Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Przerwa na herbatkę
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jakby trochę nie fair
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 października 2013, 18:14
Może kiedyś.
Odpisz
2 lipca 2017, 19:25
@Mnich1: Trzeba czekać....
Odpisz
Edytowano - 27 marca 2021, 19:35
@Ameron: mi zapewne się nie uda, ale jak mi cudem się jednak uda to odpiszę tutaj, zapewne za kilka lat , kiedy już o was zapomnę....
Odpisz
27 marca 2021, 19:38
@DRAGON_POLSKA: spokojnie, ustawie sobie przypomnienie na jakieś dwa lata i wrócimy do tematu. No, chyba że wcześniej przestaniesz wchodzić na jeja.
Odpisz
27 marca 2023, 08:03
@DRAGON_POLSKA: a więc przypomnienie mnie tu sprowadza. I jak? Udało się? Czy poległeś i zostałeś martwym kontem?
Odpisz
27 marca 2023, 08:32
@Ameron: status: żyje
baba: brak
Odpisz
27 marca 2023, 10:20
@DRAGON_POLSKA: no cóż, życzę w takim razie powodzenia w życiu
Odpisz
12 maja 2021, 10:26
odmęty losowy i 3 obrazek to najgorsze co mnie w życiu spotkało :|
Odpisz
1 października 2013, 17:04
Powinno być "I grali długo i szczęśliwie"
Odpisz
21 kwietnia 2021, 15:46
@hosebo: zgadzam się z tobą
Odpisz
19 stycznia 2016, 15:11
hehehe życie...
Odpisz
5 października 2013, 16:42
rozwaliły mnie te mordy na końcu
Odpisz
1 października 2013, 18:43
czy na trzecim któreś z nich jest kobietą? :/
Odpisz
1 października 2013, 18:47
@Baca_online: Tak. ;_;
Odpisz
Edytowano - 1 października 2013, 18:09
powinno być "I grali długo i szczęśliwie"
nie zauważyłem że już jest taki komentarz więc za moją ślepotę będą minusy oczywiście :/
Odpisz
1 października 2013, 18:10
@mrklorens: Brawo, przepisałeś najwyżej oceniany komentarz, jesteś z siebie dumny?
Odpisz
1 października 2013, 18:11
@Piotr99: już napisałem że nie zauważyłem
Odpisz
1 października 2013, 17:59
Chciałabym mieć takie życie *-*
Odpisz
1 października 2013, 17:58
Lezka w oku staje :')
Odpisz