Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar DaKnight

13 marca, 08:31

Dokładnie miesiąc temu zmarł :/

Avatar Buras

12 kwietnia 2016, 21:00

Najlepsze jest to, że walał się przez tyle lat po ulicy, a sam ma już prawie 103 lata. :)

Avatar Domcio25

21 lutego 2016, 23:12

Bądź jak Dimitrov :)

Avatar Marvos

6 października 2013, 12:02

I o takich ludziach powinno się mówić w mediach .

Avatar mrkhrova

11 stycznia 2016, 01:28

@Marvos: Media zamiast wykazywać neutralność w takich sprawach wolą ogłaszać jaka to wiara jest zła, ilu jest księży pedofilów itd. Moim zdaniem powinien zostać uregulowany prawnie wyznacznik do jakiego poziomu można coś komentować. Znając życie o tym człowieku wyszukaliby jakieś gorsze informacje, a jeśli nie to znając życie padły by jakieś z dupy, byle nie pokazać, że nasza stacja popiera jakąś religie.

Avatar
Konto usunięte

14 stycznia 2016, 01:15

@mrkhrova: nie ma to jak odpisac na 3 letni komentarz, c'nie?

Avatar mrkhrova

14 stycznia 2016, 08:47

W sumie racja.

Avatar Marvos

13 lutego 2016, 00:44

@mrkhrova: Sama prawda, ale nic się na to nie poradzi, bo w dzisiejszych czasach bycie niewierzący i obrażającym Kościół jest modne i fajne. Dobre newsy się tak nie sprzedają jak wypadki, morderstwa, oczernianie celebrytów itd.

Avatar Psuja34

6 października 2013, 12:23

Ciekawe czy go kanonizują.

Avatar pawelos6

6 października 2013, 15:25

@Psuja34: Ja bym chciał.

Avatar Psuja34

6 października 2013, 17:02

@pawelos6: To zostań papieżem.

Avatar mrkhrova

11 stycznia 2016, 01:15

@Psuja34: To nie papież wybiera czy kogoś kanonizować. To jest bardzo długi proces, który musi mieć poparcie w cudach za sprawą osoby mającej być kanonizowaną.

Avatar katrina000

30 kwietnia 2015, 21:29

@halabanaha: jeżeli tak uważasz, to idź sobie do innego kraju, bo Polska to kraj chrześcijan!

Avatar Stasiek121

6 października 2013, 19:01

Przepuścił swój dobytek na kościoły ? Zamiast pomóc fundacjom to dał wszystko kościołowi ? Oczywiście są kościoły które zbierają pieniądze na jakąś fundację,ale ile jest takich kościołów ? Faceta nazwali świętym ponieważ wszystko dał na kościoły...on nie jest bohaterem,jest człowiekiem który żyje swoimi poglądami,szkoda,że wszystko dał na zwykły budynek którzy ludzie uważają za "święty"."Daj pieniądze na kościoły BAM jesteś bohaterem !" fajnie by było co nie ?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar Koksik5

8 października 2013, 19:08

@Stasiek121: Myślisz że jak codziennie zbierze 20zł * 30dni= 600zł (strzeliłem bo nie orientuję się w ich walucie) to jest tak mało?? A założę się ze więcej zbierze. Każdy pieniądz się liczy, jeżeli robi to od 13 lat to łatwo policzyć że oddał już 93 600zł (cały czas daję przykład), uważasz że to mało ?? A tak przy okazji to czyje słowa cytowałeś, bo przy cytacie grzecznie jest podać autora??

Avatar Stasiek121

8 października 2013, 19:25

@Koksik5: Ja jestem autorem,nikogo nie cytowałem.

Avatar DArsTon

6 października 2013, 14:15

Takich ludzi potrzeba nam w rządzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar Lolien1

6 października 2013, 21:47

@DArsTon: Boje sie pomyśleć, coby sie stało z naszymi pieniędzmi.

Avatar badgirls

6 października 2013, 16:06

SZACUN

Avatar witorrr98

6 października 2013, 13:47

Znowu kłótnia poglądów.Za dużo czytania :)

Avatar Dymiitr

6 października 2013, 13:40

jeden z legendarnej elity na za%$#@ ludzi :)

Avatar halabanaha

6 października 2013, 12:35

Niesłychane, człowiek oddał cały swój majątek Kościołowi, zbiera na niego datki, cała kasa trafia do kasy instytucji gdzie jej urzędnicy, księża, kupują sobie drogie fury, organizują imprezy, zatrudniają ładne gosposie, kupują słodycze dla molestowanych dzieci. Niesłychane jak ludzie potrafią dać się wykorzystać w imię mitologii religijnych których nauka nie umie udowodnić. Równie dobrze by mógł oddawać pieniądze Zeusowi czy innym wytworom ludzkiej wyobraźni. Zeus wydaje się nam taki zabawny i nieprawdziwy teraz, ale w starożytności ludzie czcili go i tracili życie przez niego jak to ma miejsce tu i teraz i na przestrzeni ubiegłych wieków. Ciągle zapominamy jak często religia i znak krzyża są wykorzystywane dla zdobycia wpływów i majątku.

Nawiązując do obrazka, jest mi przykro że ten człowiek dał się tak wykorzystać i że ktoś bezwstydnie wziął jego pieniądze.

To są oczywiście moje osobiste spostrzeżenia, nie mają one godzić w religię co zwrócić uwagę na niesprawiedliwości.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (21)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (21)
Avatar Ziomexik

6 października 2013, 18:54

@halabanaha: Powiem w ten sposób. Grecy wierzyli sobie w Zeusy i inne rzeczy tego typu, bo ich wiedza o świecie była na poziomie mocno...średnim. Byli rozwinięci, ale nie aż tak jak my teraz. Teraz jesteśmy w stanie zbadać wszystko, zmierzyć, zważyć i obliczyć. Wszystko się dokładnie dokumentuje i sprawdza.

Jest wiele przypadków, gdzie zdarzają się rzeczy niemożliwe do wyjaśnienia. Przykładowo cuda. Ktoś, kto nie chodził z dnia na dzień wstaje. Ale dlaczego? Wierzył w to i prosił nieraz latami, nawet całe rodziny się za to wstawiały. Tacy ludzie wierzyli naprawdę i zostali wysłuchani. Bóg widzi czy się starasz o takie rzeczy. Czytając kwejki, że lepiej zaufać lekarzom niż Bogu załamuję się. Autorom wydaje się, że po jednej czy dwóch prośbach od razu coś dostaną. Czasami dzieciom ciężko wywalczyć u swoich rodziców wyjście do ZOO, bo się źle zachowują i chcą dostać wszystko na tacy, nie robiąc nic.

Inna rzecz to na przykład opętania. To nie jest choroba psychiczna. Tacy ludzie robią rzeczy nadprzyrodzone, nie do ogarnięcia aparaturami medycznymi. Znam wielu ludzi, którzy widzieli na żywo opętanych i jestem pewien, że im się to nie przyśniło. Jeżeli dzieją się takie rzeczy to musi istnieć jakiś byt ponad ten ludzki.

Gdyby ktoś sobie wymyślił, że stworzy wiarę dla zarobku, to by dawno upadła. Nie przetrwałaby tych 2000 lat w żadnym wypadku. Biblia układa się w pewną logiczną całość, która posiada swój sens, tylko trzeba starać się ją poznać. W internecie grasuje cała banda gimbusów, którzy chcąc pokazać jacy są inteligentni biorą wyrywki z Biblii i udają, że tworzą nowy sens tego. Gdyby tylko spróbowali przeczytać cały, złożony fragment to doszukaliby się czegoś konkretnego.

A teraz coś o księżach pedofilach i mercedesach:

Jak wszędzie zdarzają się ludzie, którzy nie powinni być na swoich stanowiskach. Tylko tutaj wszyscy są wyjątkowo zawzięci i to jest już wielki skandal, bo powinni dawać przykład itp. Tylko dajmy coś do zastanowienia:
1. Ilu jestem w stanie wymienić księży złapanych na molestowaniu?
2. Ilu jestem w stanie wymienić nauczycieli złapanych na molestowaniu?

Jestem pewien, ze każdy wymieni kilku lub kilkunasty księży, a nauczycieli 2-3. Media tak napędzają tę machinę, że księdza będzie się tępiło miesiącami, a o nauczycielu zapomną po 2 tygodniach, bo Kościół jest niewygodny dla wszystkich którzy mają wielkie biznesy sprzeczne z moralnością. A drogie samochody? Działa to jak wyżej. Niewłaściwi ludzie na niewłaściwym miejscu. Powinni kupować samochody takiej klasy, by dało się nimi jeździć i były w przyzwoitej cenie. Jest to błąd, ale przecież nie każdy ksiądz jeździ mercedesem i wrzucanie wszystkich do jednego wora jest wyjątkowo niesprawiedliwe i nieprzemyślane.

Avatar Koksik5

7 października 2013, 13:51

@Ziomexik: Co do samochodów księży, podam przykład z mojej parafii, mój ksiądz ma Dacie Duster musiał ją kupić, bo w każdą pierwszą sobotę miesiąca jeździ do chorych, a ze mieszkam na wsi to są pagórki górki doliny, ogólnie nie równo, wiele dróg jest nieutwardzonych i w zimę lub deszcz do nie których się nie dało dojechać. Wynika z tego że kupił auto dla dobra ludzi a nie swojego. Masz rację że owszem są księża pedofile, ja osobiście nie znam żadnego i myślę że niewiele osób takowego zna z własnego doświadczenia, tylko tych co zostali złapani z telewizji albo internetu czy gazet.

Avatar jacek1s

6 października 2013, 12:06

Jak na 99 letniego dziadka wygląda bardzo dobrze ;)

Avatar Adiospl

6 października 2013, 13:12

@jacek1s: Stoi na nogach podczas gdy niektórzy potrzebują laski w wieku 60lat

Avatar shark2199

6 października 2013, 12:33

Ma się dobrze, bo pewnie Bóg go kocha za to co robi. Asceci tak mieli.

Avatar Flyingseeker

6 października 2013, 12:14

Takich ludzi to ze świecą szukać.

Avatar seethat

6 października 2013, 12:14

Dobrze, że na świecie są jeszcze tacy ludzie.
Chciałbym go spotkać któregoś dnia.

Avatar szwedzik007

6 października 2013, 12:11

Nie wiedziałem, że w dzisiejszych czasach żyją jeszcze prawdziwi asceci.

Avatar
Konto usunięte

6 października 2013, 12:06

a ja powiem tyle: Wow

Sprawdź czy masz wymagane wtyczki, a następnie opisz dokładnie problem najlepiej ilustrując go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena