Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Pilne
Można, tylko trzeba wstawać rano
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Angielskie śmieszki
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 marca 2020, 07:31
U nas by było śmiesznie bo mamy taki 365 dni w roku
Odpisz
13 marca 2020, 10:08
@Murarzowa: Masz szczęście, że mamy przestępny, to przez jeden dzień możesz zaszaleć....
Odpisz
15 marca 2020, 10:15
@Mikrus19: Spokojnie wypada w koronaferie
Odpisz
13 marca 2020, 07:18
Po pierwsze, ale to boomerskie
Po drugie, no faktycznie okropne, że przez jeden dzień będziecie musieli uważać na lekcjach, a na przerwach rozmawiać z kolegami i bawić się. Dzień bez telefonu to zdrowy i dobry pomysł dla naszego społeczeństwa i wielu dorosłych ma samemu problem żeby oderwać się od mediów
Odpisz
13 marca 2020, 12:15
@Gekonnen: chciałeś napisać chyba zoomerskie. Poza tym mam na to w większości przypadków wyrąbane a poprostu chciałem ten obrazek wykorzystać jakoś i nic lepszego mi do głowy nie przyszło
Odpisz
13 marca 2020, 05:14
No i to jest powód by nad kimś się znęcać?
Dzień bez telefonu to nic, a znęcanie się nad kimś, to złe.
Odpisz
3 marca 2020, 20:01
"Dzień bez telefonu"? U mnie to mamy cały rok.
Odpisz
3 marca 2020, 20:02
@krzysiulka10: tak jak w większości szkół
Odpisz
3 marca 2020, 20:02
chyba cię poje**ło że w większości szkół xd
Odpisz
3 marca 2020, 20:03
@Kolofgen21: nie? A przynajmniej w Polsce
Odpisz
3 marca 2020, 20:05
może w jakichś zacofanych krajach we wszystkich szkołach zakaz używania telefonu jest, ale w tych bardziej rozwiniętych to raczej nie
Odpisz
3 marca 2020, 20:08
@Kolofgen21: Czyli w Polsce
Odpisz
3 marca 2020, 20:12
@Kolofgen21: u mnie jest zakaz, ale z powodu tego że dzieci gubiły, a dyrekcja nie umiała rozwiązać tego bo niby ktoś ukradł, ktoś zrobił zdjęcie, w dodatku nie uważali na przerwach, uważają że gdyby nie bylo zakazu to wszyscy by grali...
Odpisz
3 marca 2020, 20:25
@Kolofgen21: Nawet zagranicą jest zakaz (Anglia) chociaż to zależy od szkoły. W mojej starej podstawówce był zakaz, bo ludzie robili zdjęcia innym ludzią i problem był z tym, ze w kabinach w toalecie nie było żadnego zabezpieczenia co zatrzymałoby ludzi od otwierania zajętych kabin. Tutaj się tłumacza tym, że telefony przeszkadzałyby podczas lekcji plus byłby problem podczas egzaminów, bo według zasad telefon w sali = wyrzucenie ciebie. Plus zdarzyła się kradzież w autobusie pełnym uczniów.
Odpisz
12 marca 2020, 21:46
@Skleroza: U nas jest zakaz bo 3 gimnazjum zadzwoniła na policję że jest bomba atomowa w szkole. Ogarniacie że policja przyjechała po tym telefonie?
Odpisz
12 marca 2020, 23:06
@Last_Chance: Do jakiej szkoły chodzisz?
Odpisz
12 marca 2020, 23:10
@kacp80: "Specjalnej "
Odpisz
12 marca 2020, 23:10
@Last_Chance: A można wiedzieć gdzie?
Odpisz
12 marca 2020, 23:11
@kacp80: Chodziłem* teraz tak zauważyłem, i chodziłem do szkoły nr 17 w Sosnowcu
Odpisz
12 marca 2020, 23:12
@Last_Chance: Ok
Odpisz
Edytowano - 12 marca 2020, 23:01
Kiedyś to się dzieci bawiły, nie to co teraz na komputerach siedzą /s
Odpisz
12 marca 2020, 22:33
U mnie cały rok
Odpisz
3 marca 2020, 20:57
U mnie kiedyś była wielka radość jak był dzień internetu i pozwolili używać telefonów do jakichś konkursów
Odpisz
3 marca 2020, 20:10
Uuuu śmierci bommerem i zoomerem w jednym
Odpisz
3 marca 2020, 20:15
@LOKO30: Ale czemu życzysz śmierci Boomerom i Zoomerom?
Odpisz
3 marca 2020, 20:26
@krzysiulka10: kurde autokorekta , miało być śmierdzi
Odpisz
3 marca 2020, 20:05
Dla mnie nie byłoby to jakimś wielkim problem *Bruh*
Odpisz
3 marca 2020, 20:06
@Toksykolog: dajcie mi coś do roboty to też dam radę
Odpisz
3 marca 2020, 20:08
@SongMan: W mojej szkole są tylko pięcio minutowe przerwy oprócz obiadowej, która trwa 20 minut... Nie ma kiedy się nudzić xD
Odpisz