Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
To by wystarczyło
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Rel
Jakby trochę nie fair
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 stycznia 2023, 21:26
Moim zdanie idealna cena
Odpisz
22 lutego 2020, 19:44
59 sztabek złota
Odpisz
19 lutego 2020, 22:18
Nic tylko brać
Odpisz
20 lutego 2020, 07:44
@Big_Chungus: I kupić
Odpisz
20 lutego 2020, 08:01
@chemiabla: to miałem na myśli
Odpisz
19 lutego 2020, 22:34
Może była inflacja i wartość dolara spadła więc jest taniej
Odpisz
20 lutego 2020, 01:35
Ceny rosną przy inflacji.
Odpisz
20 lutego 2020, 03:11
i od tego jest przecena która zmniejszyła cenę po inflacji
Odpisz
19 lutego 2020, 22:31
Chodzi o to , że teraz jest w gold , czyli praktycznie za 30 zł
Odpisz