Ta emotka oznacza kłopoty
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Rel
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ładne rzeczy
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 marca 2020, 17:10
Jeżeli takie są niepisane zasady to ich się trzymajmy,co za problem?
Odpisz
5 marca 2020, 18:24
@UnSoundedWorld: jakie ku*wa zasady ?
Widzisz jakieś zasady co do emotek ? Ja nie i nie będę robił inaczej bo jakimś typom się nudzi i chcą się odgrodzic od reszty
Odpisz
5 marca 2020, 18:34
@Yoda_MLG:
(`)
|♤|
Kłódka żebyś nie spie**olił od czerwonych.
Odpisz
5 marca 2020, 18:58
@UnSoundedWorld: ?
Bardzo mi zależy na czerwonych
A raczej ich braku
Proszę nie rób mi tego
Nieeee 😐
Odpisz
10 marca 2020, 20:58
@Yoda_MLG: this is so sad
Odpisz
10 marca 2020, 21:12
@polak922: can we hit 20 czerwonych ?
Odpisz
3 kwietnia 2020, 12:12
@Yoda_MLG: Nie :)
Odpisz
3 kwietnia 2020, 16:47
@SzczypiorekYT: Brawo,odkopałeś mój komentarz,oto twoja łopata
/---------------------___)
Odpisz
3 kwietnia 2020, 16:51
@UnSoundedWorld: Bardziej ta łopatą należy sie Archeologwinternetach
Odpisz
3 kwietnia 2020, 16:51
@SzczypiorekYT: Ale ty i tak odkopałeś mój komentarz
Odpisz
3 kwietnia 2020, 16:53
@UnSoundedWorld: A w sumie, dziękuję bardzo :D
Odpisz
6 marca 2020, 12:04
:):
Odpisz
Edytowano - 6 marca 2020, 16:21
@gallusanonimus: :)(:
(:)
Odpisz
5 marca 2020, 21:55
w zasadzie, nie tylko na jeja
Odpisz
5 marca 2020, 18:59
😆 /s
Odpisz
5 marca 2020, 16:43
🙂 😂
Odpisz
Edytowano - 5 marca 2020, 16:50
@Komentuje_Emotkami: Fajnie Cię zobaczyć po paru latach
Odpisz
5 marca 2020, 17:46
@BetonowyMur: 😂🧲😎✔
Odpisz
5 marca 2020, 18:46
@Komentuje_Emotkami:
Odpisz
5 marca 2020, 16:11
O nie ktoś używa emotek bez spamu, przecież to nieludzkie
Odpisz
5 marca 2020, 16:14
@Mr_Quicky: No nie wiem dla mnie wygląda to tak strasznie nienaturalnie
Odpisz
5 marca 2020, 16:18
Nikt ci nie każe tego czytać 🤔
Odpisz
5 marca 2020, 16:23
@Mr_Quicky: A jak twoim zdaniem mam "nie czytać"? jest to czynność praktycznie odruchowa, a poza tym nie jestem przecież jakimś medium, ażeby wiedzieć, kiedy pojawi się jakaś wiadomość, która mi się nie spodoba, a kiedy nie
Odpisz
5 marca 2020, 16:51
Jeżeli ci sie jakaś wiadomość spodoba to co ci przeszkadzają emotki jeżeli nie są nadużywane? Lol
Odpisz
5 marca 2020, 18:03
@Mr_Quicky: nie chce mi się powtarzać
Odpisz
5 marca 2020, 18:06
💁
Odpisz
Edytowano - 5 marca 2020, 16:56
🙃 <--------- Autistic screaming
Odpisz
5 marca 2020, 16:39
😀 😃 😄 😁 😆 😅 😂🤣 😭😗 😙 😚😘 ☺️ 😊 🥰 😍 🤩 🤗 🙂 🙃 😉 😋 😛😝 😜 🤪 🤔 🤨 🧐 🙄 😏 😒 😣 😔 😌☹️ 🙁 😕 😟 🥺 😬 🤐 🤫 🤭 😰 😨 😧😦 😮 😯 😲 😳 🤯 😢 😥 😓 😞 😖 😩😫 😵 😱 🤢 🤮 🤧 😷 🥴 🤒 🤕 🥵 🥶😶 😐 😑 😤 😠 😡 🤬 😈 👿 🤤 😴 😪🌞 🌛 🌜 🌝 🌚 💩 😇 🤠 🤡 🤑 🥳 😎🤓 🤥 🙈 🙉 🙊🤖 👽 👻 ☠️ 👹 👺 😺😸 😹 😻 😼 😽 🙀 😿 😾
Odpisz
5 marca 2020, 16:35
Odpisz
5 marca 2020, 16:29
Jak jesteś arabem (oni czytają od prawej to lewej), to pewnie (: to normalka
Odpisz
5 marca 2020, 16:21
🖕🙂🔫
Odpisz
5 marca 2020, 16:04
🙂 <---
Odpisz
29 lutego 2020, 02:32
😂
Odpisz
29 lutego 2020, 00:56
Odpisz
28 lutego 2020, 21:59
Każdy jejak be like
Odpisz
28 lutego 2020, 22:02
@SzczypiorekYT: i redditor
Odpisz
28 lutego 2020, 22:32
@Nuzjn: r/dankmemes to nie cały reddit
Odpisz