Nie ma w nich nawet śladu człowieczeństwa
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie znoszę kleszczy
Lekko nie będzie
Zdeklasowani znowu
Pozdrawiam świetliki
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 czerwca 2020, 10:05
Czy to czasem nie Kacchan z boku no hero academia?
Odpisz
8 sierpnia 2023, 13:52
@AmiArmi: Tak, to on
Odpisz
22 lutego 2020, 08:19
Bakugo jest najlepszą postacią z BNHA
Jest cholernie inteligentny i podejmuje szybkie decyzje.
Jego wadą jest nadmierna agresja, ale można sądzić, że to nie jest to co myśli.
Odpisz
21 lutego 2020, 21:14
Uwielbiam z boku na boku
Odpisz
21 lutego 2020, 21:47
@BilmoBlampkins: boku no pico
Odpisz
20 lutego 2020, 17:57
i karachany! raz pewnemu youtuberowi ,zamiast porozmawiać ,to mu grozili ,by zamknął kanał ,bo czytał niektóre pasty na jego stronie! i zrobił to ,bo wiedział ,że niektóre te robaki wybili takiej jednej okno ,dlatego nie chciał ryzykować
Odpisz
21 lutego 2020, 20:16
co
Odpisz
21 lutego 2020, 20:16
Pastolektora, ku*wa, korektor [*]
Odpisz
21 lutego 2020, 20:26
oni mu wybili okno i grozili jego rodzinie
Odpisz
21 lutego 2020, 20:52
pastolektor pamiętamy [*]
Odpisz
Edytowano - 21 lutego 2020, 20:25
I wszyscy wiemy o kogo chodzi
Odpisz
21 lutego 2020, 20:51
o kogo?
Odpisz
21 lutego 2020, 20:54
powiem że jego nick to imię postaci ze znanej chińskiej bajki i ciąg liczb od jednego do ośmiu
Odpisz
21 lutego 2020, 21:12
kacchan znany również jako Bakugo?
Odpisz
21 lutego 2020, 21:13
@Damond: Naruto
Odpisz
21 lutego 2020, 21:15
aaaa liczby od 1-8 gdzie jest kyubi?
Odpisz
21 lutego 2020, 21:26
@Damond: w jakim sensie?
Odpisz
21 lutego 2020, 21:32
dziewięcioogoniasty
Odpisz
21 lutego 2020, 21:37
@Damond: nie, on ma w nicku 12345678
Odpisz
21 lutego 2020, 21:59
a ten
Odpisz
21 lutego 2020, 21:59
@Damond: troll od 7 boleści
Odpisz
21 lutego 2020, 22:21
z tego co widzę to 8
Odpisz
21 lutego 2020, 20:45
Jak ja kocham Bohaterów Akademia
Odpisz
21 lutego 2020, 20:44
4 dni temu to oglądałem
Odpisz