Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
Płać pan
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 stycznia 2019, 10:31
Ty się ciesz że w ogóle jest w Twoim kraju, niewdzięczniku.
Odpisz
7 lutego 2020, 00:38
@Baturaj: Niech się cieszy, że w ogóle taką zesłał
Odpisz
7 lutego 2020, 08:44
@Casul: No właśnie.
Odpisz
2 października 2013, 17:51
Ja z Nidzicy ona z Olsztynka ;-;
Odpisz
24 maja 2018, 00:27
@jacek1s: Ja z Olsztynka, on z Nidzicy :"(
Odpisz
4 listopada 2018, 07:27
@Lucifer: olsztynek jest w malopolsce niedzica chyba tez
Odpisz
25 lipca 2016, 13:55
na innej planecie*
Odpisz
4 lutego 2016, 18:17
*w innym kraju
Odpisz
6 grudnia 2014, 17:36
Może tu już nikogo nie ma, ale ja to skomentuję, bo to jest część mojego życia ;C
Odpisz
2 lipca 2015, 22:09
@Dexterek: lel
Odpisz
2 października 2013, 17:15
czyli gdzie bo ja mieszkam w środku polski POMOCY!
Odpisz
2 października 2013, 17:35
Ani chybi Nowa Zelandia.
Odpisz
2 października 2013, 19:19
skoro jesteś na środku to 2 koniec jest albo nad tobą albo pod tobą więc nad tobą w budynku jeśli piętrowy albo w piwnicy lub dolne piętra ale raczej będzie gdzieś na cmentarzu
Odpisz
3 października 2013, 16:36
@bylejakbylegdzie: Mieszkam w bloku :)
Odpisz
3 października 2013, 16:37
@SockPuppet: Dlaczego?
Odpisz
3 października 2013, 16:48
Ponieważ tak jak napisał bylejakbylegdzie, drugi koniec jest pod tobą, a więc, technicznie rzecz biorąc, dopiero na drugim końcu kuli ziemskiej~Ale nie martw się! Jeśli tylko pojedziesz do Nowej Zelandii po dziewczynę, to w najgorszym wypadku wrócisz bez dziewczyny, ale za to z ptaszkiem kiwi. Co prawda wywożenie kiwi z Nowej Zelandii jest nielegalne, ale z pewnością dasz radę jakoś to obejść. Ja też mieszkam w środku Polski i już zbieram pieniądze na moją wyprawę po kiwi.
Odpisz
3 października 2013, 20:34
@SockPuppet: ja do rosji jadę :D
Odpisz
4 października 2013, 18:19
Tam nie ma kiwi.
Odpisz
4 października 2013, 21:23
@SockPuppet: I co?
Odpisz
4 października 2013, 21:27
Po co jechać gdzieś, gdzie nie ma kiwi?
Odpisz
4 października 2013, 21:50
@SockPuppet: Ja chce tam gdzie są pingwiny. :)
Odpisz
4 października 2013, 22:28
Wporzo. Pingwiny też są fajne.
Odpisz
5 października 2013, 14:35
@SockPuppet: Są super!
Odpisz
2 października 2013, 21:03
...Ktoś mieszka może w pobliżu "Podlaskiego Przełomu Bugu"?
Odpisz
2 października 2013, 22:52
@mikulek04: ja mieszkam w czarnobylu :)
Odpisz
2 października 2013, 23:09
oh, to tak blisko.
Odpisz
3 października 2013, 10:53
@mikulek04: wiem, wiem , rzut beretem .
Odpisz
2 października 2013, 21:26
trololololo :d
Odpisz
2 października 2013, 17:58
Czym że jest to 750KM można przecież na piechotę dreptać...
(TAKI***)
Odpisz
2 października 2013, 17:16
Częsty przypadek :/
Odpisz
2 października 2013, 17:08
*Na drugim końcu świata.
Odpisz
2 października 2013, 17:14
@darcus: Ja akurat mam na drugim końcu Polski
Odpisz