Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar LiptonIceTea

18 marca 2020, 17:15

Ej tu powinny być memy a nie ciekawostki :/

Avatar arceus1

6 marca 2020, 20:51

To mi dało pomysł aby zostać prawnikiem który w sądzie walczyłby w imieniu plemion amazonii

Avatar Shadow_years

Edytowano - 6 marca 2020, 06:41

A to później nie spłonęło?... (Tak wiem że to nie Australia, chodzi o to że to dość stara sprawa, I coś podobnego było w wiadomościach)

Avatar PanMisiek

6 marca 2020, 07:29

@Shadow_years: Były pożary Amazonii, ale oczywiście nie spłonęła cała. Ona jest wielkości połowy Europy.

Avatar Shadow_years

6 marca 2020, 07:32

@PanMisiek: no tak tak

Avatar
Konto usunięte

6 marca 2020, 12:21

@PanMisiek: to nawet nie sama amazonia sie paliła tylko okoliczne Pola. Coś jak u nas wypalanie traw na wiosne

Avatar erykos123

23 lutego 2020, 12:39

A przypadkiem ta firma naftowa nie wynajęła najemników i zrównała ten las tak czy siak ?

Avatar Nuzjn

23 lutego 2020, 13:00

@erykos123: najemnicy nie zajmują się niszczeniem lasów tylko walczą na wojnie dla tego co zapłaci najwięcej

Avatar
Konto usunięte

23 lutego 2020, 13:27

@Nuzjn: najemnik nie ogranicza się do wojny ale ok

Avatar Majnix

Edytowano - 5 marca 2020, 21:18

@Nuzjn: Właśnie, pieniądz nie śmierdzi i jak zapłacą za zniszczenie lasu to to też zrobią.

Avatar Baturaj

5 marca 2020, 22:20

@Majnix: XD, po prostu słowo "najemnik" oznacza osobę najętą z zewnątrz, nie tylko bojownika

Avatar Weffer

6 marca 2020, 00:37

@erykos123: masz więcej info?

Avatar kub405

5 marca 2020, 22:32

Normalni ludzie:

Avatar kub405

5 marca 2020, 22:33

@kub405: pracownicy firmy naftowej:

Avatar MadziowiecMalinowy

23 lutego 2020, 12:42

to nie stało się już kilka miesięcy temu?

Avatar Aleksanders_

5 marca 2020, 21:37

@MadziowiecMalinowy: kilka lat temu*

Avatar
Konto usunięte

23 lutego 2020, 12:42

Grupa dzikusów wygrała proces z prawnikami.

Avatar
Konto usunięte

23 lutego 2020, 13:32

może użyli dmuchawek

Avatar polandszczalka

5 marca 2020, 21:25

no bo mieli rację, a trafili na sędzięgo który ich popierał

Avatar venomman

5 marca 2020, 21:18

Tylko ubierz odświętną lianę, Halinka, szczeny mają im poopadać

Avatar Ares011

23 lutego 2020, 13:38

Everybody liked that

Avatar
Konto usunięte

23 lutego 2020, 12:41

I to są ludzie, którzy powinni być wzorem. Bo rzeczywiście robią coś na rzecz klimatu.

Avatar Gekonnen

23 lutego 2020, 12:41

a nie jakieś Grety Thunbergi czy inne szwedki

Avatar
Konto usunięte

23 lutego 2020, 12:47

@Gekonnen: Wybierz jedno:
-HOW DARE YOU?!
-Ratowanie klimatu

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Phi!

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Ostry ten sędzia

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka