Co takiego fajnego jest w dodaniu przekleństwa w profilowym?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To bilet w jedną stronę skarbie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Hobby dla faceta
Przyszłość jest piękna
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Cóż za brak szacunku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 lutego 2020, 14:02
Zarąbisty mem 10 na 10!!!,
Odpisz
22 lutego 2020, 02:11
Odpowiadam: nic fajnego.
Odpisz
26 lutego 2020, 08:22
Odpisz
25 lutego 2020, 21:57
Edgy lordów do pieca a piec na 5 księżyc Saturna
Odpisz
22 lutego 2020, 16:18
Bo wiecie "rebel" robi tego co nie można, ciekawe czy jak napisane jest "nie wchodzić na jezdnię" to też się tam wpi***ala
Odpisz
25 lutego 2020, 16:28
Cóż, selekcja naturalna kogoś musi dotyczyć...
Odpisz
21 lutego 2020, 21:47
Ma ktoś tego reactiona z Bobem z mema?
Odpisz
21 lutego 2020, 21:54
Odpisz
21 lutego 2020, 21:57
@CupOfWater: Dzięki
Odpisz
25 lutego 2020, 14:13
@CupOfWater: Niech ci Bożydar w strzałkach wynagrodzi
Odpisz
21 lutego 2020, 21:37
Niech se dodaje co chce jprld
Odpisz
21 lutego 2020, 21:41
@MeliPL: przekleństwa są trochę rakowe
Odpisz
21 lutego 2020, 21:41
Niby czemu?
Odpisz
21 lutego 2020, 21:42
@Henzej: bo świadczą o braku wychowania i skrajnie niskim intelekcie takich osób w szczególności przy ich częstym,nadmiernym i bezcelowym używaniu.
Odpisz
21 lutego 2020, 21:44
poje**ło cie chyba ku*wa
Odpisz
21 lutego 2020, 21:49
A tam pie**olenie
Odpisz
21 lutego 2020, 21:50
przekleństwa to normalne słowa, służą najczęściej żeby wyładować negatywne emocje, ale istnieją nie bez powodu
Odpisz
Edytowano - 21 lutego 2020, 21:44
Japie**ole co komu do tego że ktoś się ustawi profilowe z przekleństwem
Ten napis na tym zdjęciu podchodzi pod samą estetykę i no każdy ma odmienne pojęcie estetyki
\___/ sami wiecie na co bo jak zwykle pizgam się o coś o co nie powinnam
Odpisz
21 lutego 2020, 21:39
aLe jEsTem zWaRiOwaNa!!! MAME ALE JAK TO ZMIENIĆ PROFILOWEEEEE AAAAAAAAA KU*WAAAAAAAAA DOBRA RURO STARA IDE JARAĆ PETA LAMBADZIARO WYJEBKA TOTALNA POZDRAWIAM WARIATKIIIIIII
Odpisz