Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MeenziPL

29 lutego 2020, 18:09

Kto nosi okulary, podpis tutaj:
\___/

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (26)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (26)
Avatar MeenziPL

12 czerwca 2020, 11:31

@Emson07: aha

Avatar Liya11qwq

4 lutego 2021, 13:57

@MeenziPL: Liya11

Avatar Pan_Olek

1 marca 2020, 08:22

Dlatego noszę soczewki i wolę mieć 24/7 czerwone i suche oczy ze każdy się mnie pyta czy ćpam

Avatar
Konto usunięte

1 marca 2020, 08:24

@Pan_Olek: spróbuj dobrać inne soczewki i stosuj krople

Avatar MituDestroyer

Edytowano - 29 lutego 2020, 21:39

Mnie to zawsze wkurza, albo jak desz pada

Avatar Fenekin582

29 lutego 2020, 23:22

@MituDestroyer: najgorsza jest taka mrzawka

Avatar Fenekin582

29 lutego 2020, 23:21

Masakra potem musisz czekać aż odparują

Avatar AvXen

29 lutego 2020, 19:38

Always, f$&?ing always

Avatar MateoMatol

29 lutego 2020, 19:31

Zawsze

Avatar
Konto usunięte

26 lutego 2020, 22:53

No to się zawsze dzieje, też nienawidzę kiedy pada deszcz i noszę okulary, lub jak mam taką koszulkę że jak wycieram okulary to są takie tłuste smugi

Avatar Wesoly_Jez

29 lutego 2020, 18:38

Dokładnie tak

Avatar JustinekFilmsYT

26 lutego 2020, 22:10

HeRoBrInE

Avatar Szczur00

26 lutego 2020, 20:42

Nie mam okularów na wzrok ale z okularami sportowymi mam tak zawsze jak jest za mało miejsca na wymianę powietrza

Avatar Polish_conqueror2000

26 lutego 2020, 20:26

Tak potwierdzam i znam ból

Avatar
Geralt__z_Rivii

26 lutego 2020, 19:55

Nie tylko w zimę...

Avatar FrytekYT

26 lutego 2020, 20:09

ogółem jak jest zimno, ale dla mnie zima najlepiej pasuje do napisania

Avatar
Geralt__z_Rivii

26 lutego 2020, 20:10

@FrytekYT: Byłeś kiedyś w restauracji, gdzie są kotlety parujące na wierzchu?

Avatar FrytekYT

26 lutego 2020, 20:11

w domu jest podobnie. Tak wiem, ale zima jest najczęściej powodem zaparowania okularów moim zdaniem

Avatar
Geralt__z_Rivii

26 lutego 2020, 20:12

Avatar CiemnoStrasznieUMnieWDomu

26 lutego 2020, 20:05

pola*

Avatar
Geralt__z_Rivii

26 lutego 2020, 20:11

@CiemnoStrasznieUMnieWDomu: **lasu z psiakiem

Avatar AxonDeHudin

26 lutego 2020, 20:06

I wpadasz na szafkę

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar FrytekYT
Dodane przez: FrytekYT
Tagi: #zima, #okulary, #para

Trzeba brać osobną torbę

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

To się nie może nie udać

Powodzenia

Za co ta premia

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka