Co następne, beztłuszczowe pączki?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zapraszamy
A jednak zrobili to w ten sposób
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To musiało być męczące
Typowy NPC
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 lutego 2020, 22:31
Jak coś to na kanale Orchideli znajdziecie super przepis jak zrobić biszkopt (tylko 3 składniki czyli jajka, mąka i cukier opcjonalnie proszek do pieczenia, ale nigdy go nie dawałam i wychodziło) Bardzo polecam!
Odpisz
24 lutego 2020, 10:24
@Hiholatek: Bo proszku do pieczenia w nie daje się do biszkoptu wcale. Jeśli białka są dobrze ubite to biszkopt świetnie wyrośnie :D
Odpisz
24 lutego 2020, 08:01
Ehhh Hell's Kitchen pamiętam jak to zawsze oglądałem
Odpisz
23 lutego 2020, 21:31
@Konto usunięte: 4 dni po dodaniu komentarza usunął konto
Odpisz
23 lutego 2020, 21:48
@kurczak1122: bywa
Odpisz
19 lutego 2020, 20:26
Od dziś mi gotujesz.
Odpisz
19 lutego 2020, 19:50
niestety nie byłem w technikum gastronomicznym i nie kumam
Odpisz
19 lutego 2020, 19:54
Nie trzeba być, to żaden branżowy żart. Po prostu w ten sposób nie wyjdzie ci biszkopt, tylko co najwyżej ucierane ciasto, a i to jak wiesz jak uratować takie niedające się ubić białka z żółtkami.
Odpisz
19 lutego 2020, 19:55
@Holandia: a to może dlatego bo nie umiem gotować
Odpisz
Edytowano - 19 lutego 2020, 20:07
Jednak pewne podstawy warto znać. Na początku najlepiej eksperymentować na takim cieście do kubka, żeby zobaczyć co można zmieniać i na co, z czym jest lepsze, z czym gorsze, a do tego co jest niezbędne i nie można tego pomijać. W razie czego straty w produktach będą niewielkie, a chociaż poszerzysz wiedzę. Z grubsza przekłada się to na takie większe. Tylko nie radzę przeginać z ilością składników, bo jak ci zacznie rosnąć to możesz się naprawdę nieźle wystraszyć.
Odpisz
23 lutego 2020, 22:52
@Holandia: Umiem zagotować wodę w czajniku, zrobić jajecznicę (tylko czasami ze skorupkami) i podgrzać pierogi w mikrofalówce. Do przeżycia mi to wystarczy.
Odpisz
24 lutego 2020, 00:53
@NoWitam: a parówki?
Odpisz
24 lutego 2020, 01:24
@Rewolucjonista: każdy jejak powinien umieć je przyrządzać
Odpisz
Edytowano - 24 lutego 2020, 02:56
@Holandia: Tyle strzałek w dół dostał, że aż biedak usunął konto.
Odpisz