Co się dzieje z nabojem...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Trzeba brać osobną torbę
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 stycznia 2015, 10:46
kwiatuszki :3
Odpisz
4 października 2013, 17:15
Dokończę - Amunicja typu Dum-Dum to półpłaszczowa stosowana głównie w siłach specjalnych amunicja, która ma na celu jak największe obrażenia jednym strzałem i brak możliwości przebicia celu, by nie ucierpiały osoby postronne... Podobnie dzieje się z nią w ciele człowieka, ale w przeciwieństwie do wody jest nieregularne i nie wygląda tak samo. Czyta się Świat Wiedzy :D
Odpisz
4 października 2013, 20:52
Amunicja typu Dum-dum nie jest wykorzystywana w celach wojskowych, aczkolwiek w USA jest wykorzystywana (niekiedy) w policji i na rynku cywilnym.
Odpisz
4 października 2013, 22:59
@Maikeru_san: Ale jeśli jednostki specjalne, takie jak SWAT zaopatrują się w ostrą amunicję to wybierają ten typ :) Ogólnie ta amunicja jest stosowana przez specjalistów i tych najlepszych :D
Odpisz
10 października 2013, 23:28
A który numer ŚW bo coś nie kojarzę. Ostatnio zamówiłem wszystkie numery archiwalne których nie miałem i czytam sobie powoli. :)
Odpisz
11 października 2013, 15:24
@scart97: To jest numer bodajże z września, albo jeszcze z sierpnia. A ŚW czytam sobie od marca i mam wszystkie numery od tamtego czasu, EXTRA też :)
Odpisz
11 października 2013, 17:50
Dzięki wielkie, to czasopismo wali inne na głowę. Ja kiedyś czytałem 21. Wiek, ale się przerzuciłem bo to jest ciekawsze.
Odpisz
11 października 2013, 20:43
@scart97: 21. wiek chyba współpracuje z czasopismem ,,Świat na dłoni'', a to z kolei jest całkowicie zerżnięte z świetnego ŚW :) Kupiłem jedno wydanie świata na dłoni i od razu cały, że tak powiem interfejs czasopisma był ściągnięty od ŚW :P
Odpisz
12 października 2013, 12:24
O kurde, dzięki za info. Muszę sprawdzić. :D
Odpisz
4 października 2013, 21:42
I trafisz w łódź podwodną :D
Odpisz
4 października 2013, 17:33
Wtedy zamienia się w kwiatka :D
Odpisz
4 października 2013, 19:54
@gabi1700: powiedział kwiatek :D
Odpisz
4 października 2013, 19:36
Jakie to piękne :)
Odpisz
4 października 2013, 17:11
Nieee tylko z amunicją typu Dum-Dum, która z resztą jest pokazana na obrazku :)
Odpisz
4 października 2013, 17:05
Popcorn!
Odpisz