A my tak po prostu bierzemy...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Nie po oczach
Przypałowo
Mało znany szczegół
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 października 2013, 16:13
Ja nie lubie miodu
Odpisz
26 stycznia 2015, 09:46
@Bella113: ja też
Odpisz
27 lutego 2017, 18:18
@Macio29: może. ie jedliście jeszcze do rego miodu. Jaza pierwszym razem trafiłem na wielokwiatowy płynny i mi bardzo smakował za 2 razem jakieś gówno odmiana miodu w konsystencji nwm czego jak nasło i smak nie dobry. Gdybym za 1 razem trafił na ten 2gi miód tez bym mówil ze nie lubie miodu. A tak to uwielbiam najlepszy jest lipowy i wielokwiatowy płynny.
Odpisz
1 października 2013, 21:41
KUBUŚ PUCHATEK TO BARBARZYŃCA ! D:
Odpisz
30 września 2013, 19:20
I dobrze. Za te wszystkie użądlenia,niech cierpią.
Odpisz
30 września 2013, 19:25
@Terminus223: Nie użądlą Ciebie bez powodu...
Odpisz
30 września 2013, 19:39
@Terminus223: Tylko wiesz... One nie cierpią, po prostu nie zdążą podczas życia zrobić więcej :)
Odpisz
30 września 2013, 19:40
@Terminus223: Ciekawe co by było jak by zginęły pszczoły. Po 4 latach by ludzkość by nie istniała.
Odpisz
30 września 2013, 19:41
@FalconPL: Falcon ma rację, pszczoły gryzą tylko wtedy jak się np. je zgniecie. Chyba je z osami pomyliłeś, chociaż osy też aż takie wściekłe nie są.
Odpisz
30 września 2013, 19:50
@PlomykowkaPL: ;)
Odpisz
30 września 2013, 19:51
Zgadza się oglądałem program Galileo i o tym mówili, oraz prosili aby nie zabijać pszczół :D
Odpisz
30 września 2013, 19:57
@PlomykowkaPL: Osy są bardzo agresywne. Wystarczy że lekko palcem dotkniesz jedną, to się wkurzy i Cię użądli. Przynajmniej u mnie w garażu ;-;
Odpisz
30 września 2013, 20:34
@Terminus223: I dobra Ciebie będą żądlić dalej ...
Odpisz
30 września 2013, 20:40
@jezuz13: Ja nie oglądam galileo.. Babci mi opowiada. :D
Odpisz
30 września 2013, 21:10
@jeja767: Spiertalaj
Odpisz
1 października 2013, 09:16
Uwierz mi nie są.
Spędziłem te wakacje na wsi.
Pod dachem było gniazdo os.
Chodziłem na plantację malin i też było tam mnóstwo os.
Zanosiłem łubiankę z malinami razem z osami.
Nawet w pośpiechu się z kilkoma zderzyłem.
Ale ugryzień: 0.
Naprawdę, w tym roku są łagodniejsze. Wystarczy poruszać się spokojnie tak aby żadnej nie przygnieść i już.
Odpisz
1 października 2013, 15:00
@PlomykowkaPL: Racja, że w tym roku są o wiele spokojniejsze. Ale chyba w 2010 gryzły jak po***ne.
Odpisz
8 listopada 2016, 16:52
@Terminus223: one atakują gdy czuja się zagrożone ,bo zdychają po użadleniu
Odpisz
30 września 2013, 20:38
A co jeśli miód to szczyny i saka pszczół? SMACZNEGO ;)
Odpisz
30 września 2013, 21:16
@Ravios: Nie jesteś chyba w szkole wyższej niż podstawówka...
Odpisz
30 września 2013, 21:40
@DanateDMC: Przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś i pomyśl czy to ma jakikolwiek sens :P
Odpisz
30 września 2013, 22:14
@Ravios: Cóż. Po prostu nie zaczaiłeś. Nie jesteś chyba w szkole wyższej niż podstawówka. Wskaż błąd. To zwyczajne pytanie retoryczne ,szkoła wyższa niż podstawówka to gimnazjum. Taka podpowiedź.
Odpisz
30 września 2013, 22:36
@DanateDMC: Gdybyś był w szkole wyższej to byś się chyba nie szpanił parówo :P Bez penisa nie dodałem :P Jestem z 3. klasy gimbazjum a wy ludzie sie ogarnijcie z lajkowaniem jakiś filozoficznych komentarzy z paździerza Donata czy innej sukiewy. Zlajkujcie zamiast komentarza "Irracjonalna forma dydaktycznoeści" komentarz "NIECH MU NA CZOLE WYROŚNIE PENIS I NIECH URODZI DZIECKO PENISSSSSSS?
Odpisz
30 września 2013, 22:48
@Ravios: Ty wciąż nic nie rozumiesz. Prościej tego chyba się nie da wytłumaczyć. Twój komentarz ,,A co jeśli miód to szczyny i saka pszczół? SMACZNEGO ;)''. Mój komentarz ,,Nie jesteś chyba w szkole wyższej niż podstawówka...'' Nadążasz? Twoja reakcja jest nie odpowiednia oraz niedojrzała. Rozumiesz? Jak tak to gratuluje.
Odpisz
1 października 2013, 07:11
@DanateDMC: Napisałeś to tak, że można zrozumieć że nie jesteś w szkole wyższej niż podstawówka kapujesz i ogar filozofie mam cie w paździerzy największe loty będą jak się okaże że jesteś moim sąsiadem lub***em ale to już dawno :P
Odpisz
8 lipca 2018, 10:10
@Ravios: ech... po prostu miód to wcale nie "szczyny i sraka" pszczół
Kolega myślał że jesteś z podstawówki skoro tak piszesz... i też tak sądziłem
Może byłeś wtedy w gimbazjum, a teraz może nawet średnie wykształcenie masz, ale tamten wpis nie mówi o Tobie dużo dobrego
Odpisz
11 lipca 2018, 00:04
@Tamron: Pozdro po 5 latach
Odpisz
11 lipca 2018, 15:50
@Ravios: Również pozdrawiam :D
Odpisz
Edytowano - 30 września 2013, 20:04
Zginęły dla nas... Dziękuje Wam D:
Odpisz
30 września 2013, 20:33
@Reines: Powiedz to pszczołom z pasieki a nie nam :|
Odpisz
Edytowano - 30 września 2013, 19:12
1 milion złotych w ZUSie to dzieło życia jednego człowieka >:D
Odpisz
30 września 2013, 19:27
Milion pieniędzy to ile złotych?
Odpisz
30 września 2013, 19:30
@piotr121993: Oj sorki już edytuję XD
Odpisz
30 września 2013, 19:28
kocham miód <3
Odpisz