Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Równi i równiejsi
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
A, okej
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 października 2021, 09:37
smok na enderman'y
Odpisz
29 lutego 2020, 19:00
On ma w gardle portal do oceanu czy to po prostu jego obiad?
Odpisz
29 lutego 2020, 19:03
@Maks9o: może jest jak Rico ale na skalę rzeczy znajdujących się w oceanie. Współczuję mu tylko jakby musiał wyrzygać wrak okrętu
Odpisz
29 lutego 2020, 20:12
@Maks9o: mmm żabnica i inne stworzenia które żyją w głębi oceanu
Odpisz
18 marca 2021, 22:52
@aniam_131: rzecz w tym, że rico wyrzucał z siebie chyba tylko te rzeczy które wcześniej pożarł, tylko jego gardło ma jakieś niezwykłe właściwości, przez co potrafi wydalić odpalony ładunek, oraz potrafi tego w sobie dużo przechowywać
Odpisz
7 marca 2020, 07:28
Z tego komiksu wziąłem profilowe XD
Odpisz
5 marca 2020, 18:23
Gdzie znajdę te komiksy?
Odpisz
5 marca 2020, 22:37
@Fenekin582: Dobre Pytanie
Odpisz
6 marca 2020, 13:53
@Fenekin582: Fishtrout
Odpisz
5 marca 2020, 15:14
Kisne
Odpisz
29 lutego 2020, 19:00
Idealny smok dla Szczerbatka
Odpisz
29 lutego 2020, 19:02
@Grandsoniusz: kurdebele, doszło do mnie jak bardzo ten komentarz może być zwyrodniały
Odpisz
5 marca 2020, 14:58
@Grandsoniusz:
Odpisz
5 marca 2020, 13:47
Odpisz
5 marca 2020, 15:55
@Dexterek: napraw ten radar, daję dodatkowo kłódkę
Odpisz
5 marca 2020, 12:08
Woda pod dobrym ciśnieniem przetnie wszystko
Odpisz
5 marca 2020, 10:34
Odpisz
1 marca 2020, 18:10
Lód+Ogień=Woda?
But thats just a theory, A GAME THEORY, aaaaand... cut
Odpisz
29 lutego 2020, 21:18
Kiedy 3 część ?
Odpisz
1 marca 2020, 15:08
Przetłumaczy też kto inny, oryginał też kto inny tłumaczył
Odpisz
29 lutego 2020, 19:26
Kto rysuje te komiksy? Te smoki są cudne!
Odpisz
Edytowano - 29 lutego 2020, 19:41
@Tajdeus: Użytkownik Fishtrout na Deviantarcie
Odpisz
29 lutego 2020, 19:09
Zachciało mi się zagrać w Dragon City
Odpisz
29 lutego 2020, 18:53
Ten smok jest uwu
Odpisz
29 lutego 2020, 18:54
@Damond: tak
Odpisz