Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tymi się chodzi
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Ładne rzeczy
Jesteś wybrańcem panie profesorze
No to posłuchane
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 kwietnia 2016, 11:14
Ten biały przypomina nowego Kopaka z lego bionicle, a maska tego czerwonego , thau pojawiła się w LEGO BIONICLE STARS w 2010. WOW kto ma wszystkie te z obrazka?
Odpisz
25 września 2018, 12:17
@zabrakDG: kiedy ktoś nie zna początków g1.
Triggered tak bardzo
Odpisz
6 lipca 2018, 11:18
Jak byłem dzieckiem, widziałem takie coś w reklamach.
Odpisz
25 lipca 2017, 23:25
Pamiętam - stare dobre czasy
Odpisz
26 marca 2016, 17:00
Tia
Odpisz
21 kwietnia 2015, 20:55
Tssaaa stare dobre czasy
Odpisz
21 lutego 2014, 11:54
JASNE!!! JAK MIAŁEM 5 LAT DOSTAŁEM PIERWSZEGO
Odpisz
26 sierpnia 2014, 17:37
@wiktor34: ja już jak 2 ;)
Odpisz
20 lutego 2015, 17:26
@asdf0: ja dostałem pierwszego to był glatorian, ale. po 2 latach znalazłem w tesco oryginalnego krikę z mistika. tak oczywiście że go kupiłem. za tyle samo co kiedyś kosztował , więc nagroda górnika roku należy się mnie
Odpisz
20 lutego 2015, 18:04
@wiktor34: Ale myśle, że będziesz zwiększać kolekcje? (bo w tym roku wyszły nowe)
Odpisz
21 lutego 2015, 10:05
@asdf0: wiem mam już protector of ice
Odpisz
21 lutego 2015, 11:37
@wiktor34: Ja już skończyłem z kolekcją, ale mój młodszy brat zaczyna :D
Odpisz
21 lutego 2015, 15:35
@asdf0: tamte były lepsze a te to no podróba tych z 2001 bo mają podobne mechanizmy ale protectorzy to jest coś mają do walki broń długo dystansową . no niestety :(
Odpisz
Edytowano - 21 lutego 2015, 11:06
to było coś
Odpisz
9 lutego 2015, 17:23
tak
Odpisz
5 października 2013, 19:11
(chlip) ... ach te (chlip) ... stare dobre (chlip) ... czasy :)
Odpisz
17 stycznia 2014, 17:16
@Krychomir: Niestety nie ma już ich z nami chlip.
Odpisz
30 listopada 2014, 15:56
nie smuć się wracają w 2015 roku!
Odpisz
30 listopada 2014, 16:10
@rok20050: Mam taką nadzieję.
Odpisz
30 listopada 2014, 19:03
ja też
Odpisz
30 listopada 2014, 15:54
to jest ZA**BISTE!
Odpisz
7 listopada 2014, 20:19
bajonicle to legędy
Odpisz
30 września 2014, 08:46
Wrócą!Wrócą!
Odpisz
Edytowano - 26 sierpnia 2014, 10:23
Wrócą w 2015
Odpisz
25 sierpnia 2014, 10:01
Piękne to byly czasy. ;)
Odpisz
18 sierpnia 2014, 22:47
W moim pokoju wciąż stoi plastikowa armia... Jest ich z 50...
Odpisz