Ale za to mają fajne kucyki
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Pilne
To będzie bolało
Zdeklasowani znowu
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 14 marca 2020, 08:28
Zawsze się śmiałem z dziewczyn które nie mają pomysłu na przyszłość więc wybierają wykształcenie które chociaż podejdzie pod ich upodobania jak kosmetyki czy fryzjerstwo-po czym wylądowałem w klasie o profilu kierowca-mechanik z chłopakami którzy sie jarają samochodami i tylko tyle.
Odpisz
20 grudnia 2025, 21:31
@Mordur: sandero 2 ma sprzęgło na linkę czy hydrauliczne i czy da się zmienić tarczę sprzęgła w szybki niewymagający wyciągania K4M z komory silnika?
Odpisz
Edytowano - 10 marca 2020, 16:33
Cytadela jest bardzo dobrym miastem, polecam gorgony, największy postrach jednostek 7 poziomu
Odpisz
10 marca 2020, 17:43
@BetonowyMur: ja pie**ole, cytadiara xdxddxd
Odpisz
10 marca 2020, 17:46
Jaki masz problem do cytadeli
Wszystkie twoje czarne smoki sie sraja na widok 150 gorgon
Odpisz
10 marca 2020, 17:47
@BetonowyMur: mój JEDEN smok niszczy samym spojrzeniem twoje nędzne 150 Gorgon, więc twoje słowa nie są mi straszne
Odpisz
10 marca 2020, 18:46
Gdybym miał Multi to bym ci pokazał moc Cytadeli
Odpisz
10 marca 2020, 18:48
wystarczyłby mi Alkin i wielkie gorgony żeby wygrać
Odpisz
10 marca 2020, 20:10
@BetonowyMur: No i luj bierzesz czarne smoki ładujesz w moc i wiedze, bierzesz armagedon i myk
Odpisz
11 marca 2020, 00:27
@BetonowyMur: Cytadela dobra bo ma Smocze ważki i Wiwerny oba latające i z dużą prędkością co pozwala rzucić czar jako pierwszy.
Odpisz
11 marca 2020, 06:35
@killer111: Do tego ważki mają rozproszenie przy ataku
Odpisz
12 marca 2020, 20:30
@BetonowyMur: a was pojadę 200 archaniołami które farmiłem nie wychodząc z zamku chyma że do portali chwały
Odpisz
12 marca 2020, 20:51
@Tonie: No akurat zamek ssie, jeśli chodzi o campienie
Odpisz
Edytowano - 12 marca 2020, 20:52
@Tonie: Najlepsze do campienia z graalem w środku sa: lochy, bastion i forteca
Są nie do zdobycia, jeśli mają graala, bo nie muszą wychodzić bo surowce na 7 tier same się produkują, forteca i lochy mają do tego dostęp do sklepu z artefaktami, nie muszą się bać o złoto
Odpisz
12 marca 2020, 21:19
@BetonowyMur: to dlatego nigdy nie wygrywam
Odpisz
11 marca 2020, 23:20
Koniary mechaniczne
Odpisz
12 marca 2020, 20:13
fanki animalizacji
Odpisz
12 marca 2020, 20:13
Nigdy nie zostałem obrażony tak bardzo przez coś z czym się zgadzam w stu procentach.
Odpisz
11 marca 2020, 22:15
Heroes III o jezu kto pamieta ta gre?
Odpisz
12 marca 2020, 15:52
@Krakus21: hdnedition po rozdzielczości m8ewąm
Odpisz
10 marca 2020, 21:53
Nie zgadzam sie, fani motoryzacji to spoko typy I maja dobra wiedze
Odpisz
Edytowano - 10 marca 2020, 23:00
@Sucyxd: Prawdziwy fan motoryzacji naprawi auto, a typowa koniara konia nie wyleczy. To jest główna różnica
Odpisz
11 marca 2020, 07:40
@szyper2006: prawda ^w^
Odpisz
11 marca 2020, 21:55
@Sucyxd: Rzadko to słyszę, ale miło mi ;3
Odpisz
1 marca 2020, 19:21
Motoniarze = Koniary
Odpisz
10 marca 2020, 16:06
@Mejzurian: osobiście nie spotkałam motoniarza, który widząc jakieś auto zachowywałby się tak: ,,O! auto! jeżdżę autami już 10 lat, kocham auta"
Odpisz
10 marca 2020, 19:22
@Hiholatek: Ale fajne e 36.
Odpisz
11 marca 2020, 00:50
@Grewest: ale o upośledzeniach nie rozmawiamy
Odpisz
10 marca 2020, 16:21
Hmm
No nie do końca
Prędzej fani motocykli
Ci to są po*ebani
Odpisz
10 marca 2020, 17:44
@Kahol05: motocykliści to młode wilki
Odpisz
10 marca 2020, 17:17
Nwm, ja jak gdzieś jade to jestem w samochodzie a nie na samochodzie
Odpisz
10 marca 2020, 17:02
Jedne konie są prawdziwe, a inne mechaniczne
Odpisz
10 marca 2020, 16:46
Japie**ole koniara xdxdd
Odpisz
1 marca 2020, 20:18
Strzałeczka w góre za heroesy drogi Op'ie
Odpisz
10 marca 2020, 16:32
I to nawet poprawne fabularnie
Odpisz
10 marca 2020, 16:23
Oboje lubują się w kucykach
Odpisz
1 marca 2020, 20:02
No niby ta ale konie to jakby przeszłość i tradycja a motoryzacja to przyszłość i nauka choć tradycja też
Np ferrari
Odpisz
1 marca 2020, 19:35
W suuumie... Też mamy swoje konie. Mechaniczne to mechaniczne, ale też konie.
Odpisz