend > Nowy Porządek
Change My Mind
Odpisz
23 lutego 2020, 19:59
@Szikaka_: nie zmieni twojego zdania bo to prawda ale starkiller i tak był najpotężniejszą super bronią w kanonie
Odpisz
Edytowano - 23 lutego 2020, 20:02
@nirqm: W kanonie może tak, ale Yuuzhan Vongowie mieli chyba statki wielkości układów planetarnych, także ten tego.
Edit: Sory nie doczytałem.
Odpisz
23 lutego 2020, 20:04
@Szikaka_: racja
Odpisz
23 lutego 2020, 20:07
@nirqm: są jeszcze te malutkie Gwiazdy Śmierci poprzyczepiane do statków Imperatora w IX części.
Odpisz
23 lutego 2020, 21:47
@Grzechoooo: co z tego że Darth Nihilus môgł unicestwić całą galaktykę pod niewolnictwem swego głodu jakby Visas go nie powstrzymała
Odpisz
Edytowano - 24 lutego 2020, 00:38
@nirqm: Stare Imperium też jest kanoniczne ponieważ w IX były jednostki nazywane po Sithach i jeden z nich nazywał się Revan
Odpisz
31 lipca 2020, 15:52
@Nuzjn: Ale najpotęrzniejsza superbroń ze Star Warsow To Shawken Device. W teorii mogło zniszczyć wszechświat.
Odpisz
7 listopada 2020, 11:24
@ultron64: Ucz mnie mistrzu
Ucz mnie co to jest
Odpisz
7 listopada 2020, 12:28
@Kebasa_z_mema: Potem.
Odpisz
3 grudnia 2020, 19:24
@ultron64: teraz
Odpisz
3 grudnia 2020, 19:33
@ultron64: Spóźniłeś się mistrzu...
Teraz...
Wiem już wszystko
Odpisz
Edytowano - 23 lutego 2020, 22:37
No otóż nie do końca. Najpotężniejszą bronią jest eksplozja wywołana kontaktem materii z antymaterią
Odpisz
Edytowano - 24 lutego 2020, 00:23
@Kolodziej_1: To nie jest broń
Odpisz
24 lutego 2020, 06:51
@Nuzjn: No i tu się mylisz ponieważ stworzenie bomby na bazie antymaterii jest możliwe. Teoretycznie wybuch takiej bomby byłby większy od zdetonowanego już Tsara
Odpisz
24 lutego 2020, 06:57
@Kolodziej_1: ale mówisz o eksplozji a nie o bombie
Odpisz
24 lutego 2020, 08:09
@Nuzjn: -_- Eksplozja jest wywoływana przez bombę.
Odpisz
24 lutego 2020, 12:58
@Kolodziej_1: nie zawsze
Odpisz
Edytowano - 24 lutego 2020, 16:00
@Nuzjn: Ok. Niech będzie. Chodziło mi o bombę. Jesteś usatysfakcjonowany, czy dalej będziesz ciągnął zbyteczną dyskusję?
Odpisz
7 listopada 2020, 11:25
@Kolodziej_1: Zapomniałeś chłopie że jest jeszcze teoretyczna możliwość stworzenia Bomby Czarnej Dziury
Odpisz
30 sierpnia 2020, 22:06
Kurde, dawno w ninjago nie bylo broni głównych bohaterów że już zapomniałem o nich
Odpisz
25 lutego 2020, 17:37
Popopopotęga
Odpisz
24 lutego 2020, 20:30
To była potęrzna broń...
Odpisz
24 lutego 2020, 18:39
It's hydrogen boom boom time!
Odpisz
24 lutego 2020, 15:17
Odpisz
24 lutego 2020, 07:44
O żesz ty. Nostalgia uderzyła.
Kiedyś to było
Odpisz
23 lutego 2020, 22:49
Otóż nie
Odpisz
24 lutego 2020, 00:23
@Maksiking33220: nie był taki mocny
Odpisz
18 lutego 2020, 11:45
Odpisz
18 lutego 2020, 12:14
Odpisz
18 lutego 2020, 13:12
Odpisz
18 lutego 2020, 13:55
@Tamer09: not from ninja...
Odpisz
23 lutego 2020, 20:39
jednej rzeczy nie trzyma, ma tylko 1 z 2 szurikenów
Odpisz
23 lutego 2020, 21:00
@FluttershyIsNOTaDoormat: drugi ma schowany
Odpisz
23 lutego 2020, 21:52
@kazekage895: ale nie trzyma, no chyba, że zaciśniętymi lego posladami
Odpisz
18 lutego 2020, 16:27
Mam kosę
Odpisz
18 lutego 2020, 20:05
@Szczur00: mam wszystkie 4 ale nigdy nie zdobyłem broni ostatecznej
Odpisz
23 lutego 2020, 19:07
@Nuzjn: Uważaj tylko aby nie trzymać ich jednocześnie
Odpisz
23 lutego 2020, 21:09
@Nuzjn: Megabroni nigdy nie było w formie klockowej, więc nic dziwnego że jej nie masz.
Odpisz
Edytowano - 23 lutego 2020, 21:44
@PanMisiek: można było wytworzyć (Cole miał taką pałkę ze wzorkiem miecza Kaia a z innej serii była góra)
Odpisz
23 lutego 2020, 20:40
Odpisz
23 lutego 2020, 19:55
Otóż nie tym razem
Odpisz
Edytowano - 23 lutego 2020, 19:28
Kosa i nunczako. Jedyne złote bronie które można było zrobić samemu
Odpisz
23 lutego 2020, 19:45
@kazekage895: czemu
Odpisz
23 lutego 2020, 19:48
@kazekage895: bo są zrobione z trzech elementów które każdy może znaleźć w swoje kolekcji
Odpisz
23 lutego 2020, 19:41
Ahh yes
Odpisz