Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

27 grudnia 2021, 10:21

Mam przesrane

Avatar Mnich1

6 października 2013, 11:26

Czy to jakiś stan choroby psychicznej że osobą cię prześladuję nawet w myślach ?

Avatar Predator_PL

23 lipca 2015, 16:22

@Mnich1: ty jesteś chory psychicznie on o niej myśli -_-

Avatar Mnich1

23 lipca 2015, 23:20

@Predator_PL: Pie**olisz? Kto by się spodziewał.

Avatar Ameron

13 czerwca 2017, 22:33

@Mnich1: Dobrym pytaniem byłoby : "kogo pie**oli? "

Avatar PAtrycjaX

2 lutego 2019, 17:21

@Ameron: siebie

Avatar Ameron

2 lutego 2019, 21:48

Avatar PAtrycjaX

2 lutego 2019, 22:24

@Ameron: ehh

Avatar Nicol2001

6 października 2013, 10:53

Ja też taq mam .. :-P ^^

Avatar Adi34

28 sierpnia 2018, 02:36

@Nicol2001: Masz przesrane lul

Avatar Liechtensteinball

10 września 2016, 19:50

Szczególnie kiedy myślisz o kuzynce.

Avatar PanPomidor

15 listopada 2015, 18:31

byyyyy
łooo

Avatar pinkoszmateusz

Edytowano - 11 maja 2015, 16:52

Było ! Widziałem ! A na 4 obrazku zauważcie trójkąt :O Illuminati :O (Było na pewno bo pamiętam że jakiś facet zauważył trójkąt i dodał scrreena

Avatar
Konto usunięte

11 października 2013, 20:14

o co biega?

Avatar melanie_musiq

24 września 2014, 17:14

po prostu facet mysli cały czas o swojej ukochanej.. ;-;

Avatar
Konto usunięte

24 września 2014, 17:21

@melanie_musiq: Aha ;-;

Avatar popek9001

6 października 2013, 13:42

taak jeszcze gorzej kiedy dotyczy to 2 osób...

Avatar siemek22

6 października 2013, 11:14

Ja tak mam,tyle że z kompem :P (żeby nie było głupich odpowiedzi,to oprócz kiedy siedze przed kompem )

Avatar
Konto usunięte

6 października 2013, 10:54

Biedny derp. :/

Avatar majki909

6 października 2013, 07:58

No jak siedzisz na kompie i myślisz o dziewczynie to na pewno

Avatar Terminus223

6 października 2013, 07:47

Zabijam to w sobie by nie cierpieć.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

To musiało być męczące

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Szybki jak błyskawica

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka