Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Niezniszczalne
Przypałowo
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Dobrze czasem się oderwać
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 lutego 2020, 15:03
Ktoś:Co pisze na tablicy?
Ja, intelektualista: Kreda.
Odpisz
22 lutego 2020, 09:52
Zawsze się zastanawiam gdzie to ma ciało
Odpisz
22 lutego 2020, 13:45
@masisi: Dwa ciała po bokach głowy i jedna ręka na dole.
Odpisz
22 lutego 2020, 13:37
Mój ojciec tłumaczył to na podstawie gówna
"Gówno jest nasrane, a nie się sra"
Odpisz
22 lutego 2020, 10:47
Jest napisane ten komentarz
Odpisz
22 lutego 2020, 09:58
Pan Mietek na zawsze w naszych sercach <3
Odpisz
22 lutego 2020, 09:48
Co tam pisze ogółem jest już poprawną formą chyba bo miałem to na kkj
Odpisz
22 lutego 2020, 09:44
Nikt:
Moja klasa: Jest napisane hóiu
Odpisz
22 lutego 2020, 08:57
Mam taką koleżankę w klasie, która jak ktoś się pomyli np. przyszłem lub co tam pisze, to drze mordę na całą klasę z poprawną wymową
Odpisz
19 lutego 2020, 15:34
Miałam dzisiaj 5 i pół godziny nauki na konkurs o wiedzy o policji i typiarz cały czas tak mówił a bałam się mu zwrócić uwagę bo to był funkcjonariusz
Odpisz
Edytowano - 19 lutego 2020, 11:33
Co tam pisze, przyszłem, swetr
I teraz wszystkim humanistom, polonistom i grammar nazi płoną oczy.
Odpisz
19 lutego 2020, 11:42
@CupOfWater: Przyszłem wziąść swetr
Pozdrawiam polonistuf
Odpisz
Edytowano - 19 lutego 2020, 11:25
Prawdziwa sytuacja z niemieckiego
Ktoś czyta tekst, natrafia na "Mutter" i mówi mutter
Ten grammar nazi: Mówi się "Muta"!
Reszta klasy:
Odpisz
19 lutego 2020, 11:33
@starmagedon: przynajmniej dba o prawidłową wymowę, czego w szkołach brakuje, a jest praktycznie najważniejsza w nauce języka
Odpisz
19 lutego 2020, 11:34
@aniam_131: Zgadzam się, ale on to tak powiedział jakby chciał go rozstrzelać
Odpisz
19 lutego 2020, 11:36
@starmagedon: bo to niemiecki. Głównie dlatego nie lubię tego języka
Odpisz
19 lutego 2020, 11:38
@aniam_131: Ja lubię go głównie dlatego, że ma jasne zasady gramatyczne, ale słownictwo jest ciężkie
Odpisz
Edytowano - 19 lutego 2020, 11:06
Ktoś: Co pisze na tablicy?
Te osoby z mema: To nie tak to działa mały gnojku
Odpisz
19 lutego 2020, 11:10
@Big_Chungus: tak
Odpisz