Chyba każdy kliknął jednak "Random"
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Zdeklasowani znowu
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nigdy na to nie wpadną
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 lutego 2020, 06:30
tutaj wasz ciastek czy mógłby ktoś zrobić mi taki wiosenny profil C:
Odpisz
28 lutego 2020, 08:29
ok :)
Odpisz
28 lutego 2020, 08:58
Odpisz
28 lutego 2020, 08:59
Odpisz
28 lutego 2020, 09:00
Odpisz
29 lutego 2020, 07:18
@TakiOLogin: WOW jesteś zbyt miły :D dziękuje
Odpisz
28 lutego 2020, 14:47
Ja jeszcze 2 tygodnie dodatkowe
Odpisz
28 lutego 2020, 08:29
Żałuje
Odpisz
28 lutego 2020, 07:43
Czyli u mnie wszystkie suwaki były na najgorszą opcję, wszystkie w jedną stronę...
Odpisz
27 lutego 2020, 22:23
Witam cię opie i innych, czy mógłbym was poprosić o szablon z tego mema?
Odpisz
28 lutego 2020, 01:42
@Crln_7: wciąż czekam
Odpisz
28 lutego 2020, 05:47
@Crln_7:
Odpisz
28 lutego 2020, 07:25
@Lisko: dziękuję
Odpisz
28 lutego 2020, 07:03
Miałam okropny gust jako dziecko
Odpisz
27 lutego 2020, 22:27
Kiedy robisz jak najgłupiej wyglądającą postać a potem okazuje się że nie da się nią grać na poważnie
Odpisz
28 lutego 2020, 00:12
alt + F4, bez zapisu
Odpisz
27 lutego 2020, 21:41
a jak sie urodziłem cesarskim cięciem to co wtedy? po prostu kliknąłem ok?
Odpisz
27 lutego 2020, 22:39
@nalorek1972: losuj
Odpisz
27 lutego 2020, 22:51
@nalorek1972: szybki start
Odpisz
27 lutego 2020, 23:48
@nalorek1972: Losowa postać. Jedynak jest z tym problemem. Ustawią tacy losowy wygląd, a potem się dziw że nie podobny do ciebie, tylko jakimś cudem do sąsiada.
Odpisz
27 lutego 2020, 23:24
Transseksualiści wybrali złą opcję na start then
Odpisz
Edytowano - 27 lutego 2020, 23:12
Szkoda że nie ma opcji podglądu jak będzie wyglądać za 16 lat
Odpisz
27 lutego 2020, 23:02
Szkoda tylko że mają podgląd wyłączony
Odpisz
27 lutego 2020, 22:05
Ja musiałem być jakiś ulany jak tworzyłem swoją postać
Odpisz
25 lutego 2020, 16:15
Za ch*ja nie customizują bo niektórzy są w ooj brzydcy...
Odpisz
25 lutego 2020, 16:22
@PoProstuWojtek: tytuł
Odpisz
25 lutego 2020, 16:25
No, to w takim razie w sumie nie ma tej opcji skoro nikt nie korzysta, jakby tak pokminić...
Odpisz
27 lutego 2020, 21:21
Ooo trish przepiękny awatar
Odpisz
27 lutego 2020, 21:20
Mały ja chyba tworzył postać w Oblivionie...
Odpisz
27 lutego 2020, 21:14
"Nienarodzone dzieci". Lepiej nie używać takiego określenia, bo się zlecą pro-liferzy i zaczną wykorzystywać tego mema jako pretekst do kolejnych protestów o zaostrzeniu prawa aborcyjnego.
Odpisz