Stara miłość nie rdzewieje
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pilne
Hobby dla faceta
Jakby trochę nie fair
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 października 2013, 16:37
OMG. AjFone, muszę go mieć bo to największe gówno świata!
A tak serio to po co ludziom IPhone, skoro np Samsung Galaxy sIII czy sIV jest o wiele lepszy, a w dodatku możesz wyciągnąć spokojnie tylną obudowę, wymienić baterię i nie zdziera tak kasy jak cała firma Apple :)
Odpisz
6 października 2013, 18:54
@Error_404: Niestety Galaxy też tanie nie są.
Odpisz
6 października 2013, 20:53
@jakubnowak98: Aczkolwiek tu płacisz za wykonanie i coś na poziomie. A IPhone to co nowsza wersja to wyświetlacz większy i nic po za tym, a cena i tak rośnie i to sporo, a w dodatku kiedyś obliczono ile kosztuje złożenie IPhone i wyszło niecałe 700zł bodajże, więc kto tu kasę zdziera? ;P
Odpisz
6 października 2013, 22:34
@Error_404: Niespecjalnie znam się na telefonach, więc nie wiem, który lepszy. Za to powiem o słuchawkach od Apple, które kosztują 1000zł, pasują do IPhona 4, ale do IPhona 5, trzeba już kupić nowe :/
Od Appla używam tylko IPoda Shuffle, drogi nie jest i ma bardzo dobrą jakość, więc tu źle nie jest.
Odpisz
11 października 2013, 11:27
@Error_404: NOKIA LEPSZA!!
Odpisz
23 października 2013, 20:36
@jakubnowak98: Ale rzeczy od Apple mają jedną, poważną wadę. Baterię można wymienić tylko w serwisie, za grubą sumkę :(
Odpisz
27 stycznia 2017, 19:38
@Error_404: heh najlepiej kupić mante czy larka za 300 zł i wyjdzie ci to samo
Odpisz
17 grudnia 2018, 02:49
@FlorencjaBall: W ferie 2018 roku kupiłem sobie Krüger&Matz za 330 zł. Tani, a na poziomie nie gorszym niż IPhony czy Samsungi za 1500
Odpisz
20 marca 2025, 00:33
@Error_404: 12 lat pozniej nic się nie zmienilo xd
Odpisz
20 marca 2025, 00:32
Obudowa +20 do wytrzymałosci
Odpisz
6 października 2014, 19:14
Nokia 3310 przyda się jako kamizelka kuloodporna.
Ajfon - Wystarczy że upuścisz lekko na podłogę a roztrzaska się w drobny mak.
Odpisz
23 października 2013, 20:35
Po co SrajFon, skoro Nokia jest niezniszczalna?
Odpisz
7 października 2013, 17:25
Po co?
Nokia lepsza ;-)
Odpisz