Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Wilhelm_II_Hohenzollern

Edytowano - 4 marca 2020, 23:15

Poziom polskich szkolnych lekcji informatyki jest jak:

Avatar Slenderowiec2012

4 marca 2020, 23:17

@Wilhelm_II_Hohenzollern: Poczekaj tylko na ciąg Fibonacciego!

Avatar JaJestemZWami

Edytowano - 4 marca 2020, 23:21

@Wilhelm_II_Hohenzollern: U nas uczyli powerpointa całe gimnazjum XD

Większość lekcji była oczywiście wolna.
A jak był sprawdzian to na szybko wytłumaczył co jak robić i mieliśmy robić projekty na ocene.

Moja klasa była tak ogarnięta, że i tak potem nie umieli tego zrobić.

Doszło do tego, że umiem c++/C#/JS/CSS/HTML w stopniu zaawansowanym ale nie mam szkoły ukończonej, bo w Suwałkach jest tak wysoki poziom, że już lepiej się samemu uczyć jak chodzi o informatykę. Ewentualnie za kurs zapłacić. Przez to nie mogę w tym znaleźć pracy.

Jak się wyprowadzę to zrobię szkołę.

Avatar Somsiad787

5 marca 2020, 07:40

@JaJestemZWami: widać żeś z Suwałk po profilowym

Avatar Polalak

Edytowano - 5 marca 2020, 09:12

@JaJestemZWami: no chłopie zgadzam się. z 6 przedmiotów zawodowych w technikum tylko na dwóch mamy lekcje prawdziwe. *Zielna informatyk*

Avatar Somsiad787

5 marca 2020, 12:37

@Polalak: z zielnej jesteś ?

Avatar JaJestemZWami

5 marca 2020, 12:37

@Somsiad787: Serio wszyscy z tego samego miasta jesteśmy?

Może jeszcze rodzina? XD

Avatar Polalak

5 marca 2020, 12:40

@Somsiad787: tak a ty?

Avatar Somsiad787

5 marca 2020, 12:40

@Polalak: też xD

Avatar Polalak

5 marca 2020, 12:40

@Somsiad787: o stary, gdzie masz lekcję teraz

Avatar Somsiad787

5 marca 2020, 12:42

@Polalak: nie no nie powiem bez przesady

Avatar Polalak

5 marca 2020, 12:42

@Somsiad787: czemu nie, fajna sprawa poznać kogoś nowego

Avatar Somsiad787

5 marca 2020, 12:44

@Polalak: spoko ale mi nie pasi

Avatar Polalak

5 marca 2020, 12:44

Avatar Polalak

Edytowano - 5 marca 2020, 12:47

@Somsiad787: Dzwonek się zepsuľ

Avatar baarts

13 marca 2020, 15:25

@Polalak: wholesome comments

Avatar Milordzina

13 kwietnia 2022, 17:43

@JaJestemZWami:
Hej hej
A tak z ciekawości, w jakiej szkole się uczyłeś
* kolejny Suwalczanin na horyzoncie *

Avatar
niemamnietu

4 marca 2020, 23:24

Klasa w mojej zawodówce, która uczyła się na informatyce obsługi painta:

Avatar Void2006

4 marca 2020, 23:14

Lub w Batchu @echo off

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

Pozdrawiam świetliki

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Powodzenia

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka