Ciesz się, że nie słucham na głośniku
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Brawo za czujność!
Nieuczciwa ocena
Przerwa na herbatkę
Cóż za brak szacunku
Co to takiego?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 marca 2020, 18:49
No tak, wszystkim na złość.
Ogarnicie się trochę, bo czasem serio słuchacie tak, że słychać na drugim końcu autobusu. Ze słuchawek!
Odpisz
4 kwietnia 2020, 18:51
@Baturaj: ja się tak zawsze cykam, bo z moich słuchawek trochę słychać.
Odpisz
4 kwietnia 2020, 20:36
:)
Odpisz
5 marca 2020, 07:03
Nie no ale serio wytłumaczy mi ktoś jak można słuchać tak muzyki ze słuchawek że stojąc 3 m dalej wszystko słychać ale i tak jest głośno, uszy was nie bolą ?
Odpisz
5 marca 2020, 07:22
@Denom: to raczej kwestia przyzwyczajenia i ch*jowych słuchawek
Odpisz
5 marca 2020, 07:55
@Denom: Wystarczy mieć słuchawki które nie tłumią dźwięku
Odpisz
5 marca 2020, 00:07
z czego to?
Odpisz
5 marca 2020, 00:14
Stawiam, że Simpsonowie
Odpisz
5 marca 2020, 00:19
@rozwalgo: oni nie mają takich rąk
Odpisz
5 marca 2020, 06:07
To był chyba odcinek z myszką Micky, dlatego są takie ręce
Odpisz
5 marca 2020, 00:13
kiedy jakiś moher mówi ci że za głośno słuchasz muzyki na słuchawkach, gdzie po pierwsze on ze swoim słabym słuchem słyszy co słuchasz, a po drugie, ty jeszcze słyszysz go, wiedz że coś się dzieje.
Odpisz
5 marca 2020, 00:02
A może po prostu danym osobą przeszkadza to,że mimo iż masz słuchawki to słychać tą muzykę ?
Odpisz