Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Typowy NPC
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Należy się za piękne oczy
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 października 2013, 14:30
CO2 jeśli dla ciebie to wygląda dziwnie to czego was uczą w tych szkołach
Odpisz
4 października 2013, 16:28
@bylejakbylegdzie: to nie jest co2 tylko szesciofluorek siarki czy jakos tak to najciezszy gaz na ziemi bo z co2 tak nie zrobisz
Odpisz
4 października 2013, 16:32
@gamer: dzięki za poprawienie :)
Odpisz
4 października 2013, 20:54
@bylejakbylegdzie: grasz w lola ?
Odpisz
4 października 2013, 22:38
@gamer: nie
Odpisz
8 października 2013, 15:49
@bylejakbylegdzie: no i prawidłowo
Odpisz
8 października 2013, 16:39
@gamer: To jest Heksafluorek siarki
Odpisz
8 października 2013, 17:44
@bylejakbylegdzie: a czaemu ta folia alumiiowa się unosi?
Odpisz
8 października 2013, 20:04
FIZYKA
Odpisz
8 października 2013, 20:19
@jacek1s: ej ja cie pamietam to ta kanapka co mi matke zgwalcila
to znowu ty
Odpisz
8 października 2013, 20:48
@gamer: No i ? :d
Odpisz
9 października 2013, 14:49
@jacek1s: ja ci tego nie zapomne jakas kanapka nie bedzie mi matki***ic
Odpisz
8 października 2013, 16:22
dwutlenek węgla (CO2). Dla tych co nie wiedzą. Jest on ,,cięższy'' on pozostałych składników powietrza i dlatego zachodzi taki efekt.
Odpisz
Edytowano - 8 października 2013, 16:38
@kacpi_gamer: Prościej Heksafluorek siarki jest cięższy od powietrza.
Odpisz
8 października 2013, 16:38
@kacpi_gamer: masz racje ale tutaj raczej sa tlenki siarki, CO2 ma dość małą gęstość więc raczej by "cięzszego"znaczenie aluminium nie uniósł :) Ale masz racje tam jest cięższy gaz :)
Odpisz
8 października 2013, 19:24
@kacpi_gamer: nie wiem z ką to wiesz ale ***a mać ... CO2 jest lżejsze od powietrza A jeśli nie to czemu podczas pożaru każą ci się trzymaćjak najbliżej podłogi ??? bo według ciebie po to żebyś zdechł
Odpisz
8 października 2013, 20:03
@Walkiria24: HAHAHAH, CO2 jest CIĘŻSZE od powietrza, to CO jest lżejsze. A każą ci się trzymać podłogi aby się nie podusić właśnie czadem albo dymem.
Odpisz
9 października 2013, 06:54
@Walkiria24: CO2 jest nieszkodliwe a CO tak chemia klasa 1 gimbazjum
Odpisz
8 października 2013, 17:36
Coraz większa popularność na jeja.pl z eksperymentami fizyki i chemii:)
Odpisz
8 października 2013, 16:46
SciFun to robił :3
Odpisz
8 października 2013, 15:19
No i mnie zminusowali, bo nie wiedzą co to Czarna Materia ._. Wy wierzycie w religię, a ja w to...
Odpisz
8 października 2013, 15:48
to nie jest czarna materia tylko gaz cięższy od powietrza .-.
Odpisz
8 października 2013, 20:14
@meteorr77: Ja pier***adole... Powiedziałem, że MÓGŁBY ten gaz konkurować z czarną materią. To, że ***a wy nie wiecie co to mnie nie obchodzi, ale nie musicie z tego powodu mnie minusować...
Odpisz
8 października 2013, 20:50
Musimy ! :P chociaż ja jeszcze nikomu nie dałem minusa ._.
Odpisz
8 października 2013, 21:02
@jacek1s: Ja tylko jak widziałem, że ktoś ma np. 20 minusów, 100 itd. Tak samo prawie nigdy nie dałem oceny dla materiału 2,3,4 zwykle jest tak, jak nie 5 to 1 :P
Odpisz
8 października 2013, 21:05
Ja też daje tylko 5 i 1 :D a komentarzom daje tylko plusa albo hejt XD
Odpisz
4 października 2013, 17:32
Normalnie Ten gaz mógłby konkurować z Czarną Materią i z Czarną Energią :)
Odpisz
8 października 2013, 15:32
On jest tylko cięższy od powietrza...po prostu.
Odpisz
8 października 2013, 20:15
@SockPuppet: Czyli musi mieć większą, masę bądź gęstość. Tak samo jak Czarna Materia czyli WIMP ma większą 3 krotnie gęstość od normalnej materii. Jak ja czegoś nie rozumiem, to nie minusuję tego, kto coś napisał...
Odpisz
9 października 2013, 11:29
Tiaaaa...Gazy cięższe od powietrza nie są niczym niezwykłym - w przeciwieństwie do ciemnej materii i ciemnej energii - o tych nauka nie wie prawie nic, pozostają jedną z wielkich tajemnic Wszechświata. Natomiast nie polecam stosowania ciemnej materii/energii do tego typu zabaw - po pierwsze dlatego, że nie można ich zaobserwować, nie mówiąc już o używaniu. Poza tym, nie jest całkowicie pewne, czy w ogóle istnieją. Tak więc gaz to przy tym pikuś.
Odpisz
9 października 2013, 15:11
@SockPuppet: Powstał projekt, który już można powiedzieć że potwierdził WIMPY, ale naukowcy czekają na większe dowody. Ja tam wolę wierzyć w to, że galaktyki się nie rozlatują dzięki ciemnej materii niż tłumacząc to siłą boską, nie wiem jak ty :P
Odpisz
9 października 2013, 15:28
Ja wolę tłumaczyć istnienie ciemnej materii i wszystkiego innego siłą Boską...Poza tym, nie łudź się, że nauka kiedykolwiek ogarnie całość bytu i rzeczywistości.
Odpisz
22 listopada 2013, 10:58
@SockPuppet: A religia i wiara w jakiegoś bożka ogarnie? Żal mi Ciebie...
Odpisz
26 listopada 2013, 11:26
@machupm: Długo zajęło Ci ułożenie tej odpowiedzi. Ale w porządku, nie mogę nikomu zabronić współczucia mojej osobie, nawet jeżeli nic z tego nie wynika.
Odpisz