Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar zabrakDG

9 kwietnia 2016, 11:14

Ten biały przypomina nowego Kopaka z lego bionicle, a maska tego czerwonego , thau pojawiła się w LEGO BIONICLE STARS w 2010. WOW kto ma wszystkie te z obrazka?

Avatar
Konto usunięte

25 września 2018, 12:17

@zabrakDG: kiedy ktoś nie zna początków g1.
Triggered tak bardzo

Avatar Archeologwinternetach

6 lipca 2018, 11:18

Jak byłem dzieckiem, widziałem takie coś w reklamach.

Avatar Mucka_08

25 lipca 2017, 23:25

Pamiętam - stare dobre czasy

Avatar Masellko

26 marca 2016, 17:00

Tia

Avatar Adulin

21 kwietnia 2015, 20:55

Tssaaa stare dobre czasy

Avatar wiktor34

21 lutego 2014, 11:54

JASNE!!! JAK MIAŁEM 5 LAT DOSTAŁEM PIERWSZEGO

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar asdf0

21 lutego 2015, 11:37

@wiktor34: Ja już skończyłem z kolekcją, ale mój młodszy brat zaczyna :D

Avatar wiktor34

21 lutego 2015, 15:35

@asdf0: tamte były lepsze a te to no podróba tych z 2001 bo mają podobne mechanizmy ale protectorzy to jest coś mają do walki broń długo dystansową . no niestety :(

Avatar wiktor34

Edytowano - 21 lutego 2015, 11:06

to było coś

Avatar
Konto usunięte

9 lutego 2015, 17:23

tak

Avatar Krychomir

5 października 2013, 19:11

(chlip) ... ach te (chlip) ... stare dobre (chlip) ... czasy :)

Avatar
Konto usunięte

17 stycznia 2014, 17:16

@Krychomir: Niestety nie ma już ich z nami chlip.

Avatar rok20050

30 listopada 2014, 15:56

nie smuć się wracają w 2015 roku!

Avatar
Konto usunięte

30 listopada 2014, 16:10

@rok20050: Mam taką nadzieję.

Avatar rok20050

30 listopada 2014, 19:03

ja też

Avatar rok20050

30 listopada 2014, 15:54

to jest ZA**BISTE!

Avatar rok20050

7 listopada 2014, 20:19

bajonicle to legędy

Avatar
Konto usunięte

30 września 2014, 08:46

Wrócą!Wrócą!

Avatar asdf0

Edytowano - 26 sierpnia 2014, 10:23

Wrócą w 2015

Avatar Mewtwo1

25 sierpnia 2014, 10:01

Piękne to byly czasy. ;)

Avatar
Konto usunięte

18 sierpnia 2014, 22:47

W moim pokoju wciąż stoi plastikowa armia... Jest ich z 50...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Mati2003
Dodane przez: Mati2003
Tagi: #lego

Tymi się chodzi

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Ładne rzeczy

Jesteś wybrańcem panie profesorze

No to posłuchane

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka