Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Traktor_is_back

21 października 2025, 22:08

1021/73

Avatar Gameroqu

3 kwietnia 2022, 22:49

Chyba nie jest źle

Komentarze użytkownika poparto:
36 razy
Strzałki w dół do Twoich komentarzy:
13

Avatar michaolekYT

8 marca 2020, 19:15

Avatar x_____

7 marca 2020, 19:39

Avatar Evilkurczak1

8 marca 2020, 12:28

@x_____: ku*wa chłopie nie strasz tym pęknięciem na komentarzach

Avatar Desuv

7 marca 2020, 11:25

mimo to i tak znają mnie jakieś 2 osoby

Avatar szyper2006

6 marca 2020, 23:35

Prawie

Avatar mr2005vc

6 marca 2020, 22:13

Dlaczego u Gokubartes'a nie widać strzałek w dół?

Avatar Polish_conqueror2000

6 marca 2020, 22:46

@mr2005vc: moja teoria: Boży mu na prof usunął bo licznik by sie zorwalił

Avatar Rollecoster0

6 marca 2020, 23:20

@mr2005vc: nie widać dlatego że chyba tylko właściciel konta może widzieć strzałki w dół do swoich komentarzy

Avatar
Dio__

6 marca 2020, 23:00

Lolz, zawsze myślałem że mam dosyć dużo strzałek w dół, ale patrząc na komentarze, to w porównaniu do resztywypadam... przeciętnie :l

Avatar mr2005vc

6 marca 2020, 22:14

Ale jestem n00bek

Avatar Artrack

6 marca 2020, 20:52

wydaje mi się że pomimo 19 poziomu nie jestem zbyt aktywny

Avatar venomman

6 marca 2020, 20:16

A i tak jestem jakimś nonamem, którego nikt nie kojarzy

Avatar Todokashi

6 marca 2020, 20:08

GokuBartes: Pathetic.

Avatar adsjds

3 marca 2020, 20:59

Nie chce mi się robić SS, ale ja mam jakieś 500 poparc i chyba 200 strzałek w dół

Avatar wicios

6 marca 2020, 18:10

@adsjds:
Dwieście jeden.

Avatar adsjds

6 marca 2020, 19:26

@wicios: ale byłem blisko

Avatar d0wek

6 marca 2020, 19:29

@adsjds: 202, albo i więcej.

Avatar BetonowyMur

6 marca 2020, 19:16

Avatar Rakiczan

6 marca 2020, 19:02

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

Trzeba brać osobną torbę

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

To musiało być męczące

Frustrujące

Ładne rzeczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka