Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Tymi się chodzi
Nie idź!
Ładne rzeczy
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 marca 2020, 14:09
Po co ludzie w ogóle kupują butelki z wodą do domu kiedy w całej Polsce kranówka spełnia wszelkie regulacje czystości, jest dostępna wszędzie i jest tania? Można sporo na tym zaoszczędzić, a przy okazji robimy coś dobrego dla środowiska, bo nie ma później tylu śmieci.
Odpisz
13 marca 2020, 14:26
@Nanook: Może dlatego, że zawiera minerały i często jest ich dużo więcej niż w wodzie kranowej?
Odpisz
Edytowano - 13 marca 2020, 14:36
@Mikrus19: Żywiec Zdrój niegazowany - 230 mg/litr
Kropla Beskidu - 320 mg/litr
Staropolanka - 300 mg/litr
Kranówka w Warszawie - ok 250 mg/litr
Kranówka w Krakowie - ok 300 mg/litr
Kranówka w Toruniu - ok 500 mg/litr
Kranówka w Gdańsku - ok 400 mg/litr
Mało kto naprawdę kupuje wodę mineralną, czyli z zawartością powyżej 1000 mg/litr. Większość ludzi kupuje wody niegazowane, które są nasycone minerałami praktycznie w takim samym stopniu, a nawet mniejszym, co kranówka.
Odpisz
13 marca 2020, 14:44
@Nanook: Porównaj to np. z Muszynianką albo Piwniczanką....
Odpisz
Edytowano - 13 marca 2020, 14:48
@Mikrus19: No Muszynianka i Piwniczanka mają ponad 1600 mg/litr. Ale co to ma do rzeczy? Może od razu porównajmy kranówę z Borjomi, która ma 6 tysięcy mg/litr?
Większość osób w Polsce kupuje Żywce Zdrój, Cisowianki, Krople Beskidu, Staropolanki itd. (naprawdę mało osób kupuje Piwniczanki) i mogłaby się spokojnie przerzucić na kranówę. A jeszcze by na tym zyskała. A na pewno by zyskał na tym ich portfel oraz środowisko.
Odpisz
13 marca 2020, 15:02
@Nanook: Ja np. Nigdy nie kupuję wody, tylko gotuję kranówkę
Odpisz
13 marca 2020, 15:45
@Nanook: Ja kupuję, bo we Wrocławiu jakość wody pod względem kamienia leży. Nawet filtry tu nie pomagają.
Odpisz
30 maja 2020, 12:26
@Nanook: Może dlatego że nie każdy mieszka w mieście, a na wsi nie każdy ma dostęp do wody dobrej jakości?
Dlatego tutaj jedynym wyjściem są filtry wody, co polecam
Odpisz
7 kwietnia 2020, 22:42
U mnie jest chyba z dziewięć butelek wody i sześć butli sprite
Odpisz
13 marca 2020, 22:49
Ja w pokoju mam z 5 butelek Mountain Dew
Odpisz
13 marca 2020, 18:35
inni kolekcjonuja puszki po energetykach, ja kolekcjonuje butelki w mojej szufladzie
Odpisz
13 marca 2020, 15:06
Też tak mam
Odpisz
13 marca 2020, 14:09
To szklanki w moim pokoju
Odpisz
Edytowano - 13 marca 2020, 14:06
Dajcie pogadajmy proszę
Odpisz