Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar AxonDeHudin

29 lutego 2020, 08:48

A pamięta ktoś lego chima?

Avatar TheKotlet

Edytowano - 29 lutego 2020, 08:50

@AxonDeHudin: pewnie, brat nawet ma jeszcze komiksoposobne coś i figurkę

Avatar
Konto usunięte

29 lutego 2020, 08:51

@AxonDeHudin: o tak. Piękne to było. Zawsze gdy teraz słucham intro łezka mi się kręci w oku i czuję się smutno że się skończyło
Najgorsze jest to że tak samo kiedyś będzie z ninjago które oglądam od przedszkola aż do teraz

Avatar
darkisz

29 lutego 2020, 08:58

@AxonDeHudin: ja miałem z tego w chui zestawów

Avatar kamilowski2004

29 lutego 2020, 09:56

@AxonDeHudin: ja pamiętam. Zajebiste to było.

Avatar chemiabla

Edytowano - 29 lutego 2020, 13:47

@kamilowski2004: prawda[*]

Avatar
Konto usunięte

5 marca 2020, 15:28

@AxonDeHudin: ja mam wszystkie magazyny i figurki

Avatar Kebasa_z_mema

18 marca 2023, 08:48

@AxonDeHudin: a Nexo Knights pamiętasz?

Avatar AxonDeHudin

18 marca 2023, 11:12

Avatar MajnkraftAlusiek

24 kwietnia 2020, 08:42

Kiedyś lubiałem sobie śpiewać:

"Lego, mój kolego dużo budowałem w dzieciństwie i teraz mam wielkie ego."

Avatar
Konto usunięte

5 marca 2020, 20:26

czemu mi się to z tym kojarzy?

Avatar Jadczukov

5 marca 2020, 15:00

Co... Co to jest...?
Wychowałem się na zdeka innym lub chyba starszym Ninjago...

Avatar Jadczukov

5 marca 2020, 15:01

@Jadczukov: But damn, this is as good as that

Avatar
Konto usunięte

5 marca 2020, 16:11

@Jadczukov: figurka teraz do zgarnięcia tanio w magazynie gdybyś był zaciekawiony. Choć pewnie i tak nie jesteś. I nie ma sensu ci tego mówić. A w zasadzie pisać. Po co ja to ci w ogóle pisze

Avatar Jadczukov

5 marca 2020, 17:43

Smells like atencja

Avatar
Konto usunięte

5 marca 2020, 08:25

Phi. Bionicle!

Avatar TheKotlet

Edytowano - 29 lutego 2020, 08:49

Ninjago jest super, ale tylko te starsze sezony, change my mind

Avatar
Konto usunięte

29 lutego 2020, 08:52

@TheKotlet: animacja się mega poprawiła kosztem fabuły. Z nowszych to jedyne co im dobrze wyszło to trylogia sezonów 8,9,10

Avatar oaeiszko_chan

29 lutego 2020, 13:07

@TheKotlet: Na mój gust, strasznie zepsuli nową kreskę

Avatar SvenMinecraftDog

29 lutego 2020, 08:53

Przyszedł do mojego pokoju brat (lvl 25), podszedł do okna, postał dłuższą chwilę kontemplując przyrodę za oknem, po czym nie odwracając się do mnie zapytał zamyślonym głosem

ej, a chciałabyś mieć hugokopter?

Avatar Big_Chungus

29 lutego 2020, 08:57

@SvenMinecraftDog: doceniaj twojego brata bo wiele osób chciałoby takiego mieć

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To musiało być męczące

Trzeba brać osobną torbę

To by wystarczyło

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Nie idź!

Pilne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka