Pasuje do większości gier sieciowych
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Najbardziej realistyczny spośród modów
Były nóżki, nie ma nóżek
Nie idź!
Można, tylko trzeba wstawać rano
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 marca 2020, 15:31
fortnite > r6
\____/
Odpisz
7 marca 2020, 11:21
Zapraszajcie do Uplay: PolandFuze
Mam R6S na PC
Odpisz
5 marca 2020, 12:12
Ja tam mainuje clash
Odpisz
5 marca 2020, 16:22
@ChickenOnRaft: Ja vigil
Odpisz
5 marca 2020, 16:22
@ChickenOnRaft: Jaki poziom ?
Odpisz
5 marca 2020, 16:27
@BigAnimeTiddies: 80
Odpisz
6 marca 2020, 00:22
@ChickenOnRaft: Na czym grasz PC czy konsola ?
Odpisz
6 marca 2020, 08:23
@BigAnimeTiddies: pc
Odpisz
6 marca 2020, 22:09
@ChickenOnRaft: ja tam ele i fuze mainuje
Odpisz
6 marca 2020, 22:39
@ChickenOnRaft: jednego maina wybrać nie umiem, ale lubię grać kapkanem, fuzem, dokkaebi, capitao i frost
Odpisz
6 marca 2020, 23:56
@ChickenOnRaft: Nosz ku*wa jak można grać Clash. Trzeba nie mieć honoru i godności. Nic nie można jej zrobić 1 v 1. Nie dość, że ma tarcze i to ta tarcza jeszcze naku*wia i spowalnia
Odpisz
6 marca 2020, 23:58
i mieć tyle szczęścia że ona wgl działa
Odpisz
7 marca 2020, 00:12
Ostatnio ją wyłączyli. Nie wiem dlaczego to zrobili, ale od razu zacząłem więcej grać
Odpisz
7 marca 2020, 00:12
ostatnio ją ciągle wyłączają
Odpisz
7 marca 2020, 00:36
@ChickenOnRaft: ja mainuje Bucka i Frostke
Odpisz
7 marca 2020, 09:47
@ChickenOnRaft: Ale tera jest meta na SG ale też lubie m4 bez gumy ale czasami zmieniam
Odpisz
6 marca 2020, 23:18
Na odreagowanie gra się singleplayer
Odpisz
6 marca 2020, 22:41
Odpisz
6 marca 2020, 22:21
Każda strategia w moim wykonaniu.
Odpisz
6 marca 2020, 21:35
To ja grający w fortnite'a. Stół zawsze obrywa, no chyba że jakimś łudem szczęścia wygram
Odpisz
6 marca 2020, 20:59
I ta tapetka elegancka
Odpisz
5 marca 2020, 23:34
Ja na tachanke dopiero nazbierałem co możecie o nowych postaciach
Odpisz
5 marca 2020, 14:03
A sobie pogram
Spawnpeekujący Doc albo Kaid:
YEEE BOII
Odpisz
5 marca 2020, 07:20
Jeżeli jesteś wkurzony przez gry to powinieneś grać e coś innego
Odpisz
5 marca 2020, 09:06
taki argument jest gówno warty. Np: Soulowcy
Odpisz
5 marca 2020, 07:27
Planuje kupić Gridlock
Odpisz
5 marca 2020, 07:24
I ta tapeta z xpeka
Odpisz
5 marca 2020, 01:33
trudno grać clash skoro nawet nie jest dostępna
Odpisz
5 marca 2020, 06:11
@bandit_the_drug_lord: Noooo
Odpisz
5 marca 2020, 01:42
Też masz ustawione tło z windowsa xp jako tło na którejś nowszej wersji?
Odpisz