Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Jeszcze jak
Rel
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 lutego 2020, 11:04
Bardzo się cieszę z losów Kubicy. Ciągle pokazuje jak zawzięty jest.
Odpisz
25 lutego 2020, 11:38
@Yoda_MLG: Oby za rok dostał ten fotel w Alfie i wrócił do ścigania bolidem, który jest w stanie normalnie się prowadzić
Odpisz
25 lutego 2020, 12:32
@DarthVader13: nie sądzę ale ok
Odpisz
26 lutego 2020, 14:02
@DarthVader13: Nawet jak nie dostanie to będzie dalej mógł ścigać się w DTM.
Odpisz
26 lutego 2020, 14:08
Ale to jednak nie ten prestiż i rywalizacja
Odpisz
26 lutego 2020, 14:11
@DarthVader13: Ale przynajmnie będzie regularnie się ścigał a nie jako trzeci kierowca raz na jakiś czas w treningu.
Odpisz
26 lutego 2020, 15:27
jak coś się stanie któremuś kierowcy to będzie jeździł w alfie
Odpisz
26 lutego 2020, 15:32
@DarthVader13: Kubica po wszystkim co przeszedł powinien być dla wielu kierowców motywacją. Ktoś po tak horrendalnym urazie ręki i po takim wypadku bałby się wsiąść do starego Tico...A Kubica zamiast do Tico to wsiadł do bolidu. Szkoda tylko, że Williams nie zapewnił mu normalnego bolidu do ścigania się tylko w porównaniu do rywali z Mercedesa, motorynkę z chip tuningiem
Odpisz
26 lutego 2020, 14:16
Da ktoś fotkę z tego mema
Odpisz
26 lutego 2020, 14:25
@nwmniemampomyslu: Proszę
Odpisz
26 lutego 2020, 14:48
@DarthVader13: dzk
Odpisz