Ciesz się, że nie słucham na głośniku
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Nie znoszę kleszczy
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 marca 2020, 18:49
No tak, wszystkim na złość.
Ogarnicie się trochę, bo czasem serio słuchacie tak, że słychać na drugim końcu autobusu. Ze słuchawek!
Odpisz
4 kwietnia 2020, 18:51
@Baturaj: ja się tak zawsze cykam, bo z moich słuchawek trochę słychać.
Odpisz
4 kwietnia 2020, 20:36
:)
Odpisz
5 marca 2020, 07:03
Nie no ale serio wytłumaczy mi ktoś jak można słuchać tak muzyki ze słuchawek że stojąc 3 m dalej wszystko słychać ale i tak jest głośno, uszy was nie bolą ?
Odpisz
5 marca 2020, 07:22
@Denom: to raczej kwestia przyzwyczajenia i ch*jowych słuchawek
Odpisz
5 marca 2020, 07:55
@Denom: Wystarczy mieć słuchawki które nie tłumią dźwięku
Odpisz
5 marca 2020, 00:07
z czego to?
Odpisz
5 marca 2020, 00:14
Stawiam, że Simpsonowie
Odpisz
5 marca 2020, 00:19
@rozwalgo: oni nie mają takich rąk
Odpisz
5 marca 2020, 06:07
To był chyba odcinek z myszką Micky, dlatego są takie ręce
Odpisz
5 marca 2020, 00:13
kiedy jakiś moher mówi ci że za głośno słuchasz muzyki na słuchawkach, gdzie po pierwsze on ze swoim słabym słuchem słyszy co słuchasz, a po drugie, ty jeszcze słyszysz go, wiedz że coś się dzieje.
Odpisz
5 marca 2020, 00:02
A może po prostu danym osobą przeszkadza to,że mimo iż masz słuchawki to słychać tą muzykę ?
Odpisz