Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Niezniszczalne
Były nóżki, nie ma nóżek
Nigdy na to nie wpadną
Z klasą się trzeba urodzić
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 maja 2020, 16:27
A kto jest kelnerem? osioł!?
I niech do tego Fiona gotuje
Odpisz
26 kwietnia 2020, 11:34
Idealna pizzeria nie ist-
Odpisz
9 marca 2020, 07:03
Byo dawno, dawno temu...
Odpisz
7 marca 2020, 16:18
*Biorę cały nakład*-da ktoś ten szablon?
Odpisz
7 marca 2020, 20:13
wpisz w googlu I take your entire stock
Odpisz
8 marca 2020, 23:48
proszę bardzo
Odpisz
9 marca 2020, 07:03
@marcheg: Dziękuje bardzo
Odpisz
7 marca 2020, 16:46
Dat pizzeria is maaade in heaveeen
Odpisz
7 marca 2020, 18:27
@Stulej4: is this a jojo reference?
Odpisz
7 marca 2020, 23:57
@c12345: Tak jakby
Odpisz
8 marca 2020, 00:29
@Stulej4: więc jest!
Odpisz
8 marca 2020, 09:09
@c12345: YES! IT IS!
*aura zajebistości*
Odpisz
8 marca 2020, 10:50
@Stulej4: to dobrze
Odpisz
8 marca 2020, 10:39
Pizza z błotem
Odpisz
8 marca 2020, 09:51
było
Odpisz
7 marca 2020, 17:56
Podają tam taką pizzę, darmowe dostawy, i wszystko w tematyce Shreka no ku*wa istne niebo
Odpisz
7 marca 2020, 19:02
@Nuzjn: Przeraża mnie to
Odpisz
7 marca 2020, 21:03
@Nuzjn: ochydnie wygląda
Odpisz
7 marca 2020, 20:34
Jadałbym
Odpisz
7 marca 2020, 17:10
A ja się boje shreka bo próbował mnie porwać :p
Odpisz
7 marca 2020, 18:13
@BloodyEyes: ku*wa ja bym chciał żeby shrek chciał mnie porwać
Odpisz
7 marca 2020, 18:15
@Tamer09: mnie porwać próbował Cosplayer
Odpisz
7 marca 2020, 18:16
@BloodyEyes: a to ch*j
Odpisz
7 marca 2020, 18:31
@Tamer09: dokładnie tak
Odpisz
7 marca 2020, 16:43
Mama: Daj spokój, synu, idziemy do tej pizzeri, w niej wcale nie jest tak gorąco
Pizzeria:
Odpisz
2 marca 2020, 10:02
Drzwi powinny wyglądać jak te do toalety SzReKa
Odpisz
7 marca 2020, 16:16
@Yoda_MLG: te tez fajne
Odpisz
2 marca 2020, 09:44
Nawet dostawę ma za darmo. Istny raj
Odpisz
2 marca 2020, 09:46
Odpisz
7 marca 2020, 16:03
@seba27113:
Odpisz
2 marca 2020, 10:44
Welcome to heaven
Odpisz
2 marca 2020, 09:46
Gdzie to jest?
Odpisz
Edytowano - 2 marca 2020, 09:49
@DinoSummer: W nieb- znaczy, w Manchesterze
Odpisz
2 marca 2020, 10:25
@CupOfWater: Pojadę tam na wakacje.
Odpisz