Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Lekko nie będzie
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To będzie bolało
Najbardziej realistyczny spośród modów
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 lutego 2020, 07:55
Old like world
Odpisz
25 lutego 2020, 20:50
Kurczę, widziałem to 4 lata temu
Odpisz
26 lutego 2020, 01:06
@NesquikBoi: jak nie więcej, ale szeregowi jejacy niestety się takim czymś jarają. Myślałem że moda na chwalenie się chlaniem już minęła, a tu popatrz. I najlepsze jest to, że pod wieloma memami gardzą alkoholem i ćpuństwem, a tutaj ku*wa mamy jakieś gówno z przed X lat na głównej.
Odpisz
25 lutego 2020, 20:42
Ale to staare
Odpisz
25 lutego 2020, 20:10
Stare jak świat
Odpisz
24 lutego 2020, 00:15
Alkohol to zło
Odpisz
Edytowano - 24 lutego 2020, 00:15
@Nichilizm_jest_spoko: Marysi byś spróbował to jest dobre
Odpisz
24 lutego 2020, 00:15
@Nichilizm_jest_spoko: ale nichilizm jest spoko
Odpisz
Edytowano - 24 lutego 2020, 00:16
@Nichilizm_jest_spoko: Ze wszystkim trzeba mieć umiar
Odpisz
Edytowano - 24 lutego 2020, 00:16
@Nichilizm_jest_spoko: Ch** z alkoholem i ch*j z marysią, wolę ćpać heroinę za lidlem.
Odpisz
24 lutego 2020, 00:16
@TellingKolega: zależy to raczej nie dla każdego
Odpisz
24 lutego 2020, 00:17
@MeliPL: je**ć waszą marychę koks i wódę ja biorę 3 marsjanki dziennie
Odpisz
24 lutego 2020, 00:17
@Nichilizm_jest_spoko: +7
Odpisz
24 lutego 2020, 00:18
@Towarzysz777: nie pale dużo jeśli chodzi o to raczej mało sama marihuana nie uzależnienia tylko czynność i emocje więc no raczej wolę brać mało
Odpisz
24 lutego 2020, 00:18
@MeliPL: tylko nie przedawkuj
Odpisz
24 lutego 2020, 00:19
@Nichilizm_jest_spoko: ja wiadro z tipa zaje**lem i przypal zarazaem
Odpisz
24 lutego 2020, 00:19
boże wiesz jakie to trujące
Odpisz
24 lutego 2020, 00:19
@bignigga: a co się stało
Odpisz
24 lutego 2020, 00:20
@Nichilizm_jest_spoko: wiem ale to bylo cos takiego ze mialem deja vu co 5minut i nie wiedzialem co sie dzieje
Odpisz
24 lutego 2020, 00:20
@Nichilizm_jest_spoko: na pi**zie wrucilem do domu a mam malo bardzl lat
Odpisz
24 lutego 2020, 02:09
@Nichilizm_jest_spoko: chyba już przedawkowałaś jak piszesz nie przedawkój przez u
Odpisz
24 lutego 2020, 07:34
@Nuzjn: o nie zauważyłem przepraszam
Odpisz
25 lutego 2020, 20:16
@Nichilizm_jest_spoko:
Odpisz
25 lutego 2020, 20:33
@MeliPL: co ty wiesz o ćpaniu
Odpisz