Wspomnienia z dzieciństwa odżyły...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Taktycznie
Żartownisie
Ładne rzeczy
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 2 października 2013, 15:26
Niektórym by się przydało takie ciężkie dzieciństwo, podobno nastolatki nie szanują dorosłych, ale gdy widzę dzisiejsze przedszkolaki /podstawówkowiczów...
Odpisz
23 kwietnia 2024, 23:04
@Myszkapl: Bicie ogólnie jest złe i nie popieram ale jak widzę te roczniki po 2010 szczególnie a jestem z 04 to aż się za głowę łapie
Odpisz
25 kwietnia 2024, 01:14
@Fireball24: Nie identyfikuję się z wiadomościami, które pisałam w 2013, pozdrawiam
Odpisz
2 października 2013, 18:03
moim zdaniem w czasie wychowywania można dać klapsa 2-3 razy. nie więcej. ja dostałem 2 razy i byłem ok. nie chodzi o to żeby sprawiać ból, tylko żeby dzieciak zapamiętał.
Odpisz
26 marca 2019, 08:04
@Baca_online: Ja raz dostałem 8 razy za niepozmywanie naczyń...
Odpisz
23 kwietnia 2024, 23:05
@pawlikok: współczuję
Odpisz
13 lipca 2015, 12:35
Ja tam nigdy paskiem nie dostałam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
5 lutego 2016, 23:51
@Anialeka05: Ja tam też nie ręką klapsa to jeszcze ale paskiem.
Odpisz
30 marca 2015, 20:13
ja tam byłam grzeczna.... łyżki pamiętam jak mama lała braci , albo jak pomagałam mamie gotować
Odpisz
2 października 2013, 15:18
nie trzeba mieć rodziców którzy bili cię paskiem żeby takowe pamiętać ale o co chodzi z łyżkami?
Odpisz
2 października 2013, 18:59
Może bicie po dłoniach, czy coś takiego...
Odpisz
30 grudnia 2014, 18:05
O to samo co z paskiem
Odpisz
Edytowano - 2 października 2013, 16:43
Niektórych da się wychować po dobroci. Lecz niektórzy są po prostu z natury głupsi i nieposłuszni, i takich trzeba utemperować. Bo mi już tutaj nie chodzi o np. pokazanie języka obcej osobie, ale o bicie rodziców, bądź zwierząt tak mocno i z premedytacją. W takim wypadku pasek i by się nauczył szacunku, gdyż czasem prośba, błaganie i tłumaczenie na starczy. Najpierw rozmowa i wyrozumiałość, potem kara za niedostosowanie się do podstawowych reguł życia w społeczeństwie.
Odpisz
2 października 2013, 11:16
Chyba okrutnych rodziców...
Odpisz
2 października 2013, 12:01
@PonyLand: chyba raczej dbających o twoje wychowanie
Odpisz
2 października 2013, 12:07
Nie zawsze. ;_;
Odpisz
2 października 2013, 12:38
@amekninja555: Ale często... jak widzę teraz dzieciaków którzy na zabawach w 3 klasie podstawówki palą i chodzą slalomem to dziękuję .
Odpisz
2 października 2013, 13:22
@MaxiorPL: Nie widzę, żeby ludzie (Nie ma dzieci, są ludzie - Janusz Korczak) z 3 klasy palili, ale swoją drogą to debile z nich są niemiłosierne często. Raz, kiedy jeszcze Gangman Style było popularne, szedłem sobie, a tam biegnie chmara ludziów z 2-3 klasy, a jeden się drze "Ee! Seksi bejbe", czyli tak jak usłyszał kawałek tekstu z Gangman Style (Eh! Sexy lady!). Syf teraz jest, a nie ludzie. ;_;
Odpisz
2 października 2013, 16:13
@amekninja555: no rety jak u mnie w szkole jeden z 1 klasy chodzi na przerwie i gra w ''majnklafta'' chodzi po szkole i wszystkich próbuje zabić ręką jprdl takie dzieci neo to powinno się zamykać w klatkach dla ptaków tam czekamy aż będą miały 16 lat i wypuszczamy je do lasu tam stworzą swoją własną cywilizacje
Odpisz
2 października 2013, 18:12
@amekninja555: Albo to, że w wieku 6-7 lat mają już telefony
Odpisz
2 października 2013, 20:10
@czapl1997: Ja używam swojego rzadko, na przykład na wycieczkach klasowych, koloniach, zielonych szkołach, półkoloniach i takich tam, a czasem też w sytuacjach kryzysowych (kibel się zatkał, a przepychaczka gdzieś wsiąkła XD). ;_;
Odpisz
3 października 2013, 15:53
@KatanW10: Ja też kiedyś byłem dzieckiem MineCraft'a. Gdy w przeszłość piekielną mą paczę, me oczy ogniem piekielnym płoną. ;_;
Odpisz