Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kapkins

7 marca 2020, 15:31

fortnite > r6

\____/

Avatar patryko1234

7 marca 2020, 11:21

Zapraszajcie do Uplay: PolandFuze
Mam R6S na PC

Avatar ChickenOnRaft

5 marca 2020, 12:12

Ja tam mainuje clash

Avatar BigAnimeTiddies

5 marca 2020, 16:22

@ChickenOnRaft: Ja vigil

Avatar BigAnimeTiddies

5 marca 2020, 16:22

@ChickenOnRaft: Jaki poziom ?

Avatar ChickenOnRaft

5 marca 2020, 16:27

Avatar BigAnimeTiddies

6 marca 2020, 00:22

@ChickenOnRaft: Na czym grasz PC czy konsola ?

Avatar ChickenOnRaft

6 marca 2020, 08:23

Avatar patryko1234

6 marca 2020, 22:09

@ChickenOnRaft: ja tam ele i fuze mainuje

Avatar Leishh

6 marca 2020, 22:39

@ChickenOnRaft: jednego maina wybrać nie umiem, ale lubię grać kapkanem, fuzem, dokkaebi, capitao i frost

Avatar
Konto usunięte

6 marca 2020, 23:56

@ChickenOnRaft: Nosz ku*wa jak można grać Clash. Trzeba nie mieć honoru i godności. Nic nie można jej zrobić 1 v 1. Nie dość, że ma tarcze i to ta tarcza jeszcze naku*wia i spowalnia

Avatar
Kpt_Memowicz

6 marca 2020, 23:58

i mieć tyle szczęścia że ona wgl działa

Avatar
Konto usunięte

7 marca 2020, 00:12

Ostatnio ją wyłączyli. Nie wiem dlaczego to zrobili, ale od razu zacząłem więcej grać

Avatar
Kpt_Memowicz

7 marca 2020, 00:12

ostatnio ją ciągle wyłączają

Avatar islamu

7 marca 2020, 00:36

@ChickenOnRaft: ja mainuje Bucka i Frostke

Avatar baarts

7 marca 2020, 09:47

@ChickenOnRaft: Ale tera jest meta na SG ale też lubie m4 bez gumy ale czasami zmieniam

Avatar
Konto usunięte

6 marca 2020, 23:18

Na odreagowanie gra się singleplayer

Avatar Leishh

6 marca 2020, 22:41

Avatar polandszczalka

6 marca 2020, 22:21

Każda strategia w moim wykonaniu.

Avatar kamilowski2004

6 marca 2020, 21:35

To ja grający w fortnite'a. Stół zawsze obrywa, no chyba że jakimś łudem szczęścia wygram

Avatar arenak1111

6 marca 2020, 20:59

I ta tapetka elegancka

Avatar Luszak

5 marca 2020, 23:34

Ja na tachanke dopiero nazbierałem co możecie o nowych postaciach

Avatar doreq

5 marca 2020, 14:03

A sobie pogram
Spawnpeekujący Doc albo Kaid:
YEEE BOII

Avatar
Konto usunięte

5 marca 2020, 07:20

Jeżeli jesteś wkurzony przez gry to powinieneś grać e coś innego

Avatar Polalak

5 marca 2020, 09:06

taki argument jest gówno warty. Np: Soulowcy

Avatar alexiejs

5 marca 2020, 07:27

Planuje kupić Gridlock

Avatar Boberek00

5 marca 2020, 07:24

I ta tapeta z xpeka

Avatar bandit_the_drug_lord

5 marca 2020, 01:33

trudno grać clash skoro nawet nie jest dostępna

Avatar Gulaszek

5 marca 2020, 06:11

Avatar allduckslikewater

5 marca 2020, 01:42

Też masz ustawione tło z windowsa xp jako tło na którejś nowszej wersji?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niezniszczalne

Najbardziej realistyczny spośród modów

Były nóżki, nie ma nóżek

Nie idź!

Można, tylko trzeba wstawać rano

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka