Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PanPomidor

3 sierpnia 2015, 16:43

Dzień chłopaka
-Dostaliście coś?
-Nie.

Dzień dziewczyny
-Dostałyście coś?
-Tak. Ale TYLKO bombonierkę. Co za sku*wiele.

TRUE STORY

Avatar klaudunia710

1 października 2013, 19:09

Forever Alone ;__;

Avatar Islandka

1 października 2013, 17:58

Kopa w dupe

Avatar Kosmita123

1 października 2013, 16:14

oooo gimbusy się bawią

Avatar Coletta123456

1 października 2013, 15:02

Moje ziomki dostali wyjazd na kręgle ;D

Avatar krysxv

1 października 2013, 12:22

psa policjanta

Avatar iger3

30 września 2013, 20:07

Ja od dziewczyn z klasy dostałem jedynie różowe majtki :/

Avatar jezuz13

30 września 2013, 20:22

@iger3: A ja nic :c

Avatar autsajder12

30 września 2013, 20:33

@iger3: a ja szare bokserki ;D

Avatar DanateDMC

30 września 2013, 21:13

@iger3: Plecak. Po co mi plecak jak mam kostkę?

Avatar ozzie89

30 września 2013, 21:51

@DanateDMC: co to jest kostka?

Avatar DanateDMC

30 września 2013, 22:11

@ozzie89: Taki plecak wojskowy...

Avatar ozzie89

1 października 2013, 00:24

@DanateDMC: dzięki, faktycznie chyba słyszałem takie określenie

Avatar amanda

30 września 2013, 20:59

A ja mojemu kupiłam czekoladę, żeby byl gruby i się żadne za nim nie oglądały! To co, że jest na diecie. Powiedziałam, że to jego święto i może sobie pozwolić. Zjadł całą.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 30 września 2013, 21:36

@amanda: Współczuję twojemu chłopakowi :D

Avatar Mnich1

30 września 2013, 22:57

@amanda: To chyba pod jakąś chorobę psychiczną podchodzi. Taka mania że ''ktoś mi go odbierze ! lepiej go zamorduję i zakopię w ogródku na zawsze ZE MNĄ <3''

Avatar amanda

Edytowano - 30 września 2013, 22:59

@Mnich1: jeszcze namówiłam go na piwo :-)

Avatar Amruta

30 września 2013, 22:32

Pięknie zapakowane nic xD

Avatar ozzie89

30 września 2013, 21:52

a mnie zabrała na sushi ! mmm

Avatar Terminus223

30 września 2013, 20:58

gumciaka : 3

Avatar PENGUIN

30 września 2013, 20:55

Ja nic nie dostałem bo nie mam dziewczyn w klasie... niestety ;(

Avatar jeja767

30 września 2013, 20:25

Ja wódę od kolegów i żelki ciasto i ciastka (to od dziewczyn)

Avatar husky14

30 września 2013, 20:14

a ja pałę z polskiego

Avatar
Konto usunięte

30 września 2013, 20:07

ja dostałem kubek ;________________________;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Mało znany szczegół

To się nie może nie udać

A, okej

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka