Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Lolien1

4 marca 2020, 21:35

4000 zabitych przez koronawirusa vs 194 miliony ofiar stalinizmu (skrajnego socjalizmu) + 90 milionów ofiar nazizmu (narodowego socjalizmu).

Nie popieram korwina, no ale jakby nie patrzeć...

Avatar JaBezTrybu

4 marca 2020, 23:04

@Lolien1: Ofiar dzikiego kapitalizmu też było co nie miara, tylko nie wiem, czy ktokolwiek je policzył. Żeby nie być gołosłowną załączam zdjęcie takich ofiar.

Avatar Szalom

13 marca 2020, 00:25

@Lolien1: Skąd ty masz te dane? W 1959 roku w ZSRR żyło 208,8 mln ludzi. Wg wikipedii która powołuje się na Roja Miedwiediewa tych ofiar było 40 mln ludzi. Trochę chyba poleciałeś z tymi danymi. Natomiast te ofiary to efekt bardziej totalitaryzmu i zamordyzmu niż socjalizmu. Jeśli spojrzymy na obecne działania obecnych socjalistów to widać że sam socjalizm nie jest aż tak morderczy. Aczkolwiek nie popieram socjalizmu, a tym bardziej stalinizmu, bądź faszyzmu.

Avatar Nokia_701

5 marca 2020, 17:08

Korwinowirus

Avatar norek00

5 marca 2020, 09:43

Brakuje jeszcze na końcu wypowiedzi słów "[...], proszę Pana"

Avatar KufelMleka

29 lutego 2020, 08:55

O, była taka książka, „Czerwona gorączka” Andrzeja Pilipiuka.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Daniello55

4 marca 2020, 20:25

@KufelMleka: dzięki mordo

Avatar Ameron

4 marca 2020, 21:32

@Daniello55: i ta zakładka z Piłsudskim idealnie do niego pasuje :v

Avatar OwlKinq

4 marca 2020, 21:22

Eh ale bym tym gównoburze na klasowej wywołał
Ale mam bana
Szymon ty ch*ju

Avatar BilmoBlampkins

4 marca 2020, 20:41

Lewactwo to hporoba ku*wął!!!!!

Avatar Krzyniu

29 lutego 2020, 11:40

W sumie to całkiem zabawne biorąc pod uwagę że konfa popiera podatek progresywny XD

Avatar Ameron

4 marca 2020, 21:34

@Krzyniu: no... Nie. A na pewno nie cała.

Avatar Krzyniu

4 marca 2020, 23:12

@Ameron: no nie cała, ale fakt że ktokolwiek z nich się znalazł z takim pomysłem

Avatar dawcaAiDS

29 lutego 2020, 10:31

Życzę mu żeby się zaraził w USA i zobaczył jak świetna jest kapitalistyczna opieka medyczna

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (13)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (13)
Avatar dawcaAiDS

5 marca 2020, 07:32

@moth12334: wątpię żeby takie ubezpieczenie w USA opłaciło ci coś więcej niż w miarę podstawowe rzeczy, ludzie którzy mieli ubezpieczenie i tak lądowali na bruku przez np. raka

Avatar moth12334

5 marca 2020, 07:42

@dawcaAiDS: To już zależy jakie ubezpieczenie kupisz, możesz kupić podstawowe ale są też takie które w razie choroby wypłacają nawet 500 tys dolarów, tylko oczywiście takie ubezpieczenie kosztuje ale jest w zasięgu normalnego człowieka.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przerwa na herbatkę

Były nóżki, nie ma nóżek

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Rel

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka