Taki to już można sprzedać!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Pozdrawiam świetliki
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Powodzenia
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 4 marca 2020, 23:15
Poziom polskich szkolnych lekcji informatyki jest jak:
Odpisz
4 marca 2020, 23:17
@Wilhelm_II_Hohenzollern: Poczekaj tylko na ciąg Fibonacciego!
Odpisz
Edytowano - 4 marca 2020, 23:21
@Wilhelm_II_Hohenzollern: U nas uczyli powerpointa całe gimnazjum XD
Większość lekcji była oczywiście wolna.
A jak był sprawdzian to na szybko wytłumaczył co jak robić i mieliśmy robić projekty na ocene.
Moja klasa była tak ogarnięta, że i tak potem nie umieli tego zrobić.
Doszło do tego, że umiem c++/C#/JS/CSS/HTML w stopniu zaawansowanym ale nie mam szkoły ukończonej, bo w Suwałkach jest tak wysoki poziom, że już lepiej się samemu uczyć jak chodzi o informatykę. Ewentualnie za kurs zapłacić. Przez to nie mogę w tym znaleźć pracy.
Jak się wyprowadzę to zrobię szkołę.
Odpisz
5 marca 2020, 07:40
@JaJestemZWami: widać żeś z Suwałk po profilowym
Odpisz
Edytowano - 5 marca 2020, 09:12
@JaJestemZWami: no chłopie zgadzam się. z 6 przedmiotów zawodowych w technikum tylko na dwóch mamy lekcje prawdziwe. *Zielna informatyk*
Odpisz
5 marca 2020, 12:37
@Polalak: z zielnej jesteś ?
Odpisz
5 marca 2020, 12:37
@Somsiad787: Serio wszyscy z tego samego miasta jesteśmy?
Może jeszcze rodzina? XD
Odpisz
5 marca 2020, 12:40
@Somsiad787: tak a ty?
Odpisz
5 marca 2020, 12:40
@Polalak: też xD
Odpisz
5 marca 2020, 12:40
@Somsiad787: o stary, gdzie masz lekcję teraz
Odpisz
5 marca 2020, 12:42
@Polalak: nie no nie powiem bez przesady
Odpisz
5 marca 2020, 12:42
@Somsiad787: czemu nie, fajna sprawa poznać kogoś nowego
Odpisz
5 marca 2020, 12:44
@Polalak: spoko ale mi nie pasi
Odpisz
5 marca 2020, 12:44
@Somsiad787: ok
Odpisz
Edytowano - 5 marca 2020, 12:47
@Somsiad787: Dzwonek się zepsuľ
Odpisz
13 marca 2020, 15:25
@Polalak: wholesome comments
Odpisz
13 kwietnia 2022, 17:43
@JaJestemZWami:
Hej hej
A tak z ciekawości, w jakiej szkole się uczyłeś
* kolejny Suwalczanin na horyzoncie *
Odpisz
4 marca 2020, 23:24
Klasa w mojej zawodówce, która uczyła się na informatyce obsługi painta:
Odpisz
4 marca 2020, 23:14
Lub w Batchu @echo off
Odpisz