memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
27 grudnia 2020, 23:36
Tak, bo to jest powód, aby dzień i noc nie spać. Najlepiej to wszystko pie....nąć z wymówką, bo internet zamykają
Odpisz
5 stycznia 2019, 21:26
tak
6 sierpnia 2014, 12:34
@KontoUsunięte: Myślałem że to 64
4 października 2013, 17:03
I znowu 69... Nie minusujcie, ta liczba mnie prześladuje ;_;
6 lipca 2014, 13:43
mnie też (od roku O_o)
4 października 2013, 13:29
Super że na tym rysunku jest 69.
4 października 2013, 13:55
@benman: i to wygląda na 64 ale ok
7 października 2013, 15:46
@bylejakbylegdzie: Nie to 69
4 października 2013, 15:36
5525865
4 października 2013, 19:29
@emotikon2001: dobry wynik, nie rozumiem minusa
Proste mnożenie pod kreskę z 4 klasy!
4 października 2013, 14:33
@seba200: a co jeśli on jest w 3-ciej? CO WTEDY?
4 października 2013, 15:14
@Polska_z4smazka: To wtedy ma problem!
4 października 2013, 13:56
mnożenie dodawanie i odejmowanie tym sposobem są łatwe, dopiero od dzielenia zaczynają się schody
4 października 2013, 14:34
@bylejakbylegdzie: ja mam na odwrót :D
4 października 2013, 21:46
@Polska_z4smazka: Ja jestem naj z matmy. :)
4 października 2013, 13:27
Łatwe to zadanie! :3
4 października 2013, 07:53
Ale świńskie ryje :D
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież27 grudnia 2020, 23:36
Tak, bo to jest powód, aby dzień i noc nie spać. Najlepiej to wszystko pie....nąć z wymówką, bo internet zamykają
Odpisz
5 stycznia 2019, 21:26
tak
Odpisz
6 sierpnia 2014, 12:34
@KontoUsunięte: Myślałem że to 64
Odpisz
4 października 2013, 17:03
I znowu 69... Nie minusujcie, ta liczba mnie prześladuje ;_;
Odpisz
6 lipca 2014, 13:43
mnie też (od roku O_o)
Odpisz
4 października 2013, 13:29
Super że na tym rysunku jest 69.
Odpisz
4 października 2013, 13:55
@benman: i to wygląda na 64 ale ok
Odpisz
7 października 2013, 15:46
@bylejakbylegdzie: Nie to 69
Odpisz
4 października 2013, 15:36
5525865
Odpisz
4 października 2013, 19:29
@emotikon2001: dobry wynik, nie rozumiem minusa
Odpisz
4 października 2013, 13:29
Proste mnożenie pod kreskę z 4 klasy!
Odpisz
4 października 2013, 14:33
@seba200: a co jeśli on jest w 3-ciej? CO WTEDY?
Odpisz
4 października 2013, 15:14
@Polska_z4smazka: To wtedy ma problem!
Odpisz
4 października 2013, 13:56
mnożenie dodawanie i odejmowanie tym sposobem są łatwe, dopiero od dzielenia zaczynają się schody
Odpisz
4 października 2013, 14:34
@bylejakbylegdzie: ja mam na odwrót :D
Odpisz
4 października 2013, 21:46
@Polska_z4smazka: Ja jestem naj z matmy. :)
Odpisz
4 października 2013, 13:27
Łatwe to zadanie! :3
Odpisz
4 października 2013, 07:53
Ale świńskie ryje :D
Odpisz