Dziękuję Ci za pomysł na urozmaicenie półki
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Szybki jak błyskawica
Nie są aż takie pyszne
Phi!
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 kwietnia 2020, 18:54
Ja jestem twórcą
Odpisz
7 kwietnia 2020, 23:18
ja jestem
Odpisz
1 marca 2020, 01:16
dzieki
Odpisz
7 kwietnia 2020, 18:57
@MaFiXe: kłamca
Odpisz
15 marca 2020, 20:06
rzycie jest jak film o piratach
morzesz plywac i w ogóle...
Odpisz
9 marca 2020, 22:36
ej ku*wa a jak ja jestem masochistą ale życie to ból to mam się cieszyć czy smucić, kiedy moje życie się sypie i generalnie ssie?
Odpisz
10 marca 2020, 00:36
@arenak1111: to zależy od tego do jakiego rodzaju masochistów się zaliczasz, mentalnych czy fizycznych.
Odpisz
10 marca 2020, 05:27
@arenak1111: powiedz żeby zamiast ssać zaczęło gryźć
Odpisz
10 marca 2020, 16:12
@arenak1111: jest różnica między sadyzmem a masochizmem. Masochista przyjmuje bez problemu ból ale go sobie nie sprawia. Sadysta natomiast sprawia sobie ból bo to dla niego przyjemność.
Odpisz
11 marca 2020, 21:53
@Kryfon: Nikt nie lubi zębiastego loda
Odpisz
12 marca 2020, 02:07
@Makos305: sadysta to ktoś kto lubi sprawiać ból innym
Odpisz
12 marca 2020, 09:03
@Weffer: i sobie przy okazji
Odpisz
12 marca 2020, 10:46
@arenak1111: mów za siebie
Odpisz
12 marca 2020, 14:51
@Kryfon: Damn son...
Odpisz
9 marca 2020, 21:16
ma ktoś może tego mema?
Odpisz
9 marca 2020, 21:48
@drzewko_kokosowe1: .
Odpisz
9 marca 2020, 22:00
@Krtan: .
Odpisz
9 marca 2020, 22:00
OBSERWUJ WĄTEK
Odpisz
9 marca 2020, 22:03
@drzewko_kokosowe1:
Odpisz
9 marca 2020, 22:05
@sekacz: Nie o to chodziło...
Odpisz
9 marca 2020, 23:18
@drzewko_kokosowe1: Proszę bardzo
Odpisz
10 marca 2020, 00:34
@sekacz: o ku*wa rozje**ło mnie to
Odpisz
10 marca 2020, 21:03
dzięki ;))
Odpisz
1 marca 2020, 01:50
Jutro sobie to ładnie oprawie w ramkę
Odpisz
9 marca 2020, 21:05
@ImJarosz: Pudzian
Odpisz
10 marca 2020, 16:15
@lalaluja: papudzian
Odpisz
10 marca 2020, 06:20
Rzycie jest jak buuuuuuuuuuuuul
Odpisz
9 marca 2020, 23:24
Ku*wa...
Jestem sadystą, a moje życie się sypie...
WIĘC CO?
Odpisz
1 marca 2020, 01:13
Pewnie nie jest bo original content wynosi tu może z 10%
Odpisz
1 marca 2020, 01:22
@Krzyniu: Nie no,obecnie z 5%
Odpisz
1 marca 2020, 01:27
Kiedyś jak,Jeszce było dużo trolli było sporo były original content a teraz ni ch*ja,złote czasy tej strony minęły.
Odpisz
1 marca 2020, 02:17
Przez to, że mieliśmy reputację strony dla dzieci, rzeczywiście przyszło tu sporo dzieci.
Odpisz
Edytowano - 1 marca 2020, 09:11
@allduckslikewater: To była złota era.
Odpisz
9 marca 2020, 21:07
o jakie lata ci chodzi?
Odpisz
9 marca 2020, 21:08
@Maly_modelarz15: Przed 2017
Odpisz
9 marca 2020, 21:09
powiedziałbym, że jeszcze pierwsza połowa 2017. Ale jest widoczna różnica
Odpisz
9 marca 2020, 22:07
Original content istnieje , ale tylko przez parę dni w poczekalni . Bo nie jest tak śmieszny jak memy importowane z za granicy
Odpisz
1 marca 2020, 14:14
Ale z watermarkiem?
Odpisz
1 marca 2020, 23:15
no a jak kupujesz owoce to też odklejasz naklejkę?
Odpisz
2 marca 2020, 08:19
@Weffer: No tak xDDD
Odpisz
3 marca 2020, 08:00
ja je kolekcjonuje
Odpisz
9 marca 2020, 21:42
Jak kupujesz czapkę z daszkiem z naklejką na daszku, to też ją odklejasz?
Odpisz
9 marca 2020, 21:48
@d0wek: ta metka? Zawsze
Świeci sie to jak psu jajca a poco takie ceny na czapce nosić
Odpisz
9 marca 2020, 21:55
@Saaaaasuke: Chodzi o takie
Odpisz
9 marca 2020, 21:58
@d0wek: tak
Ostatnio dzieciaczek taką miał to mówie czelaj chwile cene masz i wyrwałem a on coś że to taka czapka i odbiegł z płaczem. Dziwne dzieci
Odpisz
9 marca 2020, 22:01
@Saaaaasuke: Ty chory poje*ie.
Odpisz
1 marca 2020, 08:25
Czsc czy morze ktos wyslac tego mema plz będę wdzieczn6
(ノ^_^)ノ〜(꒪꒳꒪)〜 \(゚ー゚\)
Odpisz
1 marca 2020, 07:15
Odpisz