Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Papierowa szkoła posting
A jednak zrobili to w ten sposób
To by wystarczyło
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Należy się za piękne oczy
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 lutego 2020, 20:26
Ja mam raczej na odwrót Ale lubię tą stronę I często tu wpadam aby spojrzeć I się uśmiechnąć
Odpisz
20 lutego 2020, 12:13
@smieszek777: ale z ciebie śmieszek
Odpisz
20 lutego 2020, 15:46
@Drag_on: stary nick, nie ogarniam jak się zmienia
Odpisz
20 lutego 2020, 17:04
@smieszek777: jedyny sposób żeby zmienić nick to prośba do admina
Odpisz
22 lutego 2020, 20:14
@Drag_on: nie ma innej opcji?
Odpisz
22 lutego 2020, 21:12
@smieszek777: chyba nie
Odpisz
21 lutego 2020, 09:46
Tak
Odpisz
21 lutego 2020, 02:57
Odpisz
21 lutego 2020, 00:02
Na Chamsko. Pl najlepsze
Odpisz
20 lutego 2020, 17:13
jeśli chodzi o to ,to ja mam tak ,że jak ktoś powie ,że coś jest śmieszne ,staje się nieśmieszne
Odpisz
20 lutego 2020, 16:41
nie powiedziałbym
częściej już śmieszy mnie ta kompilacja
Odpisz
20 lutego 2020, 15:27
Raczej pierwszy obrazek w obu przypadkach
Odpisz
20 lutego 2020, 15:13
Tylko dla nowych memiarzy. Ci z kilkuletnim stażem nie śmieją się wcale lub też tylko wypuszczą powietrze nosem.
Moim zdaniem, wszystko "nowe" memy to ten sam tekst tylko inny szablon, z czego przynajmniej ja coraz rzadziej mogę poczuć, że mem mówi o mnie, nawet jeśli nie wymienia mojego imienia (nie jestem pewien jak to dobrze napisać, chodzi mi o "reletable"). Czekam na tego mema, tylko zamiast filmy "spróbuj się nie zaśmiać" będzie polskie kabarety.
No i oczywiście podlizywanie, rozumiem, jeja ma jakąś dozę oryginalności, i ciężko porównać syf z memy pl do tego co jest tutaj, ale tak otwarcie wychwalanie jeja brzmi po prostu źle. Już uogólnij, w końcu jest tyle innych porządnych (nie zawsze polskich) stron z memami, z których nawet jejacy "czerpią inspirację".
Odpisz
20 lutego 2020, 14:54
*memy na jedzdzidy
Odpisz
20 lutego 2020, 12:46
Useless Memes
Polecam
Odpisz
20 lutego 2020, 12:55
@Murarzowa: też polecam fajny kanał
Odpisz
20 lutego 2020, 13:45
@islamu: też znam
Odpisz
20 lutego 2020, 12:45
można szablon?
Odpisz
20 lutego 2020, 12:24
Mnie niestety rzadko coś w życiu tak śmieszy żebym wpadł w głośny śmiech, najczęściej jak coś mnie śmieszy to po prostu mówię "heh" albo na głos albo w myślach
Odpisz
Edytowano - 20 lutego 2020, 12:13
Ani na jednym ani na drugim się nie śmieję.
Ale Jeja przynajmniej nie wyłączam po 2 minutach z nudy i zażenowania
Odpisz
18 lutego 2020, 16:18
Zależy u kogo
Odpisz
18 lutego 2020, 13:53
Na odwrót
Odpisz