Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To się nie może nie udać
Powodzenia
Za co ta premia
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 lutego 2020, 18:09
Kto nosi okulary, podpis tutaj:
\___/
Odpisz
29 lutego 2020, 21:15
@MeenziPL: podpisik
Odpisz
29 lutego 2020, 23:55
@MeenziPL: frytek900 podpis proszę bierz kiedy dają.
Odpisz
Edytowano - 29 lutego 2020, 23:59
teoretycznie to ja jestem Frytek ale nie ważne XD
Odpisz
1 marca 2020, 00:04
@FrytekYT: Od kiedy masz konto?
Odpisz
1 marca 2020, 00:15
nazwy Frytek używam od 2017 roku, a na jeja od maja 2019 roku, ale nie mogę jej niestety zmienić
Odpisz
1 marca 2020, 06:14
@MeenziPL: podpis
Odpisz
1 marca 2020, 09:40
@MeenziPL: podpis
Odpisz
1 marca 2020, 10:33
@FrytekYT: Od 2016mam konto z tą samą nazwą frytek900
Odpisz
1 marca 2020, 10:33
hmmm
Odpisz
1 marca 2020, 10:36
@FrytekYT: A zresztą nazwa frytek wzięła się od nazwiska.
Odpisz
1 marca 2020, 11:28
@MeenziPL: podpis
Odpisz
1 marca 2020, 13:00
@MeenziPL: podpis
Jestem czterookim od 2 tygodni, ale poznałem ból parowania okularów lub noszenia słuchawek nausznych
Odpisz
1 marca 2020, 15:25
@MeenziPL: *podpisuje pazurem w atramencie*
Odpisz
1 marca 2020, 15:40
@Axyui: Ja tam niemam problemu ze słuchawkami
Odpisz
5 marca 2020, 17:14
@MeenziPL: yo
Odpisz
5 marca 2020, 17:18
Musiałem
Odpisz
5 marca 2020, 19:32
XD zajebiste
Odpisz
5 marca 2020, 22:58
Prawdopodobnie jest to prawda
Odpisz
22 maja 2020, 20:36
@MeenziPL: *składanie podpisu*
Odpisz
22 maja 2020, 22:14
Jak ty to odkopałeś?????
Odpisz
23 maja 2020, 05:50
@MeenziPL: Wiedźmińska magia prawdopodobnie
Odpisz
23 maja 2020, 09:10
@INDOMINUS_REX: Losowe
Odpisz
23 maja 2020, 14:44
@INDOMINUS_REX: Zagramy partyjkę w gwinta?
Odpisz
12 czerwca 2020, 10:39
@MeenziPL: podpis
Odpisz
12 czerwca 2020, 11:21
@Emson07: jak ty tym bardziej to odkopałeś?
Odpisz
12 czerwca 2020, 11:26
@MeenziPL: losowe
Odpisz
12 czerwca 2020, 11:31
@Emson07: aha
Odpisz
4 lutego 2021, 13:57
@MeenziPL: Liya11
Odpisz
1 marca 2020, 08:22
Dlatego noszę soczewki i wolę mieć 24/7 czerwone i suche oczy ze każdy się mnie pyta czy ćpam
Odpisz
1 marca 2020, 08:24
@Pan_Olek: spróbuj dobrać inne soczewki i stosuj krople
Odpisz
Edytowano - 29 lutego 2020, 21:39
Mnie to zawsze wkurza, albo jak desz pada
Odpisz
29 lutego 2020, 23:22
@MituDestroyer: najgorsza jest taka mrzawka
Odpisz
29 lutego 2020, 23:21
Masakra potem musisz czekać aż odparują
Odpisz
29 lutego 2020, 19:38
Always, f$&?ing always
Odpisz
29 lutego 2020, 19:31
Zawsze
Odpisz
26 lutego 2020, 22:53
No to się zawsze dzieje, też nienawidzę kiedy pada deszcz i noszę okulary, lub jak mam taką koszulkę że jak wycieram okulary to są takie tłuste smugi
Odpisz
29 lutego 2020, 18:38
Dokładnie tak
Odpisz
26 lutego 2020, 22:10
HeRoBrInE
Odpisz
26 lutego 2020, 20:42
Nie mam okularów na wzrok ale z okularami sportowymi mam tak zawsze jak jest za mało miejsca na wymianę powietrza
Odpisz
26 lutego 2020, 20:26
Tak potwierdzam i znam ból
Odpisz
26 lutego 2020, 19:55
Nie tylko w zimę...
Odpisz
26 lutego 2020, 20:09
ogółem jak jest zimno, ale dla mnie zima najlepiej pasuje do napisania
Odpisz
26 lutego 2020, 20:10
@FrytekYT: Byłeś kiedyś w restauracji, gdzie są kotlety parujące na wierzchu?
Odpisz
26 lutego 2020, 20:11
w domu jest podobnie. Tak wiem, ale zima jest najczęściej powodem zaparowania okularów moim zdaniem
Odpisz
26 lutego 2020, 20:12
@FrytekYT:
Odpisz
26 lutego 2020, 20:05
pola*
Odpisz
26 lutego 2020, 20:11
@CiemnoStrasznieUMnieWDomu: **lasu z psiakiem
Odpisz
26 lutego 2020, 20:06
I wpadasz na szafkę
Odpisz