Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
To się nie może nie udać
A, okej
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 sierpnia 2015, 16:43
Dzień chłopaka
-Dostaliście coś?
-Nie.
Dzień dziewczyny
-Dostałyście coś?
-Tak. Ale TYLKO bombonierkę. Co za sku*wiele.
TRUE STORY
Odpisz
1 października 2013, 19:09
Forever Alone ;__;
Odpisz
1 października 2013, 17:58
Kopa w dupe
Odpisz
1 października 2013, 16:14
oooo gimbusy się bawią
Odpisz
1 października 2013, 15:02
Moje ziomki dostali wyjazd na kręgle ;D
Odpisz
1 października 2013, 12:22
psa policjanta
Odpisz
30 września 2013, 20:07
Ja od dziewczyn z klasy dostałem jedynie różowe majtki :/
Odpisz
30 września 2013, 20:22
@iger3: A ja nic :c
Odpisz
30 września 2013, 20:33
@iger3: a ja szare bokserki ;D
Odpisz
30 września 2013, 21:13
@iger3: Plecak. Po co mi plecak jak mam kostkę?
Odpisz
30 września 2013, 21:51
@DanateDMC: co to jest kostka?
Odpisz
30 września 2013, 22:11
@ozzie89: Taki plecak wojskowy...
Odpisz
1 października 2013, 00:24
@DanateDMC: dzięki, faktycznie chyba słyszałem takie określenie
Odpisz
30 września 2013, 20:59
A ja mojemu kupiłam czekoladę, żeby byl gruby i się żadne za nim nie oglądały! To co, że jest na diecie. Powiedziałam, że to jego święto i może sobie pozwolić. Zjadł całą.
Odpisz
Edytowano - 30 września 2013, 21:36
@amanda: Współczuję twojemu chłopakowi :D
Odpisz
30 września 2013, 22:57
@amanda: To chyba pod jakąś chorobę psychiczną podchodzi. Taka mania że ''ktoś mi go odbierze ! lepiej go zamorduję i zakopię w ogródku na zawsze ZE MNĄ <3''
Odpisz
Edytowano - 30 września 2013, 22:59
@Mnich1: jeszcze namówiłam go na piwo :-)
Odpisz
30 września 2013, 22:32
Pięknie zapakowane nic xD
Odpisz
30 września 2013, 21:52
a mnie zabrała na sushi ! mmm
Odpisz
30 września 2013, 20:58
gumciaka : 3
Odpisz
30 września 2013, 20:55
Ja nic nie dostałem bo nie mam dziewczyn w klasie... niestety ;(
Odpisz
30 września 2013, 20:25
Ja wódę od kolegów i żelki ciasto i ciastka (to od dziewczyn)
Odpisz
30 września 2013, 20:14
a ja pałę z polskiego
Odpisz
30 września 2013, 20:07
ja dostałem kubek ;________________________;
Odpisz