Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
ZiemiaJestPlaska

27 lutego 2020, 16:02

Jakby ktoś nie wiedział, chodzi o nich, okropna bajka niby uczą angielskiego ale trudno cokolwiek zrozumieć, w ogóle jest bezsensu

Avatar Kasandra20

27 lutego 2020, 16:04

Czemu ten czarodziej zamiast nóg ma jakąś rurkę?

Avatar
ZiemiaJestPlaska

27 lutego 2020, 16:05

@Kasandra20: ¯\_(ツ)_/¯

Avatar Guziec_lord

27 lutego 2020, 16:06

@Kasandra20: bo to rurociąg z szambem a jego tors służy za zawór

Avatar
Konto usunięte

27 lutego 2020, 16:09

Ja pamiętam sztos bajki typu Domisie

Avatar
ZiemiaJestPlaska

Edytowano - 27 lutego 2020, 16:10

Gumisie harcują, po lesie szarżują
wszędzie dziś słychać donośny ich śmiech~~~

Avatar
Somsiad

Edytowano - 27 lutego 2020, 16:25

Mi tam pomogła.
Dzięki temu, że oglądałem ją za przedszkolaka, to potem w podstawówce na angielskim całkiem nieźle szła mi wymowa i rozumienie ze słuchu, ale dla ludzi, którzy nie są słuchowcami, no to rzeczywiście ta bajka mogła być nudna i bezsensowna.

Avatar pawlikok

2 marca 2020, 19:22

teraz to tak wygląda?! Pamiętam jak byli aktorzy

Avatar NesquikBoi

2 marca 2020, 19:27

@pawlikok: no, kiedyś tak to wyglądało, ta nowa wersja jest przerażająca

Avatar pawlikok

2 marca 2020, 19:28

@NesquikBoi: I tak ten czarodziej był creepy

Avatar
Konto usunięte

2 marca 2020, 20:11

Osobiście wolę Flippy'ego i resztę ;)

Avatar Racc00nGold

9 czerwca 2022, 02:50

@Kasandra20: To mnie zawsze niepokoiło
Ten facet wyglądał, jakby nie miał nóg, tylko sprężynę jak jakiś pajacyk z pudełka

Avatar Nokia_701

18 marca 2020, 09:05

Od tąd jak zobaczyłem to w 2011 teraz kąpie się w płynie do baniek

Avatar
Konto usunięte

13 marca 2021, 09:50

Avatar Nokia_701

13 marca 2021, 09:53

przepraszam, byłem na fazie

Avatar ChoryGrzyb

3 marca 2020, 18:36

Ta bajka była cała po angielsku i tym miała uczyć języka, tylko że ni ch*ja nie wiadomo o co w niej chodzi. Nie nauczyłem się z niej nic a podobno to była moja ulubiona bajka

Avatar Jejowczka_Spod_Kamyczka

3 marca 2020, 15:51

bejbi bitylss

Avatar Avcio01

3 marca 2020, 13:35

Lippy and Messy to była spoko bajka, nauczyła mnie więcej niż wychowawca przez 3 lata technikum.

Avatar wilczek_3

3 marca 2020, 00:27

,,Stare" było naprawdę super, pamiętam że uwielbiałam tą bajkę (tak było, nie zmyślam), ale coś się spie**oliło

Avatar
CiasteczekPl

2 marca 2020, 20:24

łit lippy ind messi i gut pełfect inglish!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jakby trochę nie fair

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Nigdy na to nie wpadną

To by wystarczyło

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka