Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Error_404

6 października 2013, 16:37

OMG. AjFone, muszę go mieć bo to największe gówno świata!
A tak serio to po co ludziom IPhone, skoro np Samsung Galaxy sIII czy sIV jest o wiele lepszy, a w dodatku możesz wyciągnąć spokojnie tylną obudowę, wymienić baterię i nie zdziera tak kasy jak cała firma Apple :)

Avatar jakubnowak98

6 października 2013, 18:54

@Error_404: Niestety Galaxy też tanie nie są.

Avatar Error_404

6 października 2013, 20:53

@jakubnowak98: Aczkolwiek tu płacisz za wykonanie i coś na poziomie. A IPhone to co nowsza wersja to wyświetlacz większy i nic po za tym, a cena i tak rośnie i to sporo, a w dodatku kiedyś obliczono ile kosztuje złożenie IPhone i wyszło niecałe 700zł bodajże, więc kto tu kasę zdziera? ;P

Avatar jakubnowak98

6 października 2013, 22:34

@Error_404: Niespecjalnie znam się na telefonach, więc nie wiem, który lepszy. Za to powiem o słuchawkach od Apple, które kosztują 1000zł, pasują do IPhona 4, ale do IPhona 5, trzeba już kupić nowe :/
Od Appla używam tylko IPoda Shuffle, drogi nie jest i ma bardzo dobrą jakość, więc tu źle nie jest.

Avatar maitka

11 października 2013, 11:27

@Error_404: NOKIA LEPSZA!!

Avatar
Konto usunięte

23 października 2013, 20:36

@jakubnowak98: Ale rzeczy od Apple mają jedną, poważną wadę. Baterię można wymienić tylko w serwisie, za grubą sumkę :(

Avatar FlorencjaBall

27 stycznia 2017, 19:38

@Error_404: heh najlepiej kupić mante czy larka za 300 zł i wyjdzie ci to samo

Avatar pawlikok

17 grudnia 2018, 02:49

@FlorencjaBall: W ferie 2018 roku kupiłem sobie Krüger&Matz za 330 zł. Tani, a na poziomie nie gorszym niż IPhony czy Samsungi za 1500

Avatar JoexMama

20 marca 2025, 00:33

@Error_404: 12 lat pozniej nic się nie zmienilo xd

Avatar JoexMama

20 marca 2025, 00:32

Obudowa +20 do wytrzymałosci

Avatar lol30pl

6 października 2014, 19:14

Nokia 3310 przyda się jako kamizelka kuloodporna.
Ajfon - Wystarczy że upuścisz lekko na podłogę a roztrzaska się w drobny mak.

Avatar
Konto usunięte

23 października 2013, 20:35

Po co SrajFon, skoro Nokia jest niezniszczalna?

Avatar maitka

7 października 2013, 17:25

Po co?
Nokia lepsza ;-)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pilne

Hobby dla faceta

Jakby trochę nie fair

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka