Tomek lokomotywa po latach...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Dwa oblicza
Jakby trochę nie fair
Stany w pigułce
Były nóżki, nie ma nóżek
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 października 2013, 17:13
Ta bajka zawsze mnie przerażała ._.
Odpisz
2 października 2013, 11:26
@jacek1s: Mnie tak samo ._.
Odpisz
2 października 2013, 18:41
@jacek1s: Może nie przerażała, ale na swój sposób była niepokojąca.
Inna sprawa, że od dziecka zawsze lubiłam niepokojące/psychodeliczne bajki.
Odpisz
9 grudnia 2013, 08:33
@SockPuppet: Co z tb nie tak ._. ? ja tam oglądałam w wieku 8 lat alienaa, i predatora ;P
Odpisz
9 grudnia 2013, 17:48
@kotekada4: Taa tam taki Predator, cóż to jest w porównaniu z Tomkiem lokomotywą?
Odpisz
9 grudnia 2013, 21:26
@SockPuppet: No tak ._.
Odpisz
10 grudnia 2013, 16:36
@kotekada4: Tak.
Odpisz
26 listopada 2020, 23:06
@SockPuppet: TUDU TU TU TUTU TUUUUU
Odpisz