To nie jest fajny program
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nigdy na to nie wpadną
To by wystarczyło
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 lutego 2020, 16:02
Jakby ktoś nie wiedział, chodzi o nich, okropna bajka niby uczą angielskiego ale trudno cokolwiek zrozumieć, w ogóle jest bezsensu
Odpisz
27 lutego 2020, 16:04
Czemu ten czarodziej zamiast nóg ma jakąś rurkę?
Odpisz
27 lutego 2020, 16:05
@Kasandra20: ¯\_(ツ)_/¯
Odpisz
27 lutego 2020, 16:06
@Kasandra20: bo to rurociąg z szambem a jego tors służy za zawór
Odpisz
27 lutego 2020, 16:09
Ja pamiętam sztos bajki typu Domisie
Odpisz
Edytowano - 27 lutego 2020, 16:10
Gumisie harcują, po lesie szarżują
wszędzie dziś słychać donośny ich śmiech~~~
Odpisz
Edytowano - 27 lutego 2020, 16:25
Mi tam pomogła.
Dzięki temu, że oglądałem ją za przedszkolaka, to potem w podstawówce na angielskim całkiem nieźle szła mi wymowa i rozumienie ze słuchu, ale dla ludzi, którzy nie są słuchowcami, no to rzeczywiście ta bajka mogła być nudna i bezsensowna.
Odpisz
2 marca 2020, 19:22
teraz to tak wygląda?! Pamiętam jak byli aktorzy
Odpisz
2 marca 2020, 19:27
@pawlikok: no, kiedyś tak to wyglądało, ta nowa wersja jest przerażająca
Odpisz
2 marca 2020, 19:28
@NesquikBoi: I tak ten czarodziej był creepy
Odpisz
2 marca 2020, 20:11
Osobiście wolę Flippy'ego i resztę ;)
Odpisz
9 czerwca 2022, 02:50
@Kasandra20: To mnie zawsze niepokoiło
Ten facet wyglądał, jakby nie miał nóg, tylko sprężynę jak jakiś pajacyk z pudełka
Odpisz
18 marca 2020, 09:05
Od tąd jak zobaczyłem to w 2011 teraz kąpie się w płynie do baniek
Odpisz
13 marca 2021, 09:50
@Nokia_701: ?
Odpisz
13 marca 2021, 09:53
przepraszam, byłem na fazie
Odpisz
3 marca 2020, 18:36
Ta bajka była cała po angielsku i tym miała uczyć języka, tylko że ni ch*ja nie wiadomo o co w niej chodzi. Nie nauczyłem się z niej nic a podobno to była moja ulubiona bajka
Odpisz
3 marca 2020, 15:51
bejbi bitylss
Odpisz
3 marca 2020, 13:35
Lippy and Messy to była spoko bajka, nauczyła mnie więcej niż wychowawca przez 3 lata technikum.
Odpisz
3 marca 2020, 00:27
,,Stare" było naprawdę super, pamiętam że uwielbiałam tą bajkę (tak było, nie zmyślam), ale coś się spie**oliło
Odpisz
2 marca 2020, 20:24
łit lippy ind messi i gut pełfect inglish!
Odpisz