Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nie idź!
Przerwa na herbatkę
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 marca 2020, 23:34
Jak gram w strzelanki (ceesgoł się nie liczy) to zawsze snajper :p najwięcej zabawy jak ktoś umiera od ciebie kolejny raz i w tym samym miejsu bo może akurat mu się uda XD
Odpisz
11 marca 2020, 09:55
@Shadows_time: Xd ku*wa beczuni a
Odpisz
Edytowano - 11 marca 2020, 08:18
Widzę steve'a carella daje wgóregłos
Odpisz
11 marca 2020, 00:18
Odpisz
11 marca 2020, 00:04
Zrelaksować w grze* , nie na grze
Odpisz
2 marca 2020, 00:56
Kiedy chciałeś się zrelaksować w grze więc wybrałeś strzelankę
Odpisz
Edytowano - 10 marca 2020, 22:55
Big brain
Odpisz
10 marca 2020, 22:29
Patrzenie mida na duscie
Odpisz
10 marca 2020, 22:03
Kiedyś na początkach grania w pubg gościu zabił mnie w pierwszej minucie, nim w ogóle broń znalazłam. W następnej rozgrywce trafił do mojej drużyny i został moim kumplem do grania na następne tygodnie xD
Odpisz