Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar TheVellox46

27 lutego 2020, 14:27

wydaje mi się że nazwa od koloru srebrnego była by "srebrnik"

Avatar Tymek590

27 lutego 2020, 14:37

@TheVellox46: to wtedy zamiast złotego byłby złotnik

Avatar kolkav5

27 lutego 2020, 15:44

@TheVellox46: Srebrzak
Srebrzun
Sreberus

Avatar Pro100WGebe

28 lutego 2020, 10:39

@TheVellox46: Srebrówka

Avatar andrewmotyka

28 lutego 2020, 14:28

@TheVellox46: byłoby srebrny bo jest złoty nie złotnik :)

Avatar arceus1

27 lutego 2020, 22:37

Wiem że maruda i wgl ale chodzilo o to że polski złoty był oparty na parytecie złota. wartość 1 złotego ustalono na 9/31 grama (ok. 0,29) czystego złota

Avatar Szczur00

27 lutego 2020, 15:49

To nie złoto nazwało polską walutę xD

Avatar Przemek572

27 lutego 2020, 21:12

@Szczur00: Nie no poważnie, ja myślałem że złoto normalnie im powiedziało jak mają nazwać.

Avatar JaJestemZWami

22 lutego 2020, 21:12

Pieniądze nie są ze srebra ani złota tylko miedzi, cynku i manganu

Avatar Gekonnen

22 lutego 2020, 21:12

@JaJestemZWami: Pan maruda, niszczyciel dobrej waluty

Avatar Towarzysz777

22 lutego 2020, 21:16

@JaJestemZWami: Ale on powiedział, że srebrny jak kolor, a nie że zrobione ze srebra

Avatar JaJestemZWami

22 lutego 2020, 21:18

@Towarzysz777: No to każdy może interpretować mema jak chce. Ja interpretuje tak aby móc się przyczepić.

Avatar Drag_on

27 lutego 2020, 12:18

@JaJestemZWami: 1 miedziany

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 27 lutego 2020, 13:20

@Towarzysz777: Admin znowu usunął mi no...

Avatar xzq_szymon_2115

22 lutego 2020, 21:13

Luigi - Mario może zrobię swojego mema!
Mario - Potrzymaj mi piwo....

Avatar Tymek590

22 lutego 2020, 21:17

@xzq_szymon_2115: Mario: Luigi! Mamma mia jak nazwiemy te obrazki co się na internecie rozsyła
Luigi: może lemy?
Mario: mam lepszy pomysł

Avatar xzq_szymon_2115

22 lutego 2020, 21:13

coś zje**lem

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Tymek590
Dodane przez: Tymek590

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Phi!

Mało znany szczegół

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zdeklasowani znowu

Były nóżki, nie ma nóżek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka