Polskie partie polityczne jako gry komputerowe
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Młodzi gniewni
Trzeba brać osobną torbę
Nie idź!
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 lutego 2020, 18:54
Żadna opcja nie jest dobra. Jednocześnie nie ma żadnej partii która byłaby pośrodku (albo blisko niego) mapy politycznej.
Odpisz
25 lutego 2020, 20:08
@nata127: właśnie bym powiedział, że wszystkie partie są blisko centryzmu, jedynie Konfederacja jest bliska skrajności
Odpisz
27 września 2020, 17:07
@nata127: wtf
Przecież PO i PiS to centrum
Odpisz
25 lutego 2020, 16:26
Konfederacja to bardziej seria Mortal Kombat bo co jakiś czas się mówi o nich, każdy kojarzy o co tam chodzi i sami się napi**dalają między sobą. Change my mind
Odpisz
25 lutego 2020, 17:56
@Wilqu11: raczej lewica sie napi**dala miedzy soba
Odpisz
25 lutego 2020, 18:00
?
Odpisz
25 lutego 2020, 20:06
Ostatnio przy okazji prawyborów w konfederacji były tam jakieś sprzeczki i do tego nawiązuję
Odpisz
25 lutego 2020, 21:24
Ciekawe kuźwa w jakiej sytuacji i kiedy.
Odpisz
25 lutego 2020, 21:45
@Broski: no tez sie zastanawiam kiedy prawica sie klocila
Odpisz
3 marca 2020, 01:20
Akurat u prawicy była zadyma przy wyborach na kandydata na prezydenta.
Odpisz
3 marca 2020, 08:26
@Majnix: bo jako jedyni byli normalni i zrobili prawybory?
Odpisz
3 marca 2020, 16:23
Tak
Odpisz
Edytowano - 3 marca 2020, 16:34
@Wilqu11: lubisz spaghetti?
Odpisz
22 lutego 2020, 12:41
Szczęść bożę
Odpisz
25 lutego 2020, 16:16
@Lumii: cześć boże
Odpisz
25 lutego 2020, 16:26
@Lumii: Szczęść Boże
Odpisz
25 lutego 2020, 16:27
@Przemek572: Część boże.
Odpisz
25 lutego 2020, 17:51
@Lumii: Daj Boże
Odpisz
25 lutego 2020, 17:55
@Ameron: Bóg zapłać
Odpisz
3 marca 2020, 07:05
@Lumii: Z Bogiem
Odpisz
1 marca 2020, 07:58
imao tropche za slabo po lewicy pojechane, ale mem trafny
Odpisz
Edytowano - 26 lutego 2020, 12:09
I jak tu wybrać?
Odpisz
25 lutego 2020, 20:52
Jedyny mem polityczny, który nie wywołał kolejnej gównoburzy xd
Odpisz
25 lutego 2020, 20:28
Masefect
Odpisz
25 lutego 2020, 17:26
KorWIN najlepsza partia ever.
Odpisz
25 lutego 2020, 20:01
@MajnkraftAlusiek: Po Przyjaciołach Piwa
Odpisz
25 lutego 2020, 18:09
Są prawaki, są lewaki, ale nie ma niemiłego określenia dla ludzi o wyważonych poglądach np. Popierający kapitalizm, śluby dla homo i bi, rozwój chrześcijaństwa i prawo do aborcji (w przypadku gw*****, płodu silnie chorego lub zagrożenia życia matki; aborcja na życzenie bez logicznego powodu jest zła). Jak takiego nazwać: środak?
Odpisz
25 lutego 2020, 20:54
@nightmare_fredbear: raczej bardziej lewicowy
Odpisz
25 lutego 2020, 21:28
@TopRajner: jak podałem 3 przykłady to jak miało być po równo
Odpisz
25 lutego 2020, 18:06
Odpisz
25 lutego 2020, 17:28
Ma ktoś może obrazki "haha bo wiecie", "nie nie wiemy" i podobne?
Odpisz
25 lutego 2020, 17:31
@Chiroaka:
Odpisz
25 lutego 2020, 18:05
@KontoNieUsuniete:
Odpisz
25 lutego 2020, 17:57
Do konfederacji najbardziej wiedzmin pasuje bo najbardziej Polski itp
Odpisz
22 lutego 2020, 14:03
Te dwie dolne opcje zapowiadają się ciekawie.
Odpisz
22 lutego 2020, 12:03
Dziękuję, dawno tak się nie uśmiałem
Odpisz