Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ja8991

22 lutego 2020, 15:03

Ktoś:Co pisze na tablicy?
Ja, intelektualista: Kreda.

Avatar masisi

22 lutego 2020, 09:52

Zawsze się zastanawiam gdzie to ma ciało

Avatar shirrhai

22 lutego 2020, 13:45

@masisi: Dwa ciała po bokach głowy i jedna ręka na dole.

Avatar Eranusieq

22 lutego 2020, 13:37

Mój ojciec tłumaczył to na podstawie gówna
"Gówno jest nasrane, a nie się sra"

Avatar Idiosyncratic

22 lutego 2020, 10:47

Jest napisane ten komentarz

Avatar EnderKGunner34

22 lutego 2020, 09:58

Pan Mietek na zawsze w naszych sercach <3

Avatar islamu

22 lutego 2020, 09:48

Co tam pisze ogółem jest już poprawną formą chyba bo miałem to na kkj

Avatar piter9797

22 lutego 2020, 09:44

Nikt:
Moja klasa: Jest napisane hóiu

Avatar
Konto usunięte

22 lutego 2020, 08:57

Mam taką koleżankę w klasie, która jak ktoś się pomyli np. przyszłem lub co tam pisze, to drze mordę na całą klasę z poprawną wymową

Avatar miki322

19 lutego 2020, 15:34

Miałam dzisiaj 5 i pół godziny nauki na konkurs o wiedzy o policji i typiarz cały czas tak mówił a bałam się mu zwrócić uwagę bo to był funkcjonariusz

Avatar CupOfWater

Edytowano - 19 lutego 2020, 11:33

Co tam pisze, przyszłem, swetr

I teraz wszystkim humanistom, polonistom i grammar nazi płoną oczy.

Avatar starmagedon

19 lutego 2020, 11:42

@CupOfWater: Przyszłem wziąść swetr

Pozdrawiam polonistuf

Avatar starmagedon

Edytowano - 19 lutego 2020, 11:25

Prawdziwa sytuacja z niemieckiego
Ktoś czyta tekst, natrafia na "Mutter" i mówi mutter
Ten grammar nazi: Mówi się "Muta"!
Reszta klasy:

Avatar aniam_131

19 lutego 2020, 11:33

@starmagedon: przynajmniej dba o prawidłową wymowę, czego w szkołach brakuje, a jest praktycznie najważniejsza w nauce języka

Avatar starmagedon

19 lutego 2020, 11:34

@aniam_131: Zgadzam się, ale on to tak powiedział jakby chciał go rozstrzelać

Avatar aniam_131

19 lutego 2020, 11:36

@starmagedon: bo to niemiecki. Głównie dlatego nie lubię tego języka

Avatar starmagedon

19 lutego 2020, 11:38

@aniam_131: Ja lubię go głównie dlatego, że ma jasne zasady gramatyczne, ale słownictwo jest ciężkie

Avatar Big_Chungus

Edytowano - 19 lutego 2020, 11:06

Ktoś: Co pisze na tablicy?
Te osoby z mema: To nie tak to działa mały gnojku

Avatar
ZajebistyRycerz

19 lutego 2020, 11:10

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tagi: #błąd, #pisanie

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Niezniszczalne

Przypałowo

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Dobrze czasem się oderwać

Młodzi gniewni

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka